HooaegII - 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. November, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    HooaegII - 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. November, 23:59:59

    UTG+2: 22/3/1.3 - 32 kätt. Ei ole midagi erilist tema kohta täheldanud.

    Poker Stars $5/$10 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: $1054.75
    UTG: $1522.00
    Hero (UTG+1): $1000.00
    UTG+2: $1448.90
    MP1: $1089.00
    MP2: $1000.00
    CO: $2652.05
    BTN: $1000.00
    SB: $1000.00

    Pre Flop: ($15.00) Hero is UTG+1 with Q[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/spade.gif[/img] A[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/spade.gif[/img]
    UTG calls $10, Hero raises to $50, UTG+2 calls $50, 6 folds, UTG calls $40

    Flop: ($165.00) 5[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/spade.gif[/img] 4[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/spade.gif[/img] 7[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/heart.gif[/img] (3 players)
    UTG checks, Hero bets $140, UTG+2 calls $140, UTG folds

    Turn: ($445.00) K[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/club.gif[/img] (2 players)
    Hero bets $350, UTG+2 raises to $1258.90 all in, Hero calls $460 all in

    River: ($2065.00) 3[img width=15 height=14]http://static.deucescracked.com/images/heart.gif[/img] (2 players - 2 are all in)

  • Maheaatom
    Grinder
    • Oct 2008
    • 958

    #2
    Re: HooaegII - 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. November, 23:59:59

    Wow, 5-10 NL - tase
    Teeks ka ühe väga spekulatiivse pakkumise: K , 7
    Rõhutan see on väga spekulatiivne pakkumine :)

    Comment

    • Foux
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 486

      #3
      Re: HooaegII - 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. November, 23:59:59

      7 7

      Comment

      • leits

        #4
        Re: HooaegII - 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. November, 23:59:59

        2 2

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: HooaegII - 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. November, 23:59:59

          Algselt postitas Maheaatom
          Wow, 5-10 NL - tase
          5-10 sellepärast, kuna nädala sees on puudust 400NL laudades, kuhu mina istuks ja seega ma saaksin maksimaalselt õhtu jooksul 6-7 lauda kokku ja tihti peaksin 3-4-as laus mängima. Seega lisan valikusse ka 600NL ja 1000NL lauad ning siis saab 9 lauda kokku (vahest ei saa sedagi). Õnneks seda teevad enamus 400NL regularid ja seega 600NL ja 1000NL on suht samad, mis 400NL, kuna täpselt samad regularid vaatavad vastu. Muidugi kõrgematel levelitel on fishe vähem ja fishid on ka hoopis paremad, kui low level fishid.

          Comment

          • Yokker
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 207

            #6
            Re: HooaegII - 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. November, 23:59:59

            ai ai ai ai..kui turnil masti või rida kätte ei sa anna alla oli kellegi stradeegias kirjutatud..aga see selleks :D
            Mina näen siin aind ühte kätt A K ...ta ei hakkand reraisima kuna tal oli pos. ja võimalus vaatat mis flopil, turnil tuleb ja mis sa nendega teed...flopil callis,sest suht loogiline ,et siit tuleb cbet ja turnil saigi oma K-le pihta ja surus all in külmalt ära
            Igaks juhuks pakun veel:K J

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: HooaegII - 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. November, 23:59:59

              Algselt postitas Yokker
              ai ai ai ai..kui turnil masti või rida kätte ei sa anna alla oli kellegi stradeegias kirjutatud..aga see selleks :D
              Mulle lihtsalt tundus see hea kaart bluffimiseks :)

              Comment

              • Yokker
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 207

                #8
                Re: HooaegII - 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. November, 23:59:59

                Algselt postitas ranka
                Mulle lihtsalt tundus see hea kaart bluffimiseks :)
                aru saadav..mi8llal siis veel bluffida :D

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #9
                  Re: HooaegII - 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. November, 23:59:59

                  Üks variantidest oleks 6 6
                  Selliseid olukordi on küllaga endalgi ette tulnud. Üsna raske maha panna ja samas ainult callida nendega. Talle võis see K olla samasugune scary card 8)

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #10
                    Re: HooaegII - 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. November, 23:59:59

                    6 6

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #11
                      Re: HooaegII - 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. November, 23:59:59

                      megaraske käe peale panna, mingid pocketid võibolla on, 66, 55

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #12
                        Re: HooaegII - 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. November, 23:59:59

                        Kahtlen, et poiss hoiab pocket numbreid, sest kui ta sellisel flopil iga kord slowitab, noh, siis palju õnne talle.
                        Tahaks pakkuda KK, aga ei tee seda, sest kui ta neid slowitab iga kord, siis taaskord palju õnne talle.
                        Arvan, et sai Kle pihta ja lisaks on flushdraw. Käeks läheb K J

                        Comment

                        • stennn
                          PokkeriÕpetus.eu Coach
                          • Oct 2008
                          • 189

                          #13
                          Re: HooaegII - 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. November, 23:59:59

                          6 6

                          Comment

                          • JanRose
                            Julm Donk
                            • Oct 2008
                            • 78

                            #14
                            Re: HooaegII - 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. November, 23:59:59

                            A J

                            selline käsi, millega preflop callida
                            postflop oli selline tekstuur, et kuna tõstsid early ja ta su patterniga juba tutvunud, siis arvas, et ka sina ei hittinud midagi ja üritad lihtsalt poti kohe võita
                            K puhul oli tal valida kaks varianti - fold või reraise. Kuna su bet oli niivõrd väike ja paistis pigem con betina, siis oli ta enam kui kindel, et sa ei hittinud (milles oli tal ka õigus)
                            ning läks all-in oma A kickeriga ning ju arvas, et võtab poti sult koheselt
                            kuid sinu read oli perfektne ning callisid ja võitsid A parema kickeriga
                            (ei tea miks ta ei pannud sind kordagi AK või suure paari peale, ju tal oli mingi read)
                            vb arvas, et sul mingi mid pair või AQ AJ AT, mille viskad ära, nähes et K puhul läheb AI

                            kickerina võib pakkuda ka T, kuid väga raske siinkohal spekuleerida kumb õige on

                            Comment

                            • hugeego
                              Julm Donk
                              • Nov 2008
                              • 39

                              #15
                              Re: HooaegII - 6. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. November, 23:59:59

                              8 8



                              Comment

                              Working...