LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • grigory
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 74

    #16
    Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

    A Q

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

      Lisan juurde natuke pinget (ca 4-5 volti) ja lähen ise MAGAMA!

      Ja täna tõesti ei võta MITTE ühtegi vastust, mis on tulnud hiljem, kui 23:59:59.

      Üles ärgates kinnitan võitja!

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #18
        Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

        ;D

        Siis tuleb mul hommikuni juua...tänud:P

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #19
          Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

          Algselt postitas grigory
          A Q

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #20
            Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

            A Q (See on ainukene loogiline käsi, millega ta all inni läheks. Samas kui ta on tont võib tal käes olla KJ, TT jne. Aga kui ta natukene pokkerit teab, siis AQ. Välistaksin KK, sest ta ei bettinud turnil. Ehk kartis T-d.)

            K Q (ka loogiline käsi)



            Edu,
            L.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #21
              Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

              Kui ta tõesti callis lõpuks flopis suurema setiga, siis on ta tõesti tont, kui kahtlustas rida. AA, QQ välistaks
              Tõmbed- 9T võibolla, aga see poleks lõpus callinud QK- natuke kahtlane reraiseks ja suht imelik call riveril, välistaks, AK-juba parem, kuigi reraise oleks mõtlematu sellise boardi puhul. Siiski võimalik.
              Kaks paari- kõige reaalsem minuarvates, täpselt selline käsi, millega lajatad ja siis hoo maha tõmbad, aga päris ära visata kah ei taha.

              Nii, viimane käsi, kõigil on palju punkte vaja, Ranka otsis välja käe, millega saaks ka mastid ära arvata. Ainuke kindel kaart selle boardi järgi oleks J . Teine variant QQ, millel oleks kah võimalik mastidega enamvähem pihta panna. AA oleks ikkagi kindlalt all-in läinud...
              Heaküll, viimane käsi, pakuks ühe vastuse, kuigi võimalusi on palju.
              A J

              Comment

              • amagan
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 135

                #22
                Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

                K Q

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #23
                  Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

                  Aeg läbi. Ootame vastuseid.

                  L.

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #24
                    Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

                    rofl, yks asi teeb nalja. Ma teadsin, et sa pakud sama k2e(ka mastid), mis mina, lutzky, sest duh, loogiline, see kindlustab su v6idu, kyll aga ei saa ma aru, miks sa sellega nii kaua viivitama pidid ja mingit random mulli sinna juurde ajama:D

                    GG!
                    A muidu v2ga lahe rebimine oli!

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #25
                      Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

                      Mis mõttes? Ei ole random mull - minu arvamus. Ja kui sa arvutusi teed õigesti, siis ei ole ma midagi võitnud.

                      L.
                      joogine

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #26
                        Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

                        Algselt postitas kapiuksehing
                        kui nüüd amagan paneb täppi käe arvamisega siis on teil mõlemal blinn,..
                        selgita oma mõttekäiku matemaatiliselt...

                        Comment

                        • kapiuksehing

                          #27
                          Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

                          Algselt postitas Lutzky
                          selgita oma mõttekäiku matemaatiliselt...
                          ok ok ei märgand su editit kus sa amagani käe ka oma vastusesse lisasid..

                          pm kui lebovenna käsi on õigete mastidega pakutud siis on lebovenna võit
                          kui amagani käsi on õige koos mastidega siis on sinu võit..(kuna tal pole selgitust)

                          Comment

                          • Lutzky
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1829

                            #28
                            Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

                            Algselt postitas kapiuksehing
                            ok ok ei märgand su editit kus sa amagani käe ka oma vastusesse lisasid..
                            tänud selle kopeerimissildistamise eest...

                            Comment

                            • kapiuksehing

                              #29
                              Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

                              väidad, et sul on juhuslikult samad käed, mis lebovenna ja amagani postituses
                              ja sa juhuslikult lisasid K Q minut peale amagani postitamist ja minut enne käemängu lõppu...
                              Njaa päris võimas kokkusattumus

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #30
                                Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

                                Algselt postitas kapiuksehing
                                väidad, et sul on juhuslikult samad käed, mis lebovenna ja amagani postituses
                                ja sa juhuslikult lisasid K Q minut peale amagani postitamist ja minut enne käemängu lõppu...
                                Njaa päris võimas kokkusattumus
                                kõik on võimalik siin elus. veel etteheiteid?

                                Kui eelmisel käel pakkusin AKs (üks kolmest) nagu ka teised, kas siis kopeerisin ka :D?


                                Kõik, mis tegin (pakkusin enda käed) oli lubatud ja mis kõige tähtsam aja sees.

                                Kas ma olen millegi vastu eksinud?

                                L.

                                Comment

                                Working...