Detsembri Pakkumine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Detsembri Pakkumine

    Tervist!

    Otsustasin, et enne uut aastat võtan natuke vabalt ning vähendan kohustusi, et uuel aastal hakata uue hooga. Seega käemängu järgmine kuu ehk detsembris minu juhtimise poolt ei toimu. Minu pakkumine oleks, et kui keegi aktiivne kasutaja tahab ise käemängu korraldada, siis mina annan selleks vabad käed - toetan auhinnaga ($50+$5 turniiripilet või $25 sulas) ning annan ka korraldajale rohkem õigusi (ajutised moderaatori õigused) korraldamise ajaks.

    Samuti korraldaja saaks muuta selle kuu jooksul reegleid täpselt nii nagu tema tahab, mis võib viia käemängu uuele tasemele ja tuua mängu uusi idei. Ühtlasi uus korraldaja tooks kuuks ajaks ka vaheldust mängudesse, sest kindlasti koka vahetudes muutuks natuke ka toidu maitse.

    Seega, kui Teie seda ei korralda järgmine kuu, siis puhkame kõik :)

    Mingeid tingimusi kandidaadile ei esita, kui olete huvitatud või on küsimusi siis pange siia kommentaar (PM-idele selle teema kohta ei vasta) ning ütlen, kas olete sobiv või mitte ja miks.



  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #2
    Re: Detsembri Pakkumine

    kuna ma olen busto, siis oleks ikkagi vaja ise osaleda ja asi 2ra v6ita, seega ei ole kahjuks v6imeline tegelema sellega niisama, aga pakkumine on muidu huvitav!

    nii, et loodan, et keegi ikka v6tab selle vastutuse enda peale

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: Detsembri Pakkumine

      Võiks iga käe juures olla mingi vihje, näiteks hero võitis, või kaotas, kuigi oli algul ees jne.

      Comment

      • Klamber®
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2008
        • 335

        #4
        Re: Detsembri Pakkumine

        ma võin seda täiesti vabalt teha
        seega kui keegi ei pretendeeri siis olen in

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Detsembri Pakkumine

          4 päeva jäääääääääääänud.

          Keegi vapper veel peale klambri suudab end kandidaadiks panna? Kui ei tule homseks õhtuks teisi pakkumisi siis annan võtmed üle klambrile, kes saab juba valmistuda käemänguks - kohandada reegleid, mõelda käsi jne.

          Comment

          • Klamber®
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2008
            • 335

            #6
            Re: Detsembri Pakkumine

            Algselt postitas alaska
            Võiks iga käe juures olla mingi vihje, näiteks hero võitis, või kaotas, kuigi oli algul ees jne.
            see ei ole hea mõte, sest käes olles sa keset mängu ju seda samamoodi ette ei tea.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Detsembri Pakkumine

              Algselt postitas Klamber®
              see ei ole hea mõte, sest käes olles sa keset mängu ju seda samamoodi ette ei tea.
              Täpselt. Vihjeid anda siis, kui käsi on tõesti muidu utoopiline.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #8
                Re: Detsembri Pakkumine

                Ja järgmine kuu võiks olla 50$ pokkeri kontole või 50+5$ turna või 25+5$ turna :D

                LoL..

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Detsembri Pakkumine

                  Algselt postitas antnx
                  Ja järgmine kuu võiks olla 50$ pokkeri kontole või 50+5$ turna või 25+5$ turna :D

                  LoL..
                  Pigem vastupidi... Auhinnafond peab minema väiksemaks, mitte suuremaks, sest sõda peab end ise ära elatama :D

                  Comment

                  • Klamber®
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2008
                    • 335

                    #10
                    Re: Detsembri Pakkumine

                    nii

                    tundub et mina hakkan käemänguga edasi tegelema.
                    algselt oli mõte et panen max 3 kätt nädalas, kuid siis mõtlesin et parem küsin mitu oleks ok - kuna teatavasti on detsember suht kiire kuu kõigile ning tegemist jagub. ise pidasin optimaalseks teha näiteks teisip, ja reedel uued käed.

                    andke tagasisidet.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #11
                      Re: Detsembri Pakkumine

                      Algselt postitas Klamber®
                      nii

                      tundub et mina hakkan käemänguga edasi tegelema.
                      algselt oli mõte et panen max 3 kätt nädalas, kuid siis mõtlesin et parem küsin mitu oleks ok - kuna teatavasti on detsember suht kiire kuu kõigile ning tegemist jagub. ise pidasin optimaalseks teha näiteks teisip, ja reedel uued käed.

                      andke tagasisidet.

                      Ma vist ei või ikka mängus osaleda >:( Ranka on nii jah ;D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Detsembri Pakkumine

                        Algselt postitas Tigrano
                        Ma vist ei või ikka mängus osaleda >:( Ranka on nii jah ;D
                        Võime küll osaleda, sest meie ei tea kätest midagi.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: Detsembri Pakkumine

                          Algselt postitas ranka
                          Võime küll osaleda, sest meie ei tea kätest midagi.
                          Juhuuu, vinge ;D

                          Comment

                          • grigory
                            Julm Donk
                            • Oct 2008
                            • 74

                            #14
                            Re: Detsembri Pakkumine

                            Algselt postitas Klamber®
                            nii

                            tundub et mina hakkan käemänguga edasi tegelema.
                            algselt oli mõte et panen max 3 kätt nädalas, kuid siis mõtlesin et parem küsin mitu oleks ok - kuna teatavasti on detsember suht kiire kuu kõigile ning tegemist jagub. ise pidasin optimaalseks teha näiteks teisip, ja reedel uued käed.

                            andke tagasisidet.

                            Minu arvamus, et võid ju korraga postidada kaks kätt, või kolme inimese showdowni, saaks rohkem mõistatada :P !

                            Comment

                            • Tuul
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 989

                              #15
                              Re: Detsembri Pakkumine

                              ma arvan, et kui tahad ainult postitada paar korda nädalas, siis oleks lahedam, kui paneksid mitu kätt korraga

                              Comment

                              Working...