Veerand millli kahe kuuga A-team

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #1

    Veerand millli kahe kuuga A-team

    Mõtlesime siis rohelisekonnaga, et võiks teha 2months1mga sarnase projekti aga seda siis mikomeestele.
    Eesmärgiks oleks veerand milli ehk 250k eeke 2 kuuga limiitides 10NL - 50NL ja sngdes up to 12$ buy in
    Projekt toimub 30 .11 kuni 30 . 01

    Osalevad:

    Kivisaba
    rohelinekonn
    kollane
    Dogers
    vaenekala
    pikk28
    kuco
    dener89
    Ghost0
    Vapsik

    TIIM KOOS

    Kajastus toimub http://veerandmilli.blogspot.com/


  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #2
    Re: Mikroprojekt

    im in

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #3
      Re: Mikroprojekt

      meeldib, aga ma nl20 biidin vingelt, aga 50 ei taha jooksma saada:D

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: Mikroprojekt

        võtaks osa kui saab

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: Mikroprojekt

          mingi kindel eesmärk on ka palju keegi peab kuus m2ngima or smth
          ? (peale selle 30k vms)kui mingit kätteeesmärki pole (ei hakka kooli kõrvalt mingeid ulme numbreid lubama) ja vastu võetakse võib ka isegi mängida ... NL50 siis - hetkel on ette n2idata FTP 2bb/100le 90k ..

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: Mikroprojekt

            GL!

            Enda jaoks natukene liiga kõrge eesmärk, et hetkel kaasa lüüa.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: Mikroprojekt

              Algselt postitas Vapsik
              GL!

              Enda jaoks natukene liiga kõrge eesmärk, et hetkel kaasa lüüa.
              samad mõtted. pole kunagi 1,5 k kuus teeninud. aga proovida võiks ikka. sunniks rohkem grindima ning korralikumalt grindima

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #8
                Re: Mikroprojekt

                Algselt postitas pikk28
                samad mõtted. pole kunagi 1,5 k kuus teeninud. aga proovida võiks ikka. sunniks rohkem grindima ning korralikumalt grindima
                ma just sellepärast tahangi kaasa lüüa, et motiveeritumalt mängida.

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #9
                  Re: Mikroprojekt

                  me too me too

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #10
                    Re: Mikroprojekt

                    Algselt postitas pikk28
                    samad mõtted. pole kunagi 1,5 k kuus teeninud. aga proovida võiks ikka. sunniks rohkem grindima ning korralikumalt grindima
                    Ega sa võid break-even ka lasta ju. Lihtsalt HrKalju teeb selle vahe tasa, mida sina ei võida:)

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #11
                      Re: Mikroprojekt

                      Algselt postitas hoss23
                      Ega sa võid break-even ka lasta ju. Lihtsalt HrKalju teeb selle vahe tasa, mida sina ei võida:)
                      liialdalda ka ei maksa, ma ju BE/kaotav mängija see kuu :) tahaks loota, et järgmine pole ja teised ei peaks minu kui nõrgeima lüli pärast rohkem grindima.
                      kui mind üldse võetakse projetki :D

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: Mikroprojekt

                        edu poisid (Y), ise olen ka mõelnud, et keegi võix panna pundi kokku...aga tegelt see väga kerge pole :)

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #13
                          Re: Mikroprojekt

                          hea mõte, ise kakun ära puhkusele päääris mitmeks kuuks, uuel aastal veebruaris oleks käpp.

                          edit : osalejatele aga GL!

                          Comment

                          • groams
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 683

                            #14
                            Re: Mikroprojekt

                            16$ sngsid ei taha sisse võtta?

                            Comment

                            • hillu
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 260

                              #15
                              Re: Mikroprojekt

                              Heia!

                              Üldiselt oleks soov endalgi saada veidi motivatsiooni ja grindimisisu tagasi ja see projekt oleks superhea võimalus. Kuna alustaks sisuliselt nullist ehk siis NL10st, ei oska kohe arvata, et palju võiks minusugune selles projektis meeskonnale kasulik olla, aga äkki teeksime niiöelda ka B võistkonna, kuhu suured ässad ei kuulu, kuid kellel on veel topeltmats motivatsiooni A meeskonnale pähe teha.
                              Iseasi, palju selliseid projektiga liitujaid on, kas selle 20 täis saab ka. Seetõttu on mul hoopis järgmine ettepanek, et korraldaks sellise võistluse näiteks pokkerimaastikul ehk siin foorumis palju sõna võtnud isikute ning nn B tiimi vahel, sellel oleks pisut teine mekk mann kui miljonijahtijate üritusel, kuid siiski korralik võistlusmoment sees.

                              Summa võiks jääda 5 osaleja juures kuskil 5000 daala kanti, mille esimesena saavutanud tiim ka kogu võistluse kinni paneb. Kui kumbki seda ei saavuta, siis võistluse võidab parima summaga tiim. Hea on ka ka kui tiimide vahel oleks välja pandud auhind, näiteks omakootud karikas või kasvõi rahaline auhind. Limiidid aga selliste summade ja A-B võistkonna olemasolul NL10-NL25.

                              Olen lihtsalt mõelnud tükk aega, kuidas endale seda lusti ja rügamist võimalikult põnevaks teha ning näen, et siin oleks väljapääs.

                              Kes ühineb?

                              Comment

                              Working...