*** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #151
    Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

    Seitse võitlejat järgi, nendest neli raamatu konkurentsis - ranka666 (11k), masterpuppet (3.6k), anuzmon (2.3k) ja paaco (2k).

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #152
      Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

      Paaco sai anzumonilt hävitavalt lüüa ning langes.

      Anzumonil oli K 4 J K ja paacol kõigest vastu panna J K A 9 . Mindi enne floppi allin, lauda tulid 8 2 3 6 and 2

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #153
        Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

        Im out - pean ikka ostma raamatu

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #154
          Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

          Anuzmon ka out. Saangi omale raamatu :)

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #155
            Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

            No ei jookse see kaart enam viimasel ajal üldse kohe. Aga ulmemäng see omaha. :D

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #156
              Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Anuzmon ka out. Saangi omale raamatu :)
              sul seda ika vaja ei ole ju:) kui bubleks jään kingi see mulle

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #157
                Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                sul seda ika vaja ei ole ju:) kui bubleks jään kingi see mulle
                Nalja tahad teada? Mul endal ei ole ühtegi enda kirjutatud raamatut ning plaanisin endale ühe soetada, sest kõik raamatud olen siiani ära kinkinud.

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #158
                  Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

                  Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                  No ei jookse see kaart enam viimasel ajal üldse kohe. Aga ulmemäng see omaha. :D
                  kahjuks chat blockis aga ei maksa jooksu taha koguaeg pugeda..vaadakem preflop hands. mõned suckoudid käivad asja juurde

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #159
                    Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Nalja tahad teada? Mul endal ei ole ühtegi enda kirjutatud raamatut ning plaanisin endale ühe soetada, sest kõik raamatud olen siiani ära kinkinud.
                    NP

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #160
                      Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

                      Mängisin vist omahat mingi 10 kord elus vähe rohkem mõttega. :D
                      Aga ei pahandanudki, lihtsalt emotsioonid. :)

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #161
                        Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

                        gg ranka. thats tournament poker. nüüd saan endale selle ehk osta

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #162
                          Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

                          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                          gg ranka. thats tournament poker. nüüd saan endale selle ehk osta
                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          GG, Udikaz võitis.

                          Viskan tüdruku koju ära ja siis uuendan tulemused.
                          .

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #163
                            Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

                            tegin Trios kõrvale ühe €5 rebuy. Nali oli selles, et keegi ei saanud peale rebuyd ühtegi chippi juurde. Hea süsteem, hea süsteem.

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #164
                              Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              .
                              mõtlesingi, et miks ranka siia ei vasta midagi

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #165
                                Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

                                PPTL-03: €11 PLO punktid jagunesid:
                                Send a message via Skype™ to ranka

                                *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)
                                Viiendal septembril algab taas TrioBeti pokkeritoas PokkeriProd.com turniiriliiga. Sedakorda siis tegu juba kolmanda hooajaga ja nagu ikka osalejatel on võimalus teenida edetabelipunkte ja liiga lõpus parimatele auhinnad PokkeriProd.com portaali poolt.

                                Avapauk antakse juba sellel pühapäeval kell 20:00, kus liigat alustatakse No Limit Hold'em (6 max) mänguga. Kokku on liiga koosneb kümnest turniirist ja iga turniir toimub pühapäeval kell 20:00. Erandiks on ainult eelviimane eelsoojendus turniir, mis algab Põhiturniiriga samal päeval aga neli tundi varem

                                Turniiride kava
                                This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 926x291.


                                Iga turniiri eest saavad parimad mängijad punkte.. Punktid jaotatakse järgnevalt:

                                Tavaturniirid:

                                1. koht: Udikaz - 20 p
                                2. koht: ranka666 - 16 p
                                3. koht: alex22_22 - 12 p
                                4. koht: MrEdwards - 10 p
                                5. koht: ANzumon2008 - 8 p
                                6. koht: MasterPuppet - 6 p
                                7. koht: Paaaco - 4 p
                                8. koht: -Cypher- 2 p

                                Edetabel pärast kolmandat turniiri:
                                Kood:
                                Nimi             Punkte   Raha
                                
                                ranka666         28       €103
                                MasterPuppet     26       €115
                                -Cypher-         22       €135
                                Udikaz           20       €95                
                                ANzumon2008      18
                                hoss23           16       €69
                                hotcocacola      16       €81
                                Paaaco           14
                                alex22_22        12       €38
                                CristMefisto     12       €54
                                MrEdwards        10     
                                oVerRider        8 
                                gentr0t          8
                                TIGRANO          6
                                vilkar           6
                                MrLogi           4
                                bearraid         4
                                pokker112        2
                                vertucci         2
                                Suured tänud kõigile osalejatele! Ootame Teid järgmisele turniirile, mis toimub juba järgmine pühapäev (26.09.2010) kell 21:00. Tegu on NLHE Hold'em Heads-Up turniiriga. Maksimaalne osalejate arv on 32 ja hetkel registreerumine juba avatud! Praegusel hetkel 4 mängijat registreeritud ja tagamaks omale kindlasti kohta turniiril soovitan registreerida ära võimalikult varakult. Peale selle kui 32 inimest mängima ei tule saavad mängima ESIMESED 16! Kui 16 ei tule siis esimesed 8 jne. Kes kindlalt HU-s tahavad kätt proovida siis kiirelt regama!

                                Lõpetuseks tahaks täna vabandada väikese äpraduse eest :( Pidi olema 6 Max Pot Limit Omaha turniir aga oli hoopis full ring :( Kuna ma ise ei saa neid turniire teha siis ei saanud ise ka üle kontrollida.

                                Comment

                                Working...