PokkeriProd.com Foorumi Turniirilliiga II Hooaeg

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilkar
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1290

    #16
    Re: PokkeriProd.com Foorumi Turniirilliiga II Hooaeg

    ilus ettevõtmine :)

    püüan osa võtta. Täna läheb vast raskeks aga vaatab jah.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: PokkeriProd.com Foorumi Turniirilliiga II Hooaeg

      Mida võidan selle liiga ära! Turniirini 7 tundi aega, hetkel juba 11 registreerunut!

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #18
        Re: PokkeriProd.com Foorumi Turniirilliiga II Hooaeg

        Mis punktisüsteem siin on ?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: PokkeriProd.com Foorumi Turniirilliiga II Hooaeg

          Algselt postitas Madis Very
          Mis punktisüsteem siin on ?
          Kui lenC online tuleb, siis avalikustame. Suure tõenäosusega peaks olema sama, mis TrioBeti liigadel (ranking, balti liiga jne) aga pead ei anna.

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #20
            Re: PokkeriProd.com Foorumi Turniirilliiga II Hooaeg

            täna kahjuks ei saa osaleda, kui võimalik, sis järgmistel ikka

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #21
              Re: PokkeriProd.com Foorumi Turniirilliiga II Hooaeg

              Regasin ka ära ja edu kõigile!

              Comment

              • Helmps
                Grinder
                • Oct 2008
                • 828

                #22
                Re: PokkeriProd.com Foorumi Turniirilliiga II Hooaeg

                Kas skalbijahiks ka läheb? Teisisõnu, kas bounty ka on?

                Comment

                • heykko
                  Räme Fish
                  • Aug 2009
                  • 3

                  #23
                  Re: PokkeriProd.com Foorumi Turniirilliiga II Hooaeg

                  eks proovin ka kätt siin.

                  Comment

                  • olavike
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1269

                    #24
                    Re: PokkeriProd.com Foorumi Turniirilliiga II Hooaeg

                    Sai ka nimi kirja pandud :)
                    Väga tore, et seekord kodutoas sari toimub :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: PokkeriProd.com Foorumi Turniirilliiga II Hooaeg

                      Algselt postitas Helmps
                      Kas skalbijahiks ka läheb? Teisisõnu, kas bounty ka on?
                      Bountyd unustasin täiesti ära. Aga panen enda pea eest €20 välja ja seda juhul, kui elimineerides olen taga :) Selline kiiksuga reegel vajalik, et bounty ei hakkaks mängu solkima ja kõik lampi ei calliks.

                      EDIT: OMFG, 21 regajat juba. Avamäng tuleb suhteliselt suur.

                      Comment

                      • ANz
                        Räme Fish
                        • Aug 2009
                        • 22

                        #26
                        Re: PokkeriProd.com Foorumi Turniirilliiga II Hooaeg

                        No ei leia seda turniiri...

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: PokkeriProd.com Foorumi Turniirilliiga II Hooaeg

                          Algselt postitas ANz
                          No ei leia seda turniiri...
                          Võta TrioBeti vana lobby, see kus vasakul ääres on mängude valik. Selleks topelt click alla change lobby nupul. Siis nüüd: TrioBet->Scheduled Tournaments->Special ja kõige esimene turniir €5.5 sisseostuga PokkeriProd.com Liiga, kus hetkel 22 registreerunut.

                          Comment

                          • ANz
                            Räme Fish
                            • Aug 2009
                            • 22

                            #28
                            Re: PokkeriProd.com Foorumi Turniirilliiga II Hooaeg

                            ty, ei kasuta triot juba yle aasta:D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: PokkeriProd.com Foorumi Turniirilliiga II Hooaeg

                              Punktide valem siis kopeeritud TrioBeti lehelt: https://www.triobet.com/pokerschool/est/area-879.html

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: PokkeriProd.com Foorumi Turniirilliiga II Hooaeg

                                1h37 minutit aega ja hetkel juba 26 registreerunut, mis teeb auhinnafondiks €130. Esimene koht €65, teine €39 ja kolmas €26. Tõotab tulla üpriski huvitav turniir ja päris viisaka auhinnafondiga, vähemalt foorumi kohta. Kas keegi mäletab palju oli eelmisel liigal kõige rohkem osalejaid ühel turniiril?

                                Comment

                                Working...