SNG Challenge 3. Week

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marrandi
    Julm Donk
    • Jan 2009
    • 42

    #106
    Re: SNG Challenge 3. Week

    Ok , tore kuulda . Ootame kolmapäevani : ) Aga , kas keegi viitsib korraldada ka 4jandat nädalat , kui oleks piisavalt osavõtjaid :P ?

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #107
      Re: SNG Challenge 3. Week

      Algselt postitas levis
      Päris kogu potti sa omale ei saa, sest... 4-6 inimest võitja 70%, II koht 30%
      See teeb siis 105$ ja 45$
      Nii, jõudsin just tagasi.
      Juhtus nii, et sattusin perega naise sugulaste juurde Lõuna-Eesti mägismaadele ja seal peremehe kõu ei suutnud elumärki anda.
      Vabandust, et pidite ootama. Püüan edaspidi sarnase asja puhul asjad kellelgi üle anda või enne juba kellegi kolmanda isiku kaudu teavitada.

      Kantud
      1. koht: Marrandi (KastiPoker) -- $105
      2. koht: raaids (raits) -- $45

      Suured tänud MuhkLionule graafiku pidamise eest.

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #108
        Re: SNG Challenge 3. Week

        Algselt postitas Marrandi
        Ok , tore kuulda . Ootame kolmapäevani : ) Aga , kas keegi viitsib korraldada ka 4jandat nädalat , kui oleks piisavalt osavõtjaid :P ?
        Võin rahasid pidada, kui keegi viitsib mängida ja keegi arvestust pidada.

        Comment

        • Marrandi
          Julm Donk
          • Jan 2009
          • 42

          #109
          Re: SNG Challenge 3. Week

          Algselt postitas kilu6
          Nii, jõudsin just tagasi.
          Juhtus nii, et sattusin perega naise sugulaste juurde Lõuna-Eesti mägismaadele ja seal peremehe kõu ei suutnud elumärki anda.
          Vabandust, et pidite ootama. Püüan edaspidi sarnase asja puhul asjad kellelgi üle anda või enne juba kellegi kolmanda isiku kaudu teavitada.

          Kantud
          1. koht: Marrandi (KastiPoker) -- $105
          2. koht: raaids (raits) -- $45

          Suured tänud MuhkLionule graafiku pidamise eest.
          Olemas , tänud ! Kas keegi oleks nõus osa võtma ka see nädal sarnasest üritusest ?

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #110
            Re: SNG Challenge 3. Week

            Kas millalgi on uus challenge tulemas?

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #111
              Re: SNG Challenge 3. Week

              Algselt postitas Vapsik
              Kas millalgi on uus challenge tulemas?
              Pange nimi ja grupp siia kirja, kui tuleb vähemalt kolm nime, siis läheb jälle lahti ja teen eraldi threadi.
              Registreerimine kuni kolmapäev kell 17:00.
              Võistlus toimuks kolmap kl 17:00 kuni pühap kesköö (4 ööpäeva ja 7 tundi).
              Reeglid on kirjas käesoleva threadi esimeses ja teises postituses, va et lisandub täiendus 1table 10player SNGde punktide osas (arutletud siin threadis eelnevates postitustes).

              REEGLID: Tuleb mängida 150 mängu. jne jne ...
              http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg80208

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #112
                Re: SNG Challenge 3. Week

                Algselt postitas kilu6
                Pange siia kirja, kui tuleb kolm nime, siis teen eraldi threadi.

                ---
                Vapsik grupp 1

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #113
                  Re: SNG Challenge 3. Week

                  Kivisaba grupp 2

                  Comment

                  • Marrandi
                    Julm Donk
                    • Jan 2009
                    • 42

                    #114
                    Re: SNG Challenge 3. Week

                    Kas keegi SNG challenge'it uuesti ei viitsiks teha , siis oleks motivatsiooni rohkem mängida.

                    Comment

                    • Lowry
                      FPP Pro
                      • Apr 2010
                      • 268

                      #115
                      Re: SNG Challenge 3. Week

                      Kurja... Ma tahaks ka osaleda:)

                      Comment

                      Working...