Veerand millli kahe kuuga A-team

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #181
    Re: Veerand millli kahe kuuga A-team

    flop on 33A

    edit: ei noh, pm ma olen maha rahunenud, kuigi jah, sessi kasum lasi umbes minuti jooksul jalga, supperhittimiste tõttu

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #182
      Re: Veerand millli kahe kuuga A-team

      Algselt postitas Rahapada
      flop on 33A
      This is called trips my mate

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #183
        Re: Veerand millli kahe kuuga A-team

        Algselt postitas Oliverk
        This is called trips my mate
        ninatark

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #184
          Re: Veerand millli kahe kuuga A-team

          Algselt postitas dener89
          keegi blogi disaini ülbemaks ei viitsiks teha?:D
          E: a tegelt pole vist oluline
          lihtne on hea ja arusaadav. Liigsed pollid, pildid ja muu jama muudavad asja kirjuks ja ebameeldivaks asja. Jääb nii nagu on.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #185
            Re: Veerand millli kahe kuuga A-team

            Ma paneks vähemalt 10 reklaambännerit ka ehk saaks natukene lisapappi ja eesmärk tuleks kiiremini täis.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #186
              Re: Veerand millli kahe kuuga A-team

              Oehh, esimesed sügava tildi tundemärgi on silmapiiril, täna juba callisin regulari AI mingi second pairiga (78o), et näha kas tal ikka ülepaar on. Peab vist üles liikuma ja võib-olla proovin tõsisemalt käppa NL-100s.

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #187
                Re: Veerand millli kahe kuuga A-team

                Algselt postitas Vapsik
                Oehh, esimesed sügava tildi tundemärgi on silmapiiril, täna juba callisin regulari AI mingi second pairiga (78o), et näha kas tal ikka ülepaar on. Peab vist üles liikuma ja võib-olla proovin tõsisemalt käppa NL-100s.
                tilt=minek suuremasse limiiti :D?

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #188
                  Re: Veerand millli kahe kuuga A-team

                  Algselt postitas Timpz
                  tilt=minek suuremasse limiiti :D?
                  ??? ??? ???

                  Tilt = mitte oma A mängu tegemine.
                  Absoluutselt ei saa pihta Sinu võrdusele.

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #189
                    Re: Veerand millli kahe kuuga A-team

                    ta mõtles, et kui tilti l2hed siis ronid suuremasse limiiti kohe!

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #190
                      Re: Veerand millli kahe kuuga A-team

                      Algselt postitas K2snakas
                      ta mõtles, et kui tilti l2hed siis ronid suuremasse limiiti kohe!
                      ma olen nii teinud 25NL to 50NL :D

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #191
                        Re: Veerand millli kahe kuuga A-team

                        Algselt postitas kollane
                        ma olen nii teinud 25NL to 50NL :D
                        ja on kasulik?:D

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #192
                          Re: Veerand millli kahe kuuga A-team

                          Algselt postitas K2snakas
                          ja on kasulik?:D
                          25NLis mängisin sitasti , võtsin kõrgemad lauad ja mäng oli A mäng.Mõtlesin ikka mida teen jne.
                          preagu maadlen sama asjaga, disipliini pole ja lendan bustoks kergelt jne

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #193
                            Re: Veerand millli kahe kuuga A-team

                            Algselt postitas K2snakas
                            ta mõtles, et kui tilti l2hed siis ronid suuremasse limiiti kohe!
                            Ei ole sellist võimalust.

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #194
                              Re: Veerand millli kahe kuuga A-team

                              Väsimus ja igasugu kõrvalised segavad faktorid võivad kah A mängu rikkuda, aga see pole TILT. Tilt ikka siis kui emotsioonid hakkavad mängu segama.

                              Comment

                              • Timpz
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #195
                                Re: Veerand millli kahe kuuga A-team

                                Algselt postitas Vapsik
                                Oehh, esimesed sügava tildi tundemärgi on silmapiiril, täna juba callisin regulari AI mingi second pairiga (78o), et näha kas tal ikka ülepaar on. Peab vist üles liikuma ja võib-olla proovin tõsisemalt käppa NL-100s.

                                Comment

                                Working...