24 tundi ja 15K kätt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #1

    24 tundi ja 15K kätt

    Tere,

    tekkis mõte, et võiks ühe korraliku grindimise päeva teha, aga oleks vaja veits lisamotivatsiooni ja põnevust. Mul pole mõtet seda üksi proovidagi - niikuinii lööks käega ja läheks magama mingi 5-7K käe juures. Mingit erilist beti ei soovi/viitsi teha, võiks mingi sarnase sõbraliku beti teha nagu oli septembris volüümi prop bet, aga seekord oleks kestvus 24 tundi ja eesmärk mängida selle ajajooksul 15000 kätt. Et siis kõik osavõtjad paneks "poti" näiteks sümboolsed $50 ja pärast jagatakse see raha nende vahel ära, et kes saavad 15K kätt täis. Teemas võiks olla iga 3k või 5K tagant tulemuste uuendamine jne.

    Tegelt võiks mingi väikse lisa beti ka teha winrate peale, näiteks $25 igalt mängijalt läheb prizepooli ja siis see raha läheb nendele kellel top3 winrate on vms.

    Ajaliselt sobiks mulle neljapäev, reedel pean vist maale sõitma ja seal ei saa hästi mängida ja pole nii palju aega ka. Ja niikuinii palju grinerid on reede õhtul kuskil väljas ja pidutsevad... :D

    Ma pakun ajavahemikuks välja: 29. oktoober kell 9.00 (neljapäev) kuni 30. oktoober kell 9.00 (reede).

    Igatahes kõik nõuanded, soovid ja soovitused on oodatud. Kui on piisavalt huvlisi ja täpse toimumisaja paika saaks siis võin uue korraliku teema ära teha reeglite jms.


    Aitäh,
    Ghost0

    :)


  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: 24 tundi ja 15K kätt

    oleksin vist ka käpp

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #3
      Re: 24 tundi ja 15K kätt

      nädala sees ei lähe mitte, muidu üritaks oma kestva hiiteriga top1 winrate püüda küll :D

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #4
        Re: 24 tundi ja 15K kätt

        kardan, et endalgi vaja sama asi @uvs ära teha kuid ma nii kaua oodata vist ei saa. ilmselt E-T tuleb kiirelt see asi ära lahendada

        Comment

        • daljoh
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1032

          #5
          Re: 24 tundi ja 15K kätt

          Igaüks võib ju selle teha millal ta soovib....PTs ja HEM saab ju sessi pikkuse ära näha

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #6
            Re: 24 tundi ja 15K kätt

            Algselt postitas daljoh
            Igaüks võib ju selle teha millal ta soovib....PTs ja HEM saab ju sessi pikkuse ära näha
            kah mõte ja päris hea tegelt, aga pole päris sama...
            kui piisavalt huvi ei näidata võiks selle käiku lasta :)

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #7
              Re: 24 tundi ja 15K kätt

              sest korraga rahvast ühele päevale saada on vist päris keeruline

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #8
                Re: 24 tundi ja 15K kätt

                suht huinjaa üritus imo
                Edit: Käte arv võiks vähe kõrgem olla

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #9
                  Re: 24 tundi ja 15K kätt

                  minu jaoks see tähendab umbes 15 tundi mängu vist

                  Comment

                  • daljoh
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1032

                    #10
                    Re: 24 tundi ja 15K kätt

                    Teine varjant on teha nii....

                    24h mängu ja võidab see kellel kõige suurem kätearv...Muidu on see nii nagu mõni mees peaks jooksma maratoni 5 tunniga kuigi oleks vabalt suuteline seda tegema kolmega

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #11
                      Re: 24 tundi ja 15K kätt

                      Algselt postitas daljoh
                      Teine varjant on teha nii....

                      24h mängu ja võidab see kellel kõige suurem kätearv...Muidu on see nii nagu mõni mees peaks jooksma maratoni 5 tunniga kuigi oleks vabalt suuteline seda tegema kolmega
                      Mõttetu, pokkeris on ikka tähtis rahateenimine, mitte jõuliselt nuppudenühkimine ja robotsemine. Kõik ei taha 24 lauda korraga panna. Oleks antud üritus NV, siis võtaks osa küll.

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #12
                        Re: 24 tundi ja 15K kätt

                        Algselt postitas masterpuppet
                        Mõttetu, pokkeris on ikka tähtis rahateenimine, mitte jõuliselt nuppudenühkimine ja robotsemine. Kõik ei taha 24 lauda korraga panna. Oleks antud üritus NV, siis võtaks osa küll.

                        +miljon

                        Comment

                        • Muusik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 378

                          #13
                          Re: 24 tundi ja 15K kätt

                          Algselt postitas daljoh
                          Teine varjant on teha nii....

                          24h mängu ja võidab see kellel kõige suurem kätearv...Muidu on see nii nagu mõni mees peaks jooksma maratoni 5 tunniga kuigi oleks vabalt suuteline seda tegema kolmega
                          kõige idiootsem mõte üldse

                          Comment

                          • Bikewarrior
                            Bännitud
                            • Apr 2009
                            • 283

                            #14
                            Re: 24 tundi ja 15K kätt

                            Algselt postitas daljoh
                            Teine varjant on teha nii....

                            24h mängu ja võidab see kellel kõige suurem kätearv...Muidu on see nii nagu mõni mees peaks jooksma maratoni 5 tunniga kuigi oleks vabalt suuteline seda tegema kolmega
                            Mõttetu ju hoorata 24h arvuti taga, see on enesetapmine, tagatipuks kujutan ette, et winrate on kah suht madal.

                            Pigem võiks vahest korraldada winrate võistlusi. nt 3000, 5000 või 10000 käe peale. Oleks mõistlik arvan.

                            Comment

                            Working...