22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #16
    Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

    Preflop väike raise (8 mitte 10) ja Flopis 3handed check-raise. Kõik viitab väga heale käele.

    A A

    Comment

    • Dzuu
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 445

      #17
      Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

      J J
      9 9

      Comment

      • amagan
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 135

        #18
        Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

        A K

        Comment

        • grigory
          Julm Donk
          • Oct 2008
          • 74

          #19
          Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

          k K
          J J

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59


            Turn: ($411) 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

            River: ($411) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

            Total pot: $411 | Rake: $3

            Hero mucked 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (one pair, tens).
            MP3 had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (flush, Ace high).


            Punktid:
            JanRose: 14
            lebovend: 2
            Tarmo: 2
            Tuul: 24
            Lutzky: 8
            amagan: 24

            Kommentaarid:
            All-in läksin sellepärast, kuna ta line ei olnud loogiline. Miks ta peaks nii drawi floppi checkima TOP paari või paremaga ja ta esitles täpselt seda, mis tal on + meie vahel oli väike metagame, me korduvalt mängime tagasi üksteisele ja seega võib tal olla isegi veel havel kaart, sest ta võis arvata, et ma "jälle stealin poti".

            Ja muideks, kui ma olen 20$ sisse pannud siis selliste tõmmete vastu ma enam foldida ei saa, sest korrektne on callida ta all-in.

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #21
              Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

              Krt, see viimane käsi kisub mängu liiga põnevaks. Ei pea pingele vastu:P.

              L.

              Comment

              Working...