HooaegII - 3. Käsi - Aega Vastamiseni: 7. November, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2Godfather1
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 101

    #16
    Re: HooaegII - 3. Käsi - Aega Vastamiseni: 7. November, 23:59:59

    K K

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #17
      Re: HooaegII - 3. Käsi - Aega Vastamiseni: 7. November, 23:59:59

      K K

      Comment

      • Tarmo
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 316

        #18
        Re: HooaegII - 3. Käsi - Aega Vastamiseni: 7. November, 23:59:59

        dinkadi donkadi, võin vabalt ka ise villu olla, nii et floppas endale 2 paarikest + helesinise unistuse mastist, aga poiss on nii kindel oma kahes paaris et pole mingi probleemi turnil tõsta ja riveril Hero "bluff" ära callida ning allinni minna!
        K 6
        Tarmo

        Comment

        • Yokker
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 207

          #19
          Re: HooaegII - 3. Käsi - Aega Vastamiseni: 7. November, 23:59:59

          Nu siin lõhnab küll seti järele,limpis väikse pocketiga sisse ja sai pihta...5 5 või 6 6

          Comment

          • JanRose
            Julm Donk
            • Oct 2008
            • 78

            #20
            Re: HooaegII - 3. Käsi - Aega Vastamiseni: 7. November, 23:59:59

            Väga raske pakkuda kindlat kätt kahjuks, kuna absoluutselt midagi pole selle mehe kohta teada:

            Seega pean kolm varianti kokku pakkuma, vastavalt sellele, mis masti tüübiga tegu:

            Donk: K Q ning 6 6

            Kuna positsioon on kehv, siis need on sobilikud limpimiseks varakult.
            Flop hittis ilusti ning vastavalt sellele ka reraise (kõik okei nagu?)
            Kuid siis läheb asi kahtlaseks - check pluss reraise - asi lõhnab kindla str8 järgi aganoh samas nii palju raha poti juba pandud, siis see call tundub mõistlik isegi natuke (ja näha kas ikka on bluff või AK)
            Kuid veel enam kahtlane on minna ALLIN, kus on enam kui kindel patterni järgi, et on str8 tegu ning et vastane ei betiks AK (või bluff) sellise board järgi ja varasema callimise tõttu. 66 oleks veel dongim, kuid Q võis segadusse ajada ja see call oli üks õnnetus.

            Pro: 8 7
            Igati õige ja ilus mäng ning vastavalt sellele ka mõlema mängija pot pooleks

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #21
              Re: HooaegII - 3. Käsi - Aega Vastamiseni: 7. November, 23:59:59

              Slowplay AA KK, ei usu, ei taha uskuda, eriti kui oli näha, et saaks ka turnis nupud sisse lükata.
              88-QQ, ei ole, miks ta ei tõstnud preflop?
              55-66- võiks ju olla, sai seti, mängis nagu setti, turnil ikkagi liiga aeglaselt kuidagi. Preflop oleks võinud kah tõsta.
              KQ KJ ei klapi kuidagi, sellise kaardiga sellisel laual ei panda kogu stacki mängu.
              23- ei, auku ei hakata rida ostma
              78- klapib hästi, mingit ohtu kausagilt ei paista, reaalne käsi.
              56- klapib kah, aga sellist kätt mängides pidi ta teadma, et ta võidab ainult bluffi ja KJ, ei oleks vist callinud lõpus. Samas oli juba suht committed...

              Panen 7 8

              Comment

              • taavi
                Grinder
                • Oct 2008
                • 684

                #22
                Re: HooaegII - 3. Käsi - Aega Vastamiseni: 7. November, 23:59:59

                A T

                Comment

                • Metsapull

                  #23
                  Re: HooaegII - 3. Käsi - Aega Vastamiseni: 7. November, 23:59:59

                  5 5
                  6 6

                  Väikese paariga preflop ei julgenud tõsta ning seega limpis. Pärast setti saamist enam ei kõhelnud siiski raha sisse panemisel.

                  Comment

                  • Karupee
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 54

                    #24
                    Re: HooaegII - 3. Käsi - Aega Vastamiseni: 7. November, 23:59:59

                    K K
                    6 6

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #25
                      Re: HooaegII - 3. Käsi - Aega Vastamiseni: 7. November, 23:59:59

                      K Q

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #26
                        Re: HooaegII - 3. Käsi - Aega Vastamiseni: 7. November, 23:59:59

                        K Q

                        Comment

                        • grigory
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 74

                          #27
                          Re: HooaegII - 3. Käsi - Aega Vastamiseni: 7. November, 23:59:59

                          K Q Väga lihtne, ma arvan, et kui villu oleks hittinud seti, oleks ta juba hiljemalt turnil AI läinud. Ta võis panna sinu kahe paari nt K6 peale ja seetõttu riveri Q muutis käe tema jaoks nutsiks.

                          Comment

                          • amagan
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 135

                            #28
                            Re: HooaegII - 3. Käsi - Aega Vastamiseni: 7. November, 23:59:59

                            K Q

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: HooaegII - 3. Käsi - Aega Vastamiseni: 7. November, 23:59:59

                              Vastus:

                              Turn: ($49) 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
                              Hero checks, UTG+1 bets $22, Hero raises to $60, UTG+1 calls $38

                              River: ($169) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
                              Hero bets $118 (All-In), UTG+1 calls $118

                              Total pot: $405 | Rake: $3

                              Results in white below:
                              Hero had 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (straight, eight high).
                              UTG+1 had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (one pair, Kings).
                              Outcome: Hero won $402

                              Punktid:
                              jessica: 5
                              surka: 2
                              vsiu100: 2
                              hugeego: 2
                              peokuningas: 2
                              bounce: 12
                              Tarmo: 2
                              Yokker: 2
                              JanRose: 2
                              alaska: 2
                              grigory: 2

                              Comment

                              Working...