20. Käsi - Aega Vastamiseni: 27. Oktoober, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    20. Käsi - Aega Vastamiseni: 27. Oktoober, 23:59:59

    Reads:
    Villain: 12/8/3.3 -> 4k hands (cbet% = 62)

    Straightforward mängija.

    NOTA BENE: Seda kätt on aega vastata esmaspäeva õhtuni!

    Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    SB: $81.00
    Hero (BB): $210.05
    UTG: $194.00
    UTG+1: $29.00
    UTG+2: $47.80
    MP1: $197.00
    MP2: $87.35
    CO: $94.00
    BTN: $99.00

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with J J
    UTG raises to $6, 7 folds, Hero calls $4

    Flop: ($13.00) Q 6 4 (2 players)
    Hero checks, UTG bets $10, Hero calls $10

    Turn: ($33.00) 5 (2 players)
    Hero checks, UTG checks

    River: ($33.00) 3 (2 players)
    Hero checks, UTG checks

  • 2Godfather1
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 101

    #2
    Re: 20. Käsi - Aega Vastamiseni: 27. Oktoober, 23:59:59

    Panen kirja esimese mõtte ja selleks on A K taaskord random mastid.. enne floppi tüüp tõstab korralikult.. flopis kontrollib ja näeb, et sul on midagi ja pm loobub käest - chekides..

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #3
      Re: 20. Käsi - Aega Vastamiseni: 27. Oktoober, 23:59:59

      eelmise postitaja pakutud k2si on v2gagi loogiline, aga ma tahan eriline olla ju!
      mõttekäik enamv2hem sama mis ristiisal, aga käeks pakun midagi sellist:
      T T

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #4
        Re: 20. Käsi - Aega Vastamiseni: 27. Oktoober, 23:59:59

        Raise UTg-lt, järelikult vast veits tightim kui 8 %, tõenäoliselt mingi 5-6 %. Kuna straightforward mängija siis on tal riveris ainult mutist väiksem pp või AK.
        Pakun J J

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #5
          Re: 20. Käsi - Aega Vastamiseni: 27. Oktoober, 23:59:59

          A K

          Comment

          • Jousou
            Räme Fish
            • Oct 2008
            • 22

            #6
            Re: 20. Käsi - Aega Vastamiseni: 27. Oktoober, 23:59:59

            AK tundub ülimalt loogiline käsi, kuna tõesti kuni turnini raisiti ja ega see 5 teda ikka ei hirmutanud - pigem ikka odds et tal ei tule mitte midagi kokku... või siis lower pocket, mida on ka juba pakutud. Siiski lähen pigem AK peale ja pakkumine on siis:

            A K

            Comment

            • Sulgpallur
              Julm Donk
              • Oct 2008
              • 80

              #7
              Re: 20. Käsi - Aega Vastamiseni: 27. Oktoober, 23:59:59

              A K standard, CB flop, kui sai callis, siis no more bets
              T T -//- kardab su QX. ja Tahab näha odavalt showdowni

              Comment

              • Tarmo
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 316

                #8
                Re: 20. Käsi - Aega Vastamiseni: 27. Oktoober, 23:59:59

                Pakun punaseid näpitsaid!
                8 8

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #9
                  Re: 20. Käsi - Aega Vastamiseni: 27. Oktoober, 23:59:59

                  nii läbinähtav AK ju. minu arust vähemalt standard AK play. ise teeksin sama AK-ga.
                  A K
                  teine arvamus et mingi pocket.
                  T T

                  Comment

                  • JanRose
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 78

                    #10
                    Re: 20. Käsi - Aega Vastamiseni: 27. Oktoober, 23:59:59

                    A K tundub tõesti loogiline

                    Comment

                    • taavi
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 684

                      #11
                      Re: 20. Käsi - Aega Vastamiseni: 27. Oktoober, 23:59:59

                      9 9

                      Comment

                      • 2Godfather1
                        Jube Noob
                        • Oct 2008
                        • 101

                        #12
                        Re: 20. Käsi - Aega Vastamiseni: 27. Oktoober, 23:59:59

                        ranka, ära seda arvesse võta, kuid sõber arvas, et K Q :)

                        Comment

                        • 2Godfather1
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 101

                          #13
                          Re: 20. Käsi - Aega Vastamiseni: 27. Oktoober, 23:59:59

                          Algselt postitas Timpz
                          nii läbinähtav AK ju. minu arust vähemalt standard AK play. ise teeksin sama AK-ga.
                          A K
                          teine arvamus et mingi pocket.
                          T T
                          Aga see A K on päris hea pakkumine.. kus ja mis aliasega sa pokkeritubades rahvast hirmutad?? ;D

                          Comment

                          • Mihkel785
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 113

                            #14
                            Re: 20. Käsi - Aega Vastamiseni: 27. Oktoober, 23:59:59

                            A K

                            Comment

                            • Timpz
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2029

                              #15
                              Re: 20. Käsi - Aega Vastamiseni: 27. Oktoober, 23:59:59

                              Algselt postitas 2Godfather1
                              Aga see A K on päris hea pakkumine.. kus ja mis aliasega sa pokkeritubades rahvast hirmutad?? ;D


                              Toweris hirmutan NL10 rahvast :D alias SmashZone

                              Comment

                              Working...