HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00

    MP2 on legendaarne mängija WCG|Rider, kes on populaarsust ja tegusid teinud ka juba eestlaste seas (stakenud). Stattideks on tal 21/17/2.6 - 1600 kätt. Otsest "meta mängu" meil ei ole aga kuna me oleme suht koos kasvanud, liikudes limiitidest üles ja samuti koos foorumites seigelnud, siis mingisugune "sarvede" puksimis ja üksteise ületrumpamis ajalugu peaks olema, et vahest võib teha natuke imelikke asju - näiteks üritada teha kõvat hero calli või suurt bluffi. Sellest ka minu kummaline betsizing, et mitte hoida kätt standardina ja panna ta mõtlema.

    Igal tänaval enne bettimist ma mõtlesin pikalt ja võtsin ALATI time panga. Samuti tema enne callimist mõtles natuke aega, riveril võttis aja panga ning kui miski 5-6 sekundit oli järgi tegi crying calli ära. Mis on villaini käsi?

    Ja loodan, et Te ei lähe ebaausat teed ja ei lähe kätt küsima Doug'i käest :)
    Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG+1: $400.00
    MP1: $445.70
    MP2: $404.00
    Hero (CO): $400.00
    BTN: $367.00
    SB: $364.35
    BB: $412.00
    UTG: $443.00

    Pre Flop: ($6.00) Hero is CO with 7 7
    3 folds, MP2 raises to $8, Hero calls $8, 1 fold, SB calls $6, BB calls $4

    Flop: ($32.00) K 7 A (4 players)
    SB checks, BB checks, MP2 bets $12, Hero raises to $24, SB folds, BB folds, MP2 calls $12

    Turn: ($80.00) 4 (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $77, MP2 calls $77

    River: ($234.00) 4 (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $291 all in, MP2 calls $291


  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #2
    Re: HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00

    A K

    Comment

    • Tarmo
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 316

      #3
      Re: HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00

      Igati lihtne ju ;D Kidlasti on tal mingi enam vähem tugev käis nagu anna kurnikova seda on! preflop väike bet, flopp talle meeldis, lasi min raise peale ranka reraise callis, mitte küll kohe, ehk tundub nii mu käsi nõrgem mõtles vastane! Turn oli tema jaoks igati pro kaart. Oleks tal midagi muud oleks ta ise juba nuppe lükanud turnil aga ta oli oma käe tugevuses nii kindel. Eks riveri 4 ehmatas nats vastase ära, ei kiirustanud ta oma calliga, aga mis tehtud see tehtud. Targem tegelt on mul mitte teinekord sellist lamba juttu kirjutada ;D
      käsi siis A K

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #4
        Re: HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00

        A K
        A Q

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #5
          Re: HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00

          A Q
          A J

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00

            Algselt postitas Tarmo
            Igati lihtne ju ;D Kidlasti on tal mingi enam vähem tugev käis nagu anna kurnikova seda on! preflop väike bet, flopp talle meeldis, lasi min raise peale ranka reraise callis, mitte küll kohe, ehk tundub nii mu käsi nõrgem mõtles vastane! Turn oli tema jaoks igati pro kaart. Oleks tal midagi muud oleks ta ise juba nuppe lükanud turnil aga ta oli oma käe tugevuses nii kindel. Eks riveri 4 ehmatas nats vastase ära, ei kiirustanud ta oma calliga, aga mis tehtud see tehtud. Targem tegelt on mul mitte teinekord sellist lamba juttu kirjutada ;D
            käsi siis A K
            Nii mõelda on jah väga lihtne aga kui sa ise kätt mängid ja näiteks seisad turni decisioni ees on asjad natuke raskemad :D

            Comment

            • bounce
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 865

              #7
              Re: HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00

              esimene mõte oli AK kohe.
              lasi ehk sul surnuks bluffida ennast.

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #8
                Re: HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00

                Doug ytles, et ta siiamaani on pahane selle käe pärast. Ta hoidis käes seda: A Q
                Ta selgitas veidi oma mõttekäiku ka. MPs standard raise siis ja sina callisid seealt LPst, mille peale tal olevat n2rv kohe tukslema hakanud. Aga no flopis ta "teadis", et ta teeb sulle 2ra, v2listas kohe AK, sest K oli juba keskel olemas ning tulistas rahumeelega. Aga siis sinu raise peale oli kutt veidi tudisenud ning tegi siis calli ja turnis checkcalli. Rivers littis ka checki sisse, aga kuna sina panid seal overpot allini, siis nyyd ta ei kusenud yldse mingit maja sul ja tegi selle calli ikkagi 2ra.

                PS: Lubas, et tuleb j2rgmine kevad Eestisse ja lubas sinuga r22kida....rusikate keeles.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00

                  ROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLRO FLROFLROFLROFLROFL
                  ROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFL

                  IRWWWWWWWWWWWWW

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #10
                    Re: HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00

                    Ma helistasin dougile ja ta ütles, et A A Ma ei usu, et tugev vastane siin lambist 2 paariga check calli harrastab. Eks tal oli algusest selge, et sul set.
                    Teine pakkumine K K

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00

                      Milleks raisata raha kaugkõne peale?

                      Comment

                      • timukasr
                        Vana Tegija
                        • Nov 2008
                        • 1099

                        #12
                        Re: HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00

                        K K
                        A 4

                        Väga imelik käsi.

                        Comment

                        • Fortune
                          IP
                          • Oct 2008
                          • 1396

                          #13
                          Re: HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00

                          A K
                          Pealegi sa ütlesid et crying call nii et muud võimalust pole.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00

                            Algselt postitas Fortune
                            A K
                            Pealegi sa ütlesid et crying call nii et muud võimalust pole.
                            Luban südamest, et ma ei öelnud crying call sellepärast, et mis tal käes on. Vaid, kui SOLID mängija võtab riveril aja panga all-in bettide callides ja mõtleb aja lõpuni, siis see on crying call. Seda peaks juba iga üks siit välja lugema, et solid mängija never-ever ei slowrolli nutsiga :)

                            Comment

                            • farik666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 834

                              #15
                              Re: HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00

                              A K

                              Q Q

                              Comment

                              Working...