SNG Challenge 3. Week

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #1

    SNG Challenge 3. Week

    Registreerime!
    Sama punktisüsteem, mis eelmisel nädalal. Erinevad grupid, erinevad panused ja võitjaks tuleb see, kes kogub kõige rohkem punkte (vt reeglid).
    Mängud peavad olema lõppenud pühapäeva keskööks.

    Grupp1 - osavõtumaks 25$
    wedoit - raha laekunud
    Timpz - raha laekunud
    raits (raaids) - raha laekunud
    KastiPoker (Marrandi) - raha laekunud

    Grupp 2 - osavõtumaks 50$

    Grupp 2.5 - osavõtumaks 75$
    urmovel - raha laekunud

    Grupp 3 - osavõtumaks 100$


    NB. Foorumi juhtkonna nõusolek olemas.

    -----
    Tegin juurde grupi 2.5, võibolla tekitab suuremat actionit kui grupp 3.

    Grupp 2.5 Osavõtumaks 75$
    Tegemist medium buyini SNG-ega,
    kus 9player mängud on 15+1 kuni 22+2
    18player mängud on 10+1 kuni 15+1
    45player mängud on 10+1 kuni 11+1
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #2
    Re: SNG Challenge 3. Week

    REEGLID:

    Tuleb mängida 150 mängu. Igas grupis peab mängima kuni 50 1-laua turniiri (9-10 osavõtjaga), 50 2- laua turniiri (18 osavõtjaga) ja 50 5-laua turniiri (45 osavõtjaga).


    Tulemusi mõõdetakse nn SNGpunktides.
    Iga rahaline koht SNG turniiril annab mängijale teatud arv punkte. Mängime 9 (10)-, 18- ja 45 -mängijaga turniire.
    Mängud peavad olema lõppenud pühapäeva keskööks.
    Punktiskaala järgmine:

    9player (koef=1.00)
    1 45
    2 27
    3 18

    18player (koef=0.85)
    1 61
    2 46
    3 30
    4 16

    45player (koef=0.70)
    Pokerstars
    1 98
    2 79
    3 49
    4 35
    5 28
    6 21
    7 14

    45player (koef=0.70)
    Fulltilt
    1 120
    2 79
    3 50
    4 31
    5 19
    6 16

    Punktisüsteemi eeliseks on see, et annab võrdse võimaluse võistlejatele sõltumata sisseostu suurusest.
    Samuti ühtlustab see erineva osavõtjate arvuga turniiride osatähtsuse.

    Punktiarvestus toimub kolmes erineva sisseostuvahemikuga gruppides:

    Grupp 1 Osavõtumaks 25$
    Tegemist micro buyini SNG-ega. 1.00$ -4.99$
    1.20$ 9 players SNG
    1.75$ 18 players SNG
    1.10$ 45 players SNG
    3.40$ 10 players SNG
    3.40$ 18 players SNG
    3.25$ 45 players SNG
    +vastavad mängud FullTiltis

    Grupp 2 Osavõtumaks 50$
    Tegemist low buyini SNG-ega 5.00$ - 15$
    6.50$ 9 players SNG
    6.50$ 18 players SNG
    6.50$ 45 players SNG
    12$ 45 players SNG
    +vastavad mängud FullTiltis

    Grupp 2.5 Osavõtumaks 75$
    Tegemist medium buyini SNG-ega,
    kus 9player mängud on 15+1 kuni 22+2
    18player mängud on 10+1 kuni 15+1
    45player mängud on 10+1 kuni 11+1

    Grupp 3 Osavõtumaks 100$
    Tegemist medium buyini SNG-ega 16$ - 27$
    16$ 9 players SNG
    16$ 18 players SNG
    27$ 45 players SNG
    27$ 9 players SNG
    27$ 18 players SNG
    +vastavad mängud FullTiltis

    Väljamakse struktuur on sõltuvalt osavõtjate arvust (makstakse välja kogu võidufond).
    kuni 3 inimest - võitja 100%
    4-6 inimest võitja 70%, II koht 30%,
    7-9 inimest võitja 50%, II koht 30%, III koht 20%


    Võistluse raames võib mängida ainult kas Pokerstarsis või Fulltildis, mitte mõlemas korraga.

    Igas grupis peab mängima kuni 50 1-laua turniiri (9-10 osavõtjaga), 50 2- laua turniiri (18 osavõtjaga) ja 50 5-laua turniiri (45 osavõtjaga). Kokku siis nädala jooksul läheb arvesse maksimaalselt 150 turniiri.
    Kui ei tule 150 turniiri täis, läheb arvesse nii palju kui mängitud. Kui juhtub üle 50 mängitud olema igas variandis, lähevad arvesse 50 esimest nendest.

    Registreeruda saab kuni kolmapäeva keskööni, kuid arvesse hakkavad minema turniiride tulemused alates osavõtumaksu laekumise hetkest.
    Kindlasti andke siin foorumis märku, et ülekanne on tehtud ja milline on kasutajanimi pokkeritoas ja millises toas mängib.
    Maksed tuleb teha buddy transferiga kilu6 kasutajakontole Pokerstarsis (kilu6) või Fulltildis (raw887).

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #3
      Re: SNG Challenge 3. Week

      Ahsoo, ja pakun kohtunike kolleegiumi koosseisus kilu6, Muhkilonu, levis.
      Seda eriti olukordades, kus Sharkscope ei ole mänge salvestanud vms.

      Muhklionu, kas viitsid veel graafikuid vedada?

      Kui ei, ehk ma saan ka kuidagi hakkama, aga võib aega minna. Sharkscope on põhimõtteliselt olemas.

      Comment

      • wedoit
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 458

        #4
        Re: SNG Challenge 3. Week

        regan @ Grupp 1, $25 saadetud

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #5
          Re: SNG Challenge 3. Week

          GL osalejatele. Hoian ka silma peal, aga kuna ise põrutan soojale maale, siis ei osale sel nädalal.

          Comment

          • urmo1
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 330

            #6
            Re: SNG Challenge 3. Week

            grupp 2.5
            kandsin rahad üle.

            Comment

            • wedoit
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 458

              #7
              Re: SNG Challenge 3. Week

              mul 50 tehtud, natuke läks üle. 50 esimest siis loeb? kokku sess jäi miinusesse, seega ei pretendeeri vist auhinnale. ;D

              2x 1.koht = 196 pt
              1x 3.koht = 49
              1x 5.koht = 28
              1x 6.koht = 21
              2x 7.koht = 14

              kokku punkte: 308

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #8
                Re: SNG Challenge 3. Week

                Algselt postitas wedoit
                mul 50 tehtud, natuke läks üle. 50 esimest siis loeb? kokku sess jäi miinusesse, seega ei pretendeeri vist auhinnale. ;D
                Pole viga, vahe tuleb seal sisse, kes hitib 45stes häid kohti.

                Palun ainult võta Sharkscope blokk maha või anna muudmoodi teada oma tulemustest (aga siis ei saa graafiku peale panna).

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #9
                  Re: SNG Challenge 3. Week

                  Ma võin kotrollida küll 8)
                  www.pokerprolabs.com põhjal wedoit antud andmed klapivad, need siis 45players.

                  Comment

                  • Marrandi
                    Julm Donk
                    • Jan 2009
                    • 42

                    #10
                    Re: SNG Challenge 3. Week

                    Algselt postitas wedoit
                    mul 50 tehtud, natuke läks üle. 50 esimest siis loeb? kokku sess jäi miinusesse, seega ei pretendeeri vist auhinnale. ;D

                    2x 1.koht = 196 pt
                    1x 3.koht = 49
                    1x 5.koht = 28
                    1x 6.koht = 21
                    2x 7.koht = 14

                    kokku punkte: 308
                    ma saan natuke ilusama summa , nimelt sa arvutasid valesti 7.koha tulemused , uus tulemus on natuke suurem :P ehk = 322

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #11
                      Re: SNG Challenge 3. Week

                      Algselt postitas Marrandi
                      ma saan natuke ilusama summa , nimelt sa arvutasid valesti 7.koha tulemused , uus tulemus on natuke suurem :P ehk = 322
                      Väga õige! Ma punkte ei vaadanud, ainult seda, et saadud kohad klapivad.
                      Punktid arvutab niikuinii excel.

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #12
                        Re: SNG Challenge 3. Week

                        Grupp 1 sooviksin regada, mängin starsis, kandsin raha fulltildist

                        alustasin 22.26

                        Comment

                        • wedoit
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 458

                          #13
                          Re: SNG Challenge 3. Week

                          Algselt postitas Marrandi
                          ma saan natuke ilusama summa , nimelt sa arvutasid valesti 7.koha tulemused , uus tulemus on natuke suurem :P ehk = 322
                          aijah. on tõesti 322. aga eks ta nii ole kui 2 tunni jooksul 54 sng'd mängida ja haledalt failida kogu sessiooniga :D

                          ma pole foorumis mingi 3 kuud juba olnud, seega ma ei saanud hästi reeglitest aru. kas ma midagi pean nüüd veel tegema? et kas pean 18man vms kah tegema? või võin järgmised grupid läbi mängida? ;D

                          Comment

                          • Marrandi
                            Julm Donk
                            • Jan 2009
                            • 42

                            #14
                            Re: SNG Challenge 3. Week

                            Algselt postitas wedoit
                            aijah. on tõesti 322. aga eks ta nii ole kui 2 tunni jooksul 54 sng'd mängida ja haledalt failida kogu sessiooniga :D

                            ma pole foorumis mingi 3 kuud juba olnud, seega ma ei saanud hästi reeglitest aru. kas ma midagi pean nüüd veel tegema? et kas pean 18man vms kah tegema? või võin järgmised grupid läbi mängida? ;D
                            Sa pead 45-playersi , 18-playersi ja 9-playersi SNGsi mängima kõiki 50tk . Kui saad 150 SNG'd mängitud , siis liidad punktid kokku ja saad summa ' x ' ja siis ootad teiste kaasvõistlejate summasi ' y ' ja kellel on 150 SNG peale suurim punktisumma ongi võitnud .

                            Comment

                            • wedoit
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 458

                              #15
                              Re: SNG Challenge 3. Week

                              türi. see on küll fail ju siis, aga eks tuleb ära teha.

                              ok, aga miks neid punkte siis vaja on kui kõik teevad kõik läbi enivei? ja kui täis ei mängi, mis siis saab? korrutatukse koefitsendiga läbi või on oma probleem kui ei jõua?

                              Comment

                              Working...