3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL ja uute mängude arendamise teema!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #16
    Re: 3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL

    Algselt postitas kollane
    Mingi 24h, käteläbi mängimis värk võiks ka olla. Kõik kes osalevad , panevad mingi x summa, kes 24h jooksul või nädal vms. kõigerohkem käsi mängib see võtitja ?
    Mingi mõte seegi ;D
    Ma võiks osaleda aga Starsi 24 laua vastu ei saaks

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #17
      Re: 3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL

      Algselt postitas ranka
      Arutasime ja leidsime, et käemäng ei paku enam pinget ja seetõttu tundub suht mõttetu üritus IMO.

      Mis arvate? Ja ehk võiks midagi huvitavamat välja pakkuda? Ma võiks miski väikese raha vahele panna aga see peab olema kindlasti mingi tagasitootlusega.
      Tegelikult on käemäng väga arendav võistlus, väga raske midagi nii head välja mõelda.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: 3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL

        Algselt postitas Tigrano
        Tegelikult on käemäng väga arendav võistlus, väga raske midagi nii head välja mõelda.
        Kusjuures kohati ei ole. Esimesed 2-3 mängu pakuvad pinget, siis juba pakutakse huupi ning ainult TOP mehed mõtlevad põhjalikumalt.

        Olen täiesti nõus, et mäng peaks kindlasti ARENDAV, seega winrate peale võistlemine olekski väga arendav. Sest long runis suurema winratega vennad teevad iga otsuse parema, kui suurema tunnitasuga vennad ning seega nad mõtlevad (ja ka arenevad) veitsa rohkem. Aga winrate peale mängimine oleks juba karm trenn, et enam ei teeks kuival maal - kes ujuda ei oska läheb põhja (ehk bustoks) :)

        Arvan, et kui midagi pähe ei tule, siis selle nädala jooksul võtame miski pundi kokku, lepime kokku aja ning korraldame midagi taolist.

        Ja muideks, paks Tigrano sa võiks välja pakkuda oma leivanumbri - 24 tunni maratoni :) Et kes mängib 24 tunni jooksul rohkem käsi, siis saaks miski auhinna. Saaks kenad prop betid ka vhaele sebida :P

        EDIT: ahjaaa... muutsin pealkriaj ka.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #19
          Re: 3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL

          Algselt postitas ranka
          Kusjuures kohati ei ole. Esimesed 2-3 mängu pakuvad pinget, siis juba pakutakse huupi ning ainult TOP mehed mõtlevad põhjalikumalt.

          Olen täiesti nõus, et mäng peaks kindlasti ARENDAV, seega winrate peale võistlemine olekski väga arendav. Sest long runis suurema winratega vennad teevad iga otsuse parema, kui suurema tunnitasuga vennad ning seega nad mõtlevad (ja ka arenevad) veitsa rohkem. Aga winrate peale mängimine oleks juba karm trenn, et enam ei teeks kuival maal - kes ujuda ei oska läheb põhja (ehk bustoks) :)

          Arvan, et kui midagi pähe ei tule, siis selle nädala jooksul võtame miski pundi kokku, lepime kokku aja ning korraldame midagi taolist.

          Ja muideks, paks Tigrano sa võiks välja pakkuda oma leivanumbri - 24 tunni maratoni :) Et kes mängib 24 tunni jooksul rohkem käsi, siis saaks miski auhinna. Saaks kenad prop betid ka vhaele sebida :P

          EDIT: ahjaaa... muutsin pealkriaj ka.
          Irw, no ma nii paks ka ei ole ainult 90kg ja pekki ikka suht vähe ;D Mul peab massi olema, millega hokis vastane boardi sõita.

          Kindlasti katsun midagi välja mõelda ja 24h maratonil pole ju vastast ;D

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #20
            Re: 3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL ja uute mängude arendamise teema!

            Käemängu võiks ilma auhinnata edasi teha, Kes esimesena ära arvab, paneb uue käe. Kui kätt ei ole, siis ütleb ja keegi teine kiire paneb. Või midagi sellist.

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #21
              Re: 3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL ja uute mängude arendamise teema!

              Ma just mõtlesin, et ma hakkan ka nüüdsest käemängu mängima, aga no hiljaks jäin nagu aru saan. :-\

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #22
                Re: 3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL ja uute mängude arendamise teema!

                Algselt postitas alaska
                Käemängu võiks ilma auhinnata edasi teha, Kes esimesena ära arvab, paneb uue käe. Kui kätt ei ole, siis ütleb ja keegi teine kiire paneb. Või midagi sellist.
                Päris huvitav, mulle see idee meeldib, tekiks selline lõpmatu ring ainuke jama on selles, et kes punkte kokku liidab.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #23
                  Re: 3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL

                  Algselt postitas Tigrano
                  Irw, no ma nii paks ka ei ole ainult 90kg ja pekki ikka suht vähe ;D Mul peab massi olema, millega hokis vastane boardi sõita.

                  Kindlasti katsun midagi välja mõelda ja 24h maratonil pole ju vastast ;D
                  Maraton tundub huvitav. Aga selle toimumisaja peaks panema varakult paika ja eeldatavalt oleks parim päev laupäev. Nädala sees ei saaks Ülikooli kõrvalt ise osa võtta, kuid ühe laupäeva võiks küll ära kulutada. Hommikul kella 12st kuni pühapäeva hommiku 12neni nt. Saaks reedel välja magada ning siis alustada. Kui päev sobiks, oleksin sellisest üritusest käpp osa võtma :).

                  Arvestusse võiks võtta ka nt kaks näitajat. 1 siis winrate ja 2 oleks läbimängitud käte arv. Et winrates osaleda peaks olema käsi nt 4-5k vms. Kui tunnis 500+ kätt tuleb, siis maratoni puhul ei tohiks see raske olla.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: 3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL

                    Algselt postitas -andres-
                    Maraton tundub huvitav. Aga selle toimumisaja peaks panema varakult paika ja eeldatavalt oleks parim päev laupäev. Nädala sees ei saaks Ülikooli kõrvalt ise osa võtta, kuid ühe laupäeva võiks küll ära kulutada. Hommikul kella 12st kuni pühapäeva hommiku 12neni nt. Saaks reedel välja magada ning siis alustada. Kui päev sobiks, oleksin sellisest üritusest käpp osa võtma :).

                    Arvestusse võiks võtta ka nt kaks näitajat. 1 siis winrate ja 2 oleks läbimängitud käte arv. Et winrates osaleda peaks olema käsi nt 4-5k vms. Kui tunnis 500+ kätt tuleb, siis maratoni puhul ei tohiks see raske olla.
                    Kas 31 jaanuar (kuu viimane päev, laupäev) sobiks??

                    Ja andke teada, kes oleks ka käpp maratoneerima?? Kui saame 3-4 huvilist, siis teeks uue teema, arendaks kiired reeglid ja ehk ka miski prizepooli.

                    Reeglid siis umbes sellised, et peab X kätt vähemalt läbi mängima, et kvalifitseeruks ning eraldi mängudele miskid kohandused. Selge on see, et 6 maxi winrate ei saa full ringi winratega kvalifitseeruda (kuigi maraton oleks suht short-term ja siin iseig saaks). Samuti ehk miski "osalustasu" ning iga osaleja peab miski 2-3 tunni jooksul tegema uuenduse, et millega tegelb, kus maal on jne.

                    Ja maraton ei tähenda seda, et sa pead 24 tundi jutti mängima - pigem enda kondiproov, et kui pika sessi saad teha A mänguga. Kui kopp ees võid vabalt magama minna ja siis hiljem jätkata - sest 5000 kätt (näiteks) peaks olema igal mehel saavutava ja selle aja sees võid vabalt parima winrate teha.

                    Mina oleksin käpp, kes veel? Võime ka alustada esimesel korral lühemaga - näiteks 12 tunnisega, sest tõesti kardan Tigranot :D

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #25
                      Re: 3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL ja uute mängude arendamise teema!

                      Hetkeseisuga sobiks 31.ne ilusti. Kui midagi väga ootamatut ja tähtsat vahele ei tekki, siis oleksin nõus osalema.

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #26
                        Re: 3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL ja uute mängude arendamise teema!

                        Võtaks ka osa hetkeseisuga. Kui see summa mingi väga suur poleks mida panna.
                        31. on aega, mingi 3 päeva enne ütleks täpsemalt. Aga võib nime kirja panna

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #27
                          Re: 3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL ja uute mängude arendamise teema!

                          Ma võtaksin osa olenevalt täpsetest reeglitest ja 12h on inimlikum

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #28
                            Re: 3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL ja uute mängude arendamise teema!

                            Jep, siis oleks näiteks õhtu 18.00 kuni hommiku kuueni. Oleks ilusti lauda igas toas ja värki. Samuti saaks reede õhtu tegemised selleks ajaks välja magada :).

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: 3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL ja uute mängude arendamise teema!

                              Kui foorumi probleemid lahenenud, siis teeme uue teema.

                              Kuupäevaks saab 31. jaanuar ja tõenäoliselt 18.00 on ideaalne aeg.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #30
                                Re: 3. HOOAJA KÄEMÄNGU EDETABEL ja uute mängude arendamise teema!

                                (võidetud big blindid*3)+mängitud käed=skoor

                                äkki nii töötaks? Proovisin mingit n-ö valemit mõelda, aga kõik läheks liiga keeruliseks, see mõnus lihtne. Ise arvan, et n-ö kuiv läbimängimine ei tohiks mingi kõva asi olla, siis peaks tegema kindlasti tingimused, et peab kasumis lõpetama näiteks vms.

                                edit: või big bets/100*mängitud käed. Miinimum 5k kätt.

                                Ma osalen siis, kui eesmärk on võimalikult hästi mängida.

                                Comment

                                Working...