Re: SNG Challenge 3. Week
Ok , tore kuulda . Ootame kolmapäevani : ) Aga , kas keegi viitsib korraldada ka 4jandat nädalat , kui oleks piisavalt osavõtjaid :P ?
Ok , tore kuulda . Ootame kolmapäevani : ) Aga , kas keegi viitsib korraldada ka 4jandat nädalat , kui oleks piisavalt osavõtjaid :P ?
Comment