HooaegII - 2. Käsi - Aega Vastamiseni: 6. November, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karupee
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 54

    #16
    Re: HooaegII - 2. Käsi - Aega Vastamiseni: 6. November, 23:59:59

    J J
    A K

    Comment

    • taavi
      Grinder
      • Oct 2008
      • 684

      #17
      Re: HooaegII - 2. Käsi - Aega Vastamiseni: 6. November, 23:59:59

      A A
      A K
      A J

      Comment

      • Dzuu
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 445

        #18
        Re: HooaegII - 2. Käsi - Aega Vastamiseni: 6. November, 23:59:59

        K K
        A K

        Comment

        • Tuul
          Grinder
          • Oct 2008
          • 989

          #19
          Re: HooaegII - 2. Käsi - Aega Vastamiseni: 6. November, 23:59:59

          A Q

          Comment

          • Metsapull

            #20
            Re: HooaegII - 2. Käsi - Aega Vastamiseni: 6. November, 23:59:59

            Eks neil donkidel on ka vahel mõni parem käsi ning iga kaadiga nuppe sisse ei panda:

            J J
            Q Q

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #21
              Re: HooaegII - 2. Käsi - Aega Vastamiseni: 6. November, 23:59:59

              Algselt postitas taavi
              A K
              A J

              Comment

              • surka
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 336

                #22
                Re: HooaegII - 2. Käsi - Aega Vastamiseni: 6. November, 23:59:59

                A A

                statse liiga väheste käte kohta, et mingeid järeldusi teha.
                fact, et villain koolis 4beti jättes alles stäki millega ta on committed flopil olenemata flopist, seega paneks ta suure käe peale.
                võimalik ka KK, aga keegi juba pakkus täpselt neid kaht kätt ;D ning KKga ei tahta tavaliselt lasta flopil ässa tulla ning pannakse raha enne sisse.

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #23
                  Re: HooaegII - 2. Käsi - Aega Vastamiseni: 6. November, 23:59:59

                  ma zarvan et siin sulaselge misread ja vastasel on midagi ja kuna misread siis re-raise tuli tugevamalt käelt nagu näiteks K K
                  aga ökki uhkeldad kah ja oligi donkey siis võib ta seal callida ka flus drawdega nagu
                  A Q
                  A K

                  Comment

                  • mcbethk
                    Bännitud
                    • Oct 2008
                    • 687

                    #24
                    Re: HooaegII - 2. Käsi - Aega Vastamiseni: 6. November, 23:59:59

                    9 9
                    A K

                    Comment

                    • JanRose
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 78

                      #25
                      Re: HooaegII - 2. Käsi - Aega Vastamiseni: 6. November, 23:59:59

                      A K

                      suht tavaline, vend oli seepärast nii julge preflop reraisimaks kaht venda ja callimaks re-reraise

                      flopil juba arvas, et hitib miskit ning all-in ja busto

                      Comment

                      • grigory
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 74

                        #26
                        Re: HooaegII - 2. Käsi - Aega Vastamiseni: 6. November, 23:59:59

                        K K

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #27
                          Re: HooaegII - 2. Käsi - Aega Vastamiseni: 6. November, 23:59:59

                          Tuleb juhtida tähelepanu ülesande koostajale, et 30 käe puhul ei saanud olla statte 29/25!! Lihtsalt kui ta pani raha sisse 9 korral 30st, siis on see 30%, kui 8 korda, siis 26,7%, kui 7 korda, siis 23.3% ;D Aga see on tähenärimine muidugi.

                          Ta callib 4beti, seetõttu arvan, et tal on paar. Kuna veel pole pakutud, siis

                          T T

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #28
                            Re: HooaegII - 2. Käsi - Aega Vastamiseni: 6. November, 23:59:59

                            A Q
                            A K

                            Pocketid 22-99 oleks muckinud ja JJ+ surunud. Jääb üle mingi donkplay 2 overcardi ja fl. drawga.

                            Comment

                            • amagan
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 135

                              #29
                              Re: HooaegII - 2. Käsi - Aega Vastamiseni: 6. November, 23:59:59

                              A Q

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: HooaegII - 2. Käsi - Aega Vastamiseni: 6. November, 23:59:59

                                Vastus:

                                Turn: ($434) 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

                                River: ($434) 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

                                Total pot: $434 | Rake: $3

                                Results in white below:
                                Hero had 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (two pair, tens and twos).
                                CO had K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (two pair, Kings and twos).
                                Outcome: CO won $431

                                Punktid:
                                Yokker: 2
                                peokuningas: 9
                                hugeego: 2
                                lebovend: 2
                                -andres-: 7
                                Dzuu: 7
                                surka: 2
                                kivisaba: 5
                                JanRose: 2
                                grigory: 12
                                kilu6: 2
                                lenC: 2

                                Kommentaarid:
                                Algselt postitas kilu6
                                Tuleb juhtida tähelepanu ülesande koostajale, et 30 käe puhul ei saanud olla statte 29/25!! Lihtsalt kui ta pani raha sisse 9 korral 30st, siis on see 30%, kui 8 korda, siis 26,7%, kui 7 korda, siis 23.3% ;D Aga see on tähenärimine muidugi.
                                Ma võtan käed otse laualt/HEM-ist ja nii ta mulle näitab :)

                                Tänan kõiki vastamast,
                                näeme käe juures #3.

                                Comment

                                Working...