1000$ NL-25s

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #76
    Re: 1000$ NL-25s

    Algselt postitas Vapsik
    Aaa LenC ja Levis on ülhaiged vennad, heas mõttes.

    Mul läks selle 27k käega päris tublisti aega, aga sellest 5-6 korda rohkem lasta on küll väga haige ning LenCil on arvatavasti juba 1500$ koos. Samal ajal kui ma olen mingi 1000$ peal tänu heaterile.
    nope, ma sinu tempost veitsa maas isegi - kukkusin swongi otsa

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #77
      Re: 1000$ NL-25s

      Algselt postitas Vapsik
      Aitab naljast, lõpp läks päris libedalt, rahalises mõttes.
      tõsiselt rigged vend oled... tahaks ka nii osata...

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #78
        Re: 1000$ NL-25s

        Algselt postitas Vapsik
        Aitab naljast, lõpp läks päris libedalt, rahalises mõttes.

        Üle joone aindanud käsi oli veitsa kahltane, aga vastu ta pidas ja väike read oli ka vastase kohta:



        No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        saw flop | saw showdown

        BB ($31.35)
        UTG ($52.15)
        MP ($22.75)
        Button ($20.35)
        Hero (SB) ($28.85)

        Preflop: Hero is SB with Q, Q
        UTG bets $0.75, 1 fold, Button calls $0.75, Hero raises $3.40, 1 fold, UTG raises $11.25, 1 fold, Hero calls $8.50

        Flop: ($25) 6, 9, 2 (2 players)
        Hero checks, UTG bets $40.15 (All-In), Hero calls $16.85 (All-In)

        Turn: ($58.70) J (2 players, 2 all-in)

        River: ($58.70) 4 (2 players, 2 all-in)

        Total pot: $58.70

        Results:
        Hero had Q, Q (one pair, Queens).
        UTG didn't show
        Outcome: Hero won $56.70
        nice..
        aga miks sa ikka veel NL25s passid?

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #79
          Re: 1000$ NL-25s

          Algselt postitas variatsioon
          nice..
          aga miks sa ikka veel NL25s passid?
          Kuu alguses polnud bankroll piisav ning vahe peal oli võistlus pooleli. Lähipäevil proovin ka NL-50t, aga kui piisavalt häid laudu ei suuda leida, siis vist lasen ka NL-25t ikkagi edasi.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #80
            Re: 1000$ NL-25s

            Algselt postitas Vapsik
            Kuu alguses polnud bankroll piisav ning vahe peal oli võistlus pooleli. Lähipäevil proovin ka NL-50t, aga kui piisavalt häid laudu ei suuda leida, siis vist lasen ka NL-25t ikkagi edasi.
            Soovitan shotte võtta nädalavahetustel

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #81
              Re: 1000$ NL-25s

              palju sa neid laudu mängid ? mingi 18 max?

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #82
                Re: 1000$ NL-25s

                Shotte tuleb võtta nv öödel kella viiest kuni kümneni hommikul ;D

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #83
                  Re: 1000$ NL-25s

                  Algselt postitas leits
                  palju sa neid laudu mängid ? mingi 18 max?
                  Kuskil 15-16 keskmiselt.

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #84
                    Re: 1000$ NL-25s

                    Vapsik võiks jagada meiega oma imelist table selectimise meetodit :P

                    Ja vaheeal läks kaduma mu küsimus kui suur peaks olema WTSD?

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #85
                      Re: 1000$ NL-25s

                      Algselt postitas Cash87
                      Vapsik võiks jagada meiega oma imelist table selectimise meetodit :P

                      Ja vaheeal läks kaduma mu küsimus kui suur peaks olema WTSD?
                      Ei ole seal midagi imelist. 2 + 2 on kõik lahti seletatud: http://forumserver.twoplustwo.com/78...ection-409172/
                      Ja võib-olla on asi lihtsalt unreal hiiteris.
                      Kui üle 50% siis peaks vist juba asi enam-vähem korras olema.

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #86
                        Re: 1000$ NL-25s

                        Algselt postitas Vapsik
                        Kui üle 50% siis peaks vist juba asi enam-vähem korras olema.
                        WUT? :) Ajasid vist W$SD'ga sassi.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #87
                          Re: 1000$ NL-25s

                          Algselt postitas Ghost0
                          WUT? :) Ajasid vist W$SD'ga sassi.
                          Nii on :)

                          E1:
                          NL-50 on täis v**djas limiit, kui peale NV-d ei ole ka tunnet, et suudan limiiti ilusti biitida, siis ronin NL-25 tagasi ning hakkan mängu kallal tõsist vaeva nägema. Nii enam edasi ei saa lasta.

                          E2:
                          Ja tärnid on ka nii värdjad. Perse küll kuradi vitupead.

                          E3:
                          Haige, v**djas on tärnidega, aga ropemad sõnad mitte.

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #88
                            Re: 1000$ NL-25s

                            Algselt postitas Cash87
                            Vapsik võiks jagada meiega oma imelist table selectimise meetodit :P

                            Ja vaheeal läks kaduma mu küsimus kui suur peaks olema WTSD?

                            seda ei saa 1:1 võtta, su enda küsimus on liiga niru, et vastata. kõigepealt pane kirja, mis stiili mängid, mis su agrofaktorid on ja kui palju sa 3betid

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #89
                              Re: 1000$ NL-25s

                              Algselt postitas ESTPatrick

                              seda ei saa 1:1 võtta, su enda küsimus on liiga niru, et vastata. kõigepealt pane kirja, mis stiili mängid, mis su agrofaktorid on ja kui palju sa 3betid
                              Mina tahtsin üldiselt teada, et kui suur peab olema, et ma teaksin, kas ma võtan/saan value kätte.

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #90
                                Re: 1000$ NL-25s

                                Algselt postitas Cash87
                                Mina tahtsin üldiselt teada, et kui suur peab olema, et ma teaksin, kas ma võtan/saan value kätte.
                                mul see aasta starsis on vastav number 200NL-s 24,9 ja W$SD% 54,8

                                Comment

                                Working...