HooaegII - 4. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. November, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: HooaegII - 4. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. November, 23:59:59

    PÜHAPÄEV TULE RUTTU!! Täna sain paar head kätt ja tahaks need juba käemängu ära postitada!

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #17
      Re: HooaegII - 4. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. November, 23:59:59

      K J
      K 5

      Comment

      • bounce
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 865

        #18
        Re: HooaegII - 4. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. November, 23:59:59

        A5
        55

        Comment

        • Karupee
          Julm Donk
          • Oct 2008
          • 54

          #19
          Re: HooaegII - 4. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. November, 23:59:59

          K Q
          K J

          Comment

          • JanRose
            Julm Donk
            • Oct 2008
            • 78

            #20
            Re: HooaegII - 4. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. November, 23:59:59

            arvan, et siin saab tegu olla ainult ühe käega:

            K J

            kuna vend mängib miljon kätt, siis eeldan et tegu ysna donk vennaga,
            nähes boardimas K paari, bet..J tulemas suur bet kohe ja lõpus lihtsalt unustab/või ei tule selle peale, et sul võiks set olla (paneb su mingi AK peale vms) läheb all-in ja valus bust tulemas..

            Comment

            • surka
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 336

              #21
              Re: HooaegII - 4. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. November, 23:59:59

              K J
              kuna preflop on tyybil range peaaegu kogu kaardipakk, siis selline käsi sobib sinna küll.
              arvan ka seda, et turnil beti suurenemine oli seetõttu, et turn meeldis tyyblie ja enne riverit oli potis juba 400, mis on pool hero stäkist ning oli selline "thin valuebet", mis peaks saama kooli enamus kätelt millega hero turni suure beti koolis (v.a. busted drawd)

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #22
                Re: HooaegII - 4. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. November, 23:59:59

                Ac 9c

                Comment

                • Dzuu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 445

                  #23
                  Re: HooaegII - 4. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. November, 23:59:59

                  K K
                  A A

                  Comment

                  • grigory
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 74

                    #24
                    Re: HooaegII - 4. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. November, 23:59:59

                    Minu arvates on siin ainult kaks kaarti millega ta võib niimoodi mängida A A ja K K . Miks, sest ta ei ole postflopi arvestades kõige paremal positsioonil, ning oma kogemus fishid limbivad ala AK ja väikse paariga, ning teevad selliseid miniraise (arvestades limpijate arvu) oma suurte paaridega.

                    Comment

                    • peokuningas
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 444

                      #25
                      Re: HooaegII - 4. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. November, 23:59:59

                      Kuna vastane totaalne donk, siis preflop võib tal olla any 2.
                      Flopi panust vaadates tunub, et midagi ta hittis ja selle järgi arvaks, et miski Kx käsi, 55 või AA. Äärmisel juhul ehk ka miski draw,aga sellega ta vaevalt et donkaks.
                      Turni bet tundub juba valuebetina ja riveri shove tundub ka olemat value peale, sest nähes, et sa oled juba 2 tänavat teda callinud ja pot on nii suur, siis sa ei foldi enam midagi.
                      Minu pakkumised:
                      K J
                      5 5
                      K K

                      Comment

                      • Metsapull

                        #26
                        Re: HooaegII - 4. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. November, 23:59:59

                        Preflop võib iga kaardiga tõsta ja see raise seal midagi erilist ei ütle. Flopis sai vist oma kuningale pihta ja sellepärast uus tõste.

                        K J

                        A K

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #27
                          Re: HooaegII - 4. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. November, 23:59:59

                          K J
                          K 5

                          raske uskuda, et suuri paare, KK,JJ nii mängitakse.
                          kuna on loose siis K5 ja KJ peaks sobima, aga enamasti meeldib mängida suited lehti, seega siis need minu pakkumised.

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #28
                            Re: HooaegII - 4. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. November, 23:59:59


                            K J
                            A A

                            Comment

                            • amagan
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 135

                              #29
                              Re: HooaegII - 4. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. November, 23:59:59

                              K J
                              K 5

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: HooaegII - 4. Käsi - Aega Vastamiseni: 9. November, 23:59:59

                                Nõu moor bets pliis.

                                Comment

                                Working...