HooaegII - 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. November, 13:00:00

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #16
    Re: HooaegII - 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. November, 13:00:00

    kuna tuult püüda juba väga raske siis pakun nüüdset ainult ühe käe ja mitte selle mida tuul pakkus
    ja just hero callide pärast su vastane siin panigi all-in nutsuga arvan mina teoorias mulle turni call ei meeldi kui riidi pole
    pakun 4 4

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: HooaegII - 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. November, 13:00:00

      Vastus:
      Pre Flop: ($6.00) Hero is UTG with 9 9
      Hero raises to $16, 5 folds, SB calls $14, 1 fold

      Flop: ($36.00) T 6 4 (2 players)
      SB checks, Hero bets $28, SB raises to $64, Hero calls $36

      Turn: ($164.00) 6 (2 players)
      SB bets $291.10 all in, Hero calls $291.10

      River: ($746.20) 7 (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: $746.20
      SB shows K K (two pair, Kings and Sixes)
      Hero mucks 9 9
      SB wins $743.20
      (Rake: $3.00)

      Punktid:
      lebo - ja naljavend: 2
      timpz: 7
      farik66: 2
      rage: 2
      Tarmo: 2
      kivisaba: 2

      Kommentaaaaaaaaaarid:
      TE KÕIK MÄNGITE ÜLEPAARE, MAJU NII? Ma herocallisin selle suht insta, kuna MITTE ÜKSKI KÄSI ei olnud loogiline. Miks ta peaks põrutama nii maja, tripsi, ülepaariga??? WTF? Panin ta miski bluffi peale ja lasin calli. Ikka vastu hambaid aga see nii huvitav käsi, siis postitan ka kaks pluss kahte.

      Comment

      • Tuul
        Grinder
        • Oct 2008
        • 989

        #18
        Re: HooaegII - 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. November, 13:00:00

        mina ülepaare nii ei mängi, aga kuna sa juba selle käe siia panid :-X

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: HooaegII - 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. November, 13:00:00

          Algselt postitas Tuul
          KK siis?, mina ülepaare nii ei mängi, aga kuna sa juba selle käe siia panid :-X
          Jep KK, unustasin vastuse panna, nüüd olemas ja panin sama teema ka 2p2: http://forumserver.twoplustwo.com/11...o-call-351082/

          Need, kes vastust teavad ja on "result oriented" mõtlemisega, siis ärge palun kommentaari pange :P

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: HooaegII - 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. November, 13:00:00

            TRA, MIDA VI*** MA TEGIN!!! AEGA OLI 13.00-NI, MITTE 11.00-NI!

            LOODAN, ET POKKERIJUMAL KARISTAB MIND SELLE JAMA EEST :(

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #21
              Re: HooaegII - 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. November, 13:00:00

              Aga näed, foorumist on igatepidi kasu. Mõtlesin nagu sa ise ;D.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: HooaegII - 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. November, 13:00:00

                Algselt postitas -andres-
                Aga näed, foorumist on igatepidi kasu. Mõtlesin nagu sa ise ;D.
                Iseasi, kas antud mõtlemine on õige või vale long runis.

                Comment

                Working...