Re: *** PPTL III Hooaeg: Edetabel ja muu liigaga seonduv *** (TÄHTIS UUENDUS!)
Mõttetu õigustada, need väljatoodud käed olid tõesti üpris donkplay, eriti arvestades, et tegu oli üldisest passiivsema mängijaga, pidid olema valmis, et sind võidakse trappida. See et ta sulle "üliweak" mulje jättis, et tähenda, et sa teda tõesti toorelt välja saad pushida igas käes. Ma ei näe mingit megaülemängimist, hoopis sina püüad vägisi mängida, suutmata mitte ühtki kätt maha panna ja siis veel uhke olles oma "tugeva" mängu üle kui õnnekombel pihta saad ja suckoudi teed. Eriti hale :)
Mõttetu õigustada, need väljatoodud käed olid tõesti üpris donkplay, eriti arvestades, et tegu oli üldisest passiivsema mängijaga, pidid olema valmis, et sind võidakse trappida. See et ta sulle "üliweak" mulje jättis, et tähenda, et sa teda tõesti toorelt välja saad pushida igas käes. Ma ei näe mingit megaülemängimist, hoopis sina püüad vägisi mängida, suutmata mitte ühtki kätt maha panna ja siis veel uhke olles oma "tugeva" mängu üle kui õnnekombel pihta saad ja suckoudi teed. Eriti hale :)


Comment