*** Augusti Volüüm -- 150 tundi pokkerit ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #61
    Re: *** Augusti Volüüm -- 150 tundi pokkerit ***

    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ohjah, seda oligi arvata. tyyp on j2nkujuta Fulltildis?
    Tundub küll.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #62
      Re: *** Augusti Volüüm -- 150 tundi pokkerit ***

      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
      ohjah, seda oligi arvata. tyyp on j2nkujuta Fulltildis?
      confirmed

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #63
        Re: *** Augusti Volüüm -- 150 tundi pokkerit ***

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        Ma juba veidi aega Poku suurim fänn . Pokkeriprode oma Nipernaadi. Mikromeeste seas kõva imago endale loonud ja ilmselt ka midagi kasulikku ikka neile edasi andnud. Kui vähegi tema teooriatekste ja rõõmsa smailiga edasiantud ettepanekuid kokku võtta, siis maksimaalset BE või kaotava mikromehe mõtted - lihtsalt väga elegantsesse paberisse keeratud.

        Üle oma varju hüppamine kahjuks tavaliselt edu ei too elus...

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Tabavalt öeldud! Ma ka kunagi lugesin neid poku teooriaposte ja mõtlesin, et wtf jutt ikka tüübil ja siis loobusin edaspidi lugemisest. Huumori mõttes hakkan uuesti lugema. Ty, pastilaa!
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #64
          Re: *** Augusti Volüüm -- 150 tundi pokkerit ***

          Need j2nkujuta käed on kyll jubedused, seal ei saa isegi nl10 beatimisest juttugi olla.

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #65
            Re: *** Augusti Volüüm -- 150 tundi pokkerit ***

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            Tabavalt öeldud! Ma ka kunagi lugesin neid poku teooriaposte ja mõtlesin, et wtf jutt ikka tüübil ja siis loobusin edaspidi lugemisest. Huumori mõttes hakkan uuesti lugema. Ty, pastilaa!
            kust neid leida võib?! viskaks ka nalja pärast pilgu peale.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #66
              Re: *** Augusti Volüüm -- 150 tundi pokkerit ***

              Algselt postitas harryahven Vaata postitust
              kust neid leida võib?! viskaks ka nalja pärast pilgu peale.
              Vajutad poku profiili peale ja sealt võtad kõik tema postitused.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #67
                Re: *** Augusti Volüüm -- 150 tundi pokkerit ***

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Vajutad poku profiili peale ja sealt võtad kõik tema postitused.
                ty

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #68
                  Re: *** Augusti Volüüm -- 150 tundi pokkerit ***

                  Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                  ty
                  np. yw.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #69
                    Re: *** Augusti Volüüm -- 150 tundi pokkerit ***

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    np. yw.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    staatusest mul väga pohhui, võiks vabalt räme fish olla elu lõpuni, lihtsalt viisakusest, sest ei teadnud, kuidas saab kasutajate teisi poste vaadata.
                    ja see postitus: http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=745 on ikka ilge nuts:D

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #70
                      Re: *** Augusti Volüüm -- 150 tundi pokkerit ***

                      Seda oleks võinud ju varem mainida, et ta sellist s*tta toodab. Ega siis mikromeestel, kes mängu alles õpivad ei ole lihtne halba nõu sorteerida ju vms.

                      Olen ka be/kaotav* nl10 ja kergelt võitev nl5 mängija, aga sellist jama ei hakkaks elusees ajama.
                      Päris skitzo värk ikka kokkuvõteks .
                      Last edited by inward; 05.09.10, 14:51.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #71
                        Re: *** Augusti Volüüm -- 150 tundi pokkerit ***

                        mille eest ta täpsemalt bänni sai muidu?
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #72
                          Re: *** Augusti Volüüm -- 150 tundi pokkerit ***

                          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                          ja see postitus: http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=745 on ikka ilge nuts:D
                          Mis sellel postitusel viga on? Minuarust Poku küll mingit hullu fishi muljet pole siin jätnud, milleks see tümitamine nüüd?

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #73
                            Re: *** Augusti Volüüm -- 150 tundi pokkerit ***

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Mis sellel postitusel viga on? Minuarust Poku küll mingit hullu fishi muljet pole siin jätnud, milleks see tümitamine nüüd?
                            NL2-s on see AA nuts, sind callitakse seal igasugu pasaga ära ja tema seletas, et miks sa agrod. Kui seal AA mucki panna, siis ei olegi enam kuskilt NL2-s valuet võtta.

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #74
                              Re: *** Augusti Volüüm -- 150 tundi pokkerit ***

                              Kuidas septembri volüümiga jääb? :D

                              Comment

                              • adam_q
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1453

                                #75
                                Re: *** Augusti Volüüm -- 150 tundi pokkerit ***

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Mis sellel postitusel viga on? Minuarust Poku küll mingit hullu fishi muljet pole siin jätnud, milleks see tümitamine nüüd?
                                pärast floppi on NL2-s AA täiskräpp jah

                                Comment

                                Working...