HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59

    Villain on donk - 59/11/3.1 - 54 kätt. Kas mängiksite mingi tänava teisiti ja miks? Ja mis käsi on vastasel?

    Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN: $145.85
    SB: $198.00
    BB: $217.65
    UTG: $209.05
    UTG+1: $238.25
    MP1: $206.25
    MP2: $476.80
    Hero (CO): $247.10

    Pre Flop: ($3.00) Hero is CO with A J
    3 folds, MP2 calls $2, Hero raises to $10, 3 folds, MP2 raises to $18, Hero calls $8

    Flop: ($39.00) 2 A 7 (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $33, MP2 calls $33

    Turn: ($105.00) 4 (2 players)
    MP2 checks, Hero checks

    River: ($105.00) Q (2 players)
    MP2 bets $22, Hero calls $22

  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #2
    Re: HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59

    Donkeyl võib siin taaskord umbes seitse tuhat viissada kuuskymmend kaks kätt olla.
    Mulje jääb, nagu sa oleks poisil mingi pocketi ära crackinud, mida ta ei suuda maha nyyd visata.
    Tal võiks käes olla TT, JJ, 99, 88 jms. Aga mina pakun K K


    Vot!

    Comment

    • surka
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 336

      #3
      Re: HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59

      preflop minreisi pärast paneks tüübi suure poketi peale. QQhittis setti seega seti oleks vasti riveril suurema betio teinud. seega

      K K

      Comment

      • farik666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 834

        #4
        Re: HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59

        A T

        Comment

        • Tuul
          Grinder
          • Oct 2008
          • 989

          #5
          Re: HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59

          Kuna preflop minaraise tuli, siis minu jaoks on see kindel suur pocket või äärmisel juhul AK, flopist oleks AK-ga kindlasti c-beti teinud, AA-ga ka, seega jääb järele KK, QQ või JJ; QQ-ga oleks ta riveril suurema panuse teinud ja JJ-ga oleks arvatavasti checkinud, järele jääb KK, millega flopist kartis ässa ja vaatas, et mis sa teed. Kuna sa panustasid, siis ässa kartuses ainult callis ja kui sa turnist järele checkisid, siis riveril tegi väikese panuse lihtsalt sellepärast, et tal on suur pocket.

          K K

          Comment

          • bounce
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 865

            #6
            Re: HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59

            KK
            flopi checki ja flopiässa pärast.

            Comment

            • Dzuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 445

              #7
              Re: HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59

              K K

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #8
                Re: HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59

                minule tundub ka et mingi monster. AK ei ole, oleks flopil panustanud raisenud sind, kolmikud ei ole.
                KK oleks ta flopil betinud. ning Pf rohkem tõstnud äkki.

                pakun kas K Q

                Comment

                • grigory
                  Julm Donk
                  • Oct 2008
                  • 74

                  #9
                  Re: HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59

                  Pakun A Q , kuna see võib vabalt olla ta reraise range. Flopis tsekkis sest uskumatu ta hittis seekord midagi ja hakkas slowplaytama. Riveris panusats seepärast, kuna kartis, et sa võid ka selle tsekkida ja ta tahtis saada valuet.
                  Ma arvan, et turni tsekk võis isegi õige olla, ma ei tea mis sa tundsid, kui ma loodan et sa tundsid et oled beat. Kui sa oleks turnis AI läinud või suurelt bettinud siis selle käega oleks ta raudselt sind maha callinud ja sa oleks oma papist ilma jäänud.

                  Comment

                  • stennn
                    PokkeriÕpetus.eu Coach
                    • Oct 2008
                    • 189

                    #10
                    Re: HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59

                    A K sellist wierddonkplay tegijat käe peale panna on küll väga raske sellisel hetkel. Kogu info arvesset võttes võib tal olla any 2 jällegi mu meelest. Tõmbas juhtme kokku küll ausalt öeldes.

                    Comment

                    • Metsapull

                      #11
                      Re: HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59

                      A 10

                      Comment

                      • Jousou
                        Räme Fish
                        • Oct 2008
                        • 22

                        #12
                        Re: HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59

                        Eh, kui minu ennustus täppi läheb, siis oleks turnil pea kindlalt positsioonist raisinud. Neli turnil oli scare card mõlemale ja vastasel võis vabalt olla nut flush, kuid profiili järgi seda just ei garanteeriks.
                        Preflop call + miniraise viitavad pocketile või ässale. Mõtted lähevad AQ juurde, kuna vennal oli halb positsioon ja checkis flopis ja turnis, kuid callis pot beti. Riveris tuli lauale Q, mis andis talle kaks paari, kuid flushi kartuses ei pakkunud mees üle neljandiku
                        Suht mõttetu iba seekord, sest võimalusi on päris palju.
                        Pakkumine:

                        A Q

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #13
                          Re: HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59

                          A K

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #14
                            Re: HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59

                            A Q Suht kummaline ck-min raise preflopil, aga ju siis see tema arvates õige, et mitte anda sulle initsiatiivi postflopis vms.

                            Tegelikult oleksin A3-A5 pakkunud vms aga tõenäoliselt ranka ei paneks meile sellist kätt arvamiseks.

                            Kuigi jah sama hästi võis seal mingid KK - JJ olla ja AK potid ning sel juhul üritas end nõrgana näidata teades sind kui agressorit.

                            Mina ei oleks midagi muutnud seal käes kuna mast tuli ja pole vaja poti suureks ajada ning samuti pole ässa kikker parim ning kui ta korra ära callis siis midagi peab tal olema eriti kui ta ck-raises sind preflopil. AK tehakse seda vahest seega ck-call alates turnist oleks vast kõige õigem.

                            Comment

                            • Teers
                              Räme Fish
                              • Nov 2008
                              • 5

                              #15
                              Re: HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59

                              T T

                              Comment

                              Working...