View Poll Results: Mis peaks olema sisseost? [AINULT POLL]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    View Poll Results: Mis peaks olema sisseost? [AINULT POLL]

    Kuna ma ei oska vana teema polli muuta siis siin teemas ainult hääletada!!! Kõik postitused kustutan siit teemast!!!

    Tagasiside, ideed, küssad jms. turniirliiga kohta jätta aadressile: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4462
    78
    Vähem kui $5
    0%
    2
    $5
    0%
    11
    $10
    0%
    22
    $15
    0%
    20
    $20
    0%
    10
    $25
    0%
    8
    Rohkem kui $25
    0%
    5
Working...