Re: HooaegII - 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 25. November, 13:00:00
kuna tuult püüda juba väga raske siis pakun nüüdset ainult ühe käe ja mitte selle mida tuul pakkus
ja just hero callide pärast su vastane siin panigi all-in nutsuga arvan mina teoorias mulle turni call ei meeldi kui riidi pole
pakun 4
4 
kuna tuult püüda juba väga raske siis pakun nüüdset ainult ühe käe ja mitte selle mida tuul pakkus
ja just hero callide pärast su vastane siin panigi all-in nutsuga arvan mina teoorias mulle turni call ei meeldi kui riidi pole
pakun 4
4 

Comment