Mis mängud peaksid olema esindatud turniiriliigas?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Mis mängud peaksid olema esindatud turniiriliigas?

    Kuna ma ei oska vana teema polli muuta siis siin teemas ainult hääletada!!! Kõik postitused kustutan siit teemast!!!

    Tagasiside, ideed, küssad jms. turniirliiga kohta jätta aadressile: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4462
    126
    Holdem
    0%
    59
    Omaha
    0%
    39
    Stud
    0%
    15
    Muu
    0%
    13
Working...