22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

    Villain: 14/13/4.2 - 7.1k hands; 81% cbetib

    PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($238.15)
    UTG ($136.55)
    UTG+1 ($847.80)
    MP1 ($137.25)
    MP2 ($277.25)
    MP3 ($200)
    CO ($62.05)
    Hero (Button) ($265)
    SB ($200)

    Preflop: Hero is Button with 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img]
    1 fold, UTG+1 calls $2, 2 folds, MP3 raises to $8, 1 fold, Hero calls $8, 2 folds, UTG+1 calls $6

    Flop: ($27) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (3 players)
    UTG+1 checks, MP3 checks, Hero bets $20, 1 fold, MP3 raises to $62, Hero raises to $257 (All-In), MP3 calls $130 (All-In)

    Turn: ($411) 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

    River: ($411) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $411 | Rake: $3
  • bounce
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 865

    #2
    Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

    AJ
    77

    Comment

    • JanRose
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 78

      #3
      Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

      A K
      Q T

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

        J J

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #5
          Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

          Olgu, vaatame. See TTga allini minek flopis oli alguses minu jaoks täiesti üllatav.
          Aga siis ma mõtlen(oletades et hero ikka on ranka ise), et miks ranka tahaks meile
          k2tt postitada, kus ta tagaseisus nii julgelt second pairiga allini l2ks. Siis panin tähele
          et villaini aggfactor on suhteliselt suur, et vast sealt tuli see julgus allini minna. Samas
          ei usu, et vastane ka p2ris 6huga oma maja, auto ja ema sisse lykkas. Mõttes on kolm
          kätt, aga siiski j2tkan enda vana hea tavaga pakkuda ainult yht ja siit see tuleb:

          A 9

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #6
            Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

            J J

            Comment

            • 2Godfather1
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 101

              #7
              Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

              Hmm..

              Kas see kord võib targutada, et miks kuradi pärast sa ikkagi allinni läxid, kui ta su panuse üle tõstis?

              10 8 See oli mu esimene mõte.

              J 9 on teiseks ideeks.

              Comment

              • taavi
                Grinder
                • Oct 2008
                • 684

                #8
                Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

                9 9

                Comment

                • Tarmo
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 316

                  #9
                  Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

                  Ei tahaks küll herole ;D liiga teha aga pakuks A 9, kuigi jah käis ka mõte läbi et hittis oma madala 4 seti.
                  Hmm panen see kord siis esimest korda 2 kätt
                  A 9
                  4 4

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #10
                    Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

                    Selles suhtes on AF veits ülehinnatud stat, olgugi et ta AF on 4,2, mina siin AI küll läind ei oleks.
                    9 9

                    Comment

                    • Yokker
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 207

                      #11
                      Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

                      4 4 või 9 9

                      Comment

                      • Tuul
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 989

                        #12
                        Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

                        A K

                        Comment

                        • Sulgpallur
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 80

                          #13
                          Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

                          Q Q

                          Comment

                          • Lutzky
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1829

                            #14
                            Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

                            8 9 (sai 9-le pihta + draw. insta allinn. flopi check, sest J maas.)
                            Q: Q (slowplay)
                            A: K (standard, kuigi oleksin eeldanud juba flopil betti. välistaks muud Axs, muidu ta ei oleks reraise teinud)

                            Edu,
                            L.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #15
                              Re: 22. Käsi - Aega Vastamiseni: 30. Oktoober, 23:59:59

                              K K

                              Comment

                              Working...