HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Metsapull

    #16
    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    UTG: K K

    BTN: 4 4

    Comment

    • Tuul
      Grinder
      • Oct 2008
      • 989

      #17
      Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

      UTG: A A
      BTN: 4 4

      Comment

      • Jousou
        Räme Fish
        • Oct 2008
        • 22

        #18
        Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

        Väga ahvatlev käsi, mingi sügelus sunnib kõikidele sette pakkuma ;D UTG jaoks oleks pakkuda vaid kõrge pocket, preflop positsioonita raise viitab rocketsitele või kunnidele. Buttonit panna on raskem, aga kuna aktiivsus hakkas flopil ja neli inimest oli mängus, siis eks on tegu middle või low setiga. Pärast kõige silmnähtava väljaütlemist jääb üle vaid pakkuda:

        UTG: A A
        BTN: 4 4

        Comment

        • arvamusliider
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 183

          #19
          Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

          UTG: 4 4
          BTN: 2 2

          Comment

          • Keiss
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1592

            #20
            Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

            UTG 44
            BTN 22

            ;D

            Tõmbed puudusid seega oli tegu kas ülepaaride või setidega. Polegi midagi kommenteerida, kõik olid suht kindlad oma võidus flopis, aga vat mis välja tuli.

            Comment

            • grigory
              Julm Donk
              • Oct 2008
              • 74

              #21
              Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

              A A UTG
              4 4 BTN

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #22
                Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

                Ei oska midagi kommenteerida, esimene mõte oli A A ja Buttonil 4 4 .
                Võisid muidugi olla kunnid ja kahed, aga sel juhul oleks äkki pidurit tõmmatud mingil hetkel.
                Lisan veel, et hea oleks teada, mis käe peale vastased hero panid, tuimalt call iga liigutuse peale.

                Comment

                • amagan
                  Jube Noob
                  • Oct 2008
                  • 135

                  #23
                  Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

                  UTG: A A
                  BTN: 4 4

                  Comment

                  • JanRose
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 78

                    #24
                    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

                    utg A A või K K
                    btn 4 4 2 2

                    pean nõustuma

                    (ps! vast saan veel vastata, kuna eile oli ikkagi reedene päev ja paras kräu)

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #25
                      Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

                      UTG A A
                      BTN 4 4

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

                        Loen foorumi läbi siis postitan uue käe.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

                          Vastus:
                          Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          UTG: $486.65
                          UTG+1: $220.10
                          MP1: $400.00
                          Hero (MP2): $406.00
                          CO: $703.05
                          BTN: $405.50
                          SB: $379.50
                          BB: $400.00

                          Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with J J
                          UTG raises to $16, 2 folds, Hero calls $16, 1 fold, BTN calls $16, SB calls $14, 1 fold

                          Flop: ($68.00) 2 J 4 (4 players)
                          SB checks, UTG bets $40, Hero calls $40, BTN raises to $100, SB folds, UTG raises to $160, Hero calls $120, BTN raises to $389.50 all in, UTG raises to $470.65 all in, Hero calls $230 all in

                          Turn: ($1237.50) A (3 players - 3 are all in)

                          River: ($1237.50) J (3 players - 3 are all in)

                          Final Pot: $1237.50
                          UTG shows K K (two pair, Kings and Jacks)
                          Hero shows J J (four of a kind, Jacks)
                          BTN mucks 4 4
                          Hero wins $1.00
                          Hero wins $1233.50
                          (Rake: $3.00)

                          Punktid:
                          surka: 16
                          karupee: 14
                          metsapull: 24
                          JanRose: 14
                          fortune: 9
                          stennn: 12
                          Rage: 14
                          bounce: 7
                          Tuul: 12
                          JouSou: 14
                          grigory: 12
                          alaska: 12
                          kilu6: 12
                          farik666: 2
                          lebovend: 2
                          peokuningas: 2
                          kivisaba: 2
                          Tarmo: 2

                          Selgitus:
                          Kindlalt kontrollige oma punktid üle, sest tegu oli raske käega, kus eksimisvõimalusi rohkem. Samuti olen suht purjus :P

                          Comment

                          • Jousou
                            Räme Fish
                            • Oct 2008
                            • 22

                            #28
                            Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

                            Aaah, kunnid olid ikka... Nojah. Minu punktid korras.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

                              Algselt postitas alaska
                              Lisan veel, et hea oleks teada, mis käe peale vastased hero panid, tuimalt call iga liigutuse peale.
                              Flop on suhteliselt kuiv, multiway ja seega esimene call on suhteliselt standard call, kuna raisega reedan ma oma käe tugevust - TOP pair või parem. Samuti siin ei pea sa ühelgi tänaval raisema, et saada stackid riveriks sisse. Näiteks kui ma callin ja teised fold, siis turniks oleks pot ~$140 ja effektiivsed stackid oleksid ~$340. Ja kui ta betib turnil $66 või rohkem, siis riveril on pot sama suur või suurem, kui meie stack.

                              Teise calli (peale UTG $160) tegin sellepärast, et siin ei ole enam vahet, kas me callime või raiseme, sest mõlemad on väga tugevad ja käe tugevuse anname ära ning meid on väga lihtne top paari peale. Aga selleks ajaks on mul ka kindel, et mõlemal vastasel on TOP paar või parem käsi! Kui tal on kolmik, siis pole midagi teha, stackid lähevad sisse. Aga kui tal on ülepaar või top paar, siis on tal päris raske siin foldida (eriti buttonil) ja nii saan rohkem raha sisse ja turniks oleks pot juba $500 ning tõenäoliselt mitte keegi ei foldi TOP paari või paremat, kui just turnil pole halba kaarti.

                              Ise arvasin, et buttonil on kolmik (milles olin suht kindel) ja UTG-l KK või parem.

                              Comment

                              • amagan
                                Jube Noob
                                • Oct 2008
                                • 135

                                #30
                                Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

                                Algselt postitas ranka
                                Kindlalt kontrollige oma punktid üle, sest tegu oli raske käega, kus eksimisvõimalusi rohkem. Samuti olen suht purjus :P
                                minul punktid puudu

                                Comment

                                Working...