Teeks väikese võistluse tänasele PS Sunday 1/4 millile, kes kaugemale (parima koha) saab.
Need siis, kes osalevad, maksavad parima koha saavutajale igaüks kokkulepitud summa. Nt. 15$ per face.
Kes võistlusel osaleda tahavad, paneme nimed kirja.
Summat võime muuta ka, öelge siis lihtsalt.
Need siis, kes osalevad, maksavad parima koha saavutajale igaüks kokkulepitud summa. Nt. 15$ per face.
Kes võistlusel osaleda tahavad, paneme nimed kirja.
Summat võime muuta ka, öelge siis lihtsalt.
Comment