Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #61
    Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

    Algselt postitas jott
    Küsimus võib praegu minna valesse teemasse, aga kas keegi ka teab täpsemalt mis hakkab juhtuma 1.jaanuar või oskab mind viidata õigesse topicusse, kus selle üle arutelu ka käib?
    http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1727.0.html

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #62
      Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

      Kas ma saan õigesti aru, et iga pühapäev hakkavad "updated" tulema? Minu, kui selle blogi lugeja perspektiivist tundub see veits mannetu - soovitan, et kas kõik annaks uuendusi siis kui ise tahavad(1xnädal miinimum vms) või igaühele oma päev anda(R,L,P peaks siis 2 uuendust tulema näiteks). Siis saaks uut infot blogi iga päev ja "traffic" peaks ka kindlasti suurenema.

      Comment

      • Foux
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 486

        #63
        Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

        Algselt postitas lenC
        Kas ma saan õigesti aru, et iga pühapäev hakkavad "updated" tulema? Minu, kui selle blogi lugeja perspektiivist tundub see veits mannetu - soovitan, et kas kõik annaks uuendusi siis kui ise tahavad(1xnädal miinimum vms) või igaühele oma päev anda(R,L,P peaks siis 2 uuendust tulema näiteks). Siis saaks uut infot blogi iga päev ja "traffic" peaks ka kindlasti suurenema.
        +1

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #64
          Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

          Liiga vähe update jah, 2x nädalas või isegi rohkem oleks mõnusam.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #65
            Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

            Algselt postitas antnx
            Liiga vähe update jah, 2x nädalas või isegi rohkem oleks mõnusam.
            +1

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #66
              Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

              2x nädalas kah hea variant aga tegelikult kui aus olla siis iga pühap. peaks tulema 10 postitust mida on ikka väga palju :)

              Comment

              • miksnii
                Grinder
                • May 2009
                • 580

                #67
                Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                Võix jah ikka igapäevaselt uuendusi tulla, jagada postitused nädala peale ära
                olex kõrvalt vaatajana ka huvitavam.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #68
                  Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                  Algselt postitas lenC
                  Kas ma saan õigesti aru, et iga pühapäev hakkavad "updated" tulema? Minu, kui selle blogi lugeja perspektiivist tundub see veits mannetu - soovitan, et kas kõik annaks uuendusi siis kui ise tahavad(1xnädal miinimum vms) või igaühele oma päev anda(R,L,P peaks siis 2 uuendust tulema näiteks). Siis saaks uut infot blogi iga päev ja "traffic" peaks ka kindlasti suurenema.
                  Kõige enne mainin ära, et see pühapäev ei tule mitte midagi, kuna poolik nädal, sellest pool veel nädalavahetus olnud ja siis tõenäoliselt ei tule mitte midagi huvitavat.

                  Mõte on kindlasti hea aga kahjuks kõik ei ole meil kirjamehed, kellel jutt jookseb. Seega jääb nädalas ühe postituse nõue ja kui keegi tahab võib kirjutada ka rohkem - näiteks tuli suur hiiter külla, luckboxis donkamendi jne.

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #69
                    Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                    Algselt postitas ranka
                    Kõige enne mainin ära, et see pühapäev ei tule mitte midagi, kuna poolik nädal, sellest pool veel nädalavahetus olnud ja siis tõenäoliselt ei tule mitte midagi huvitavat.

                    Mõte on kindlasti hea aga kahjuks kõik ei ole meil kirjamehed, kellel jutt jookseb. Seega jääb nädalas ühe postituse nõue ja kui keegi tahab võib kirjutada ka rohkem - näiteks tuli suur hiiter külla, luckboxis donkamendi , mängis bustosse jne.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #70
                      Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                      Tundub, et keegi ei saa mu mõttest aru, vahet pole

                      Comment

                      • timukasr
                        Vana Tegija
                        • Nov 2008
                        • 1099

                        #71
                        Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                        Algselt postitas lenC
                        Tundub, et keegi ei saa mu mõttest aru, vahet pole
                        Ühesõnaga, et railijatel oleks huvitavam, siis võiks nädala updated ära jagada nii, et ranka updateb esmasp. estpatrick teisipäeviti jne, et oleks iga päev põhjust külastada lehte miljon.pokkeriprod.com

                        Mina toetan toda mõtet.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #72
                          Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                          no minuarust võix olla tähtis see, et iga üks teeb nädalas ühe VÄHEMALT postituse! Küll aga võib teha ka igapäev kasvõi 5 tki neid

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #73
                            Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                            Algselt postitas timukasr
                            Ühesõnaga, et railijatel oleks huvitavam, siis võiks nädala updated ära jagada nii, et ranka updateb esmasp. estpatrick teisipäeviti jne, et oleks iga päev põhjust külastada lehte miljon.pokkeriprod.com

                            Mina toetan toda mõtet.
                            eks selgub, kuid ehk tõesti hakkan pigem nädala alguses postitama

                            Comment

                            • tdx
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 768

                              #74
                              Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                              Algselt postitas ranka
                              Kahjuks ei saa aga äkki oled ise saanud valesti aru? Ega me ei pane raha ju ühisesse kassase, et nüüd on lõpuks miljoni krooni eest dollareid ühel kontol ning siis lööme koos laiaks. EI. Iga mees teenib oma kasumit (või kahjumit), liidame kasumid kokku ja kui kahe kuu jooksul on milku täis siis oleme olnud edukad, kui mitte siis ei ole. Seega, kui me annetaks 5% siis see tähendab seda, et me annetame 5% oma kasumist! Samamoodi võime ju teha uue pundi, et annetame kõik 5% järgmise kuu kasumist X kohta. Et see mõte edukas oleks, siis võiksid sina olla ju eeskuju ja teha esimese annetuse oma kasumist.
                              Idee oli lihtsalt selles, et koos midagi tehes on asjal rohkem väärtust. Sa oled selline orgunnija vend siin ja kui sa tõesti orgunniksid sellise ürituse, et järgmisel kuul mingi grupp inimesi annetaksid x% oma pokkerituludest kuskile heategevusse, siis ma kirjutan esimesena sellele alla. Üksi midagi sellist teha on veits pointless lihtsalt, mingi kriitiline mass peab olema.

                              Aga see on offtopic ja oli lihtsalt uitmõte, aga arvasin et rohkem sõimu tuleb

                              Comment

                              • vilkar
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1290

                                #75
                                Re: Kahe kuuga miljon krooni - http://miljon.pokkeriprod.com/

                                ilus projekt, mis siis ikka, kui edu soovida teile.

                                Comment

                                Working...