*** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vinney
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 473

    #16
    Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv ***

    kammon
    4 raamatut + 1560 = 5000eek
    kui juba nii tehtud siis andke ala iga turniiri võitjale raamat või ranka pea eest raamat mida iganes onju või edeabeli top10 raamat no midagi annab ju korraldada veel siiski
    ja 5eurot pole freeroll, samas 30eurone buyin pole siiski vastavuses teie turniiri auhinnafondiga, miks on vaja mingeid ulme buyinne et selgitada parim mängija?

    Comment

    • Marek K.
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1477

      #17
      Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv ***

      vinni sa võid ju omaltpoolt lisaauhindu välja panna, pole mõtet kurge nussida raisk

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #18
        Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv ***

        Lisaauhindu suurendada küll ei ole vaja, minul nt see küll ei tõstaks motti osaleda rohkem või paremini. Mulle piisab täiesti sellest, et saab foorumikaaslastega madistada. Ja kui loogiliselt võtta, siis ta ei peaks ka kellelgi teisel, sest eeldades turnade keskmiseks osalejate arvuks 40 inimest lisab 1000 eeku lisatud auhindu kogu auhinnafondile umbes 1%. Kui nüüd eeldatavasti 3-4% kanti jääva overlay asemel oleks 5-8% overlay, kas keegi seda isegi tähele paneks, lol? Iga teise turna puhul kindlasti mitte.

        Edit: punktisüsteemiga sai jah suht rappa pandud, sest praeguse süsteemiga võtab ME võitja 99% tõenäosusega ka liiga võitja tiitli. Sest temaga konkureerimiseks peaks samade osalejate arvu puhul võitma kolm tavaturniiri kui ME võitja teistest turnadest üldse punkte ei saaks.
        Last edited by muruntau; 04.09.10, 14:14.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv ***

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Edit: punktisüsteemiga sai jah suht rappa pandud, sest praeguse süsteemiga võtab ME võitja 99% tõenäosusega ka liiga võitja tiitli. Sest temaga konkureerimiseks peaks samade osalejate arvu puhul võitma kolm tavaturniiri kui ME võitja teistest turnadest üldse punkte ei saaks.
          See võib küll osutuda probleemiks ;(

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #20
            Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            See võib küll osutuda probleemiks ;(
            Võib ju Main Evendi auhinnarahadega teha tehte X:3*2
            Siis ei saaks Main Evendi eest 3x rohkem punkte, vaid 2x mis tunduks sobiv.

            Näide: Esikoha eest saaks näiteks 500€. 500:3*2=333,33 punkti

            Comment

            • erplander
              ekrelander
              • Oct 2008
              • 1029

              #21
              Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv ***

              Ok, viimane üritus pakkuda mõistlikku punktisüsteemi:

              Tavaturniirid:

              1. koht: 20 p
              2. koht: 16 p
              3. koht: 12 p
              4. koht: 10 p
              5. koht: 8 p
              6. koht: 6 p
              7. koht: 4 p
              8. koht: 2 p

              Heads-up turniirid:

              1. koht: 20 p
              2. koht: 16 p
              3.-4. koht: 11 p
              3.-4. koht: 11 p
              5.-8. koht: 5 p
              5.-8. koht: 5 p
              5.-8. koht: 5 p
              5.-8. koht: 5 p

              Main Event:

              1. koht: 30 p
              2. koht: 24 p
              3. koht: 18 p
              4. koht: 15 p
              5. koht: 12 p
              6. koht: 9 p
              7. koht: 6 p
              8. koht: 3 p

              Seega kõigil turniiridel saavad punkte 8 parimat, peaks olema igati optimaalne hulk. See tagab ka selle, et liiga lõputurniiride vastu säilib mingi huvi :)

              Või siis, kui keegi viitsib mässata eelmise aasta punktisüsteemiga, siis see oli ka enam-vähem talutav. Praegune väljapakutu on tõesti katastroof.

              Comment

              • vinney
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 473

                #22
                Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv ***

                loota ju võiks:D

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #23
                  Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv ***

                  erpsilt täitsa mõistlik süsteem (dostojevski)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv ***

                    Algselt postitas erplander Vaata postitust
                    Ok, viimane üritus pakkuda mõistlikku punktisüsteemi:

                    Tavaturniirid:

                    1. koht: 20 p
                    2. koht: 16 p
                    3. koht: 12 p
                    4. koht: 10 p
                    5. koht: 8 p
                    6. koht: 6 p
                    7. koht: 4 p
                    8. koht: 2 p

                    Heads-up turniirid:

                    1. koht: 20 p
                    2. koht: 16 p
                    3.-4. koht: 11 p
                    3.-4. koht: 11 p
                    5.-8. koht: 5 p
                    5.-8. koht: 5 p
                    5.-8. koht: 5 p
                    5.-8. koht: 5 p

                    Main Event:

                    1. koht: 30 p
                    2. koht: 24 p
                    3. koht: 18 p
                    4. koht: 15 p
                    5. koht: 12 p
                    6. koht: 9 p
                    7. koht: 6 p
                    8. koht: 3 p

                    Seega kõigil turniiridel saavad punkte 8 parimat, peaks olema igati optimaalne hulk. See tagab ka selle, et liiga lõputurniiride vastu säilib mingi huvi :)

                    Või siis, kui keegi viitsib mässata eelmise aasta punktisüsteemiga, siis see oli ka enam-vähem talutav. Praegune väljapakutu on tõesti katastroof.
                    Nats nõme nüüd muuta... Aga teeme nii, kui kellegil vastuväiteid ei ole siis läheb tolle punktisüsteemiga.

                    Katsetuseks trackin ka võitude tulemusi katsemaks kui halb/hea rahaline süsteem on.

                    Muideks kui meeles ja viitsin siis avan ka rahalaua selleks ajaks TrioBeti (mis kaitstud parooliga) ja saame cashi ka kõrvale pelada kui kellegil huvi.

                    Comment

                    • Skyline
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 510

                      #25
                      Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv ***

                      erplanderi pakutud punktisüsteem on tõesti natukene inimlikum kui praegune.

                      Comment

                      • lypsja
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 270

                        #26
                        Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv ***

                        +1 erplanderi süsteemile

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

                          Punktisüsteem uuendatud ja Erplanderi pakutud süsteem läheb loosi. Uunedasin ka esimese postituse ära.

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #28
                            Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

                            +1, et võtad asjalikku nõu kuulda.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

                              Tegin rahaulaua ka - $0.25/$0.50 (200BB deep).

                              Leiab TrioBet->Private ja nimeks PPTL Rahalaud. Parooliks: pohmakas

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #30
                                Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)

                                miks turniiridel parooli pole?

                                Comment

                                Working...