Re: Septembri volüümi ühine prop bet cashmängijatele
paneb ka mõtlema, aga ainult cashi tingimus muserdab, kuna WCOOP tulemas ja ei ole kindel kui suures ulatuses ma seal mängida kavatsen. kui esimesed 2 eventi õnnestuvad siis võin turnadesse ära armuda.
Mõtlen veits veel, Uvs-s oleks vaja miski 40h kuu teha, 100h oleks ikka tõelise palgapäevaga kuu juba.
paneb ka mõtlema, aga ainult cashi tingimus muserdab, kuna WCOOP tulemas ja ei ole kindel kui suures ulatuses ma seal mängida kavatsen. kui esimesed 2 eventi õnnestuvad siis võin turnadesse ära armuda.
Mõtlen veits veel, Uvs-s oleks vaja miski 40h kuu teha, 100h oleks ikka tõelise palgapäevaga kuu juba.
Comment