Ultimate SNG Challenge

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #1

    Ultimate SNG Challenge

    Kuna paljudel selle foorumi liikmetel on enesetõestamise vajadus, siis tulin ideele korraldada iganädalane SNG turniiride sari. Põhimõtteliselt näeb see välja nii : Osaleda võivad kõik , kes on tasunud osavõtumaksu 25$. Võistleja ise otsustab millises grupis ta soovib osaleda. Igas grupis peab mängima 50 1-laua turniiri (9-10 osavõtjaga), 50 2- laua turniiri (18 osavõtjaga) ja 50 5-laua turniiri (45 osavõtjaga). Kokku siis nädala jooksul 150 turniiri, peaks olema kõigile jõukohane ma loodan.
    • Grupp 1 Osavõtumaks 25$
      Tegemist micro buyini SNG-ega. 1.00$ -4.99$
      1.20$ 9 players SNG
      1.75$ 18 players SNG
      1.10$ 45 players SNG
      3.40$ 10 players SNG
      3.40$ 18 players SNG
      3.25$ 45 players SNG
      Oletame, et tuleb 20 osavõtjat, siis auhinnafond on 20 x 25$ = 500$
      Esikoht 250$, teine 150$, kolmas 100$. Võidab see, kes näitab kõige suuremat profitit 150 mängu peale.

    • Grupp 2 Osavõtumaks 50$
      Tegemist low buyini SNG-ega 5.00$ - 15$
      6.50$ 9 players SNG
      6.50$ 18 players SNG
      6.50$ 45 players SNG
      12$ 45 players SNG
      Oletame, et tuleb 10 osavõtjat, auhinnafond 10 x 25$ = 250$
      Esikoht 175$, teine 75$. Võidab see, kes näitab kõige suuremat profitit 150 mängu peale.
    • Grupp 3 Osavõtumaks 100$
      Tegemist medium buyini SNG-ega 16$ - 27$
      16$ 9 players SNG
      16$ 18 players SNG
      27$ 45 players SNG
      27$ 9 players SNG
      27$ 18 players SNG
      Oletame, et 3 osavõtjat, auhinnafond 75$, võitja võtab kõik.

    Kui mägija ei ei saa kokku nõutud arvu mänge ( mängib näiteks 120 turniiri 150 asemel, siis lahutame 30 buyini võidusummast maha. Teenis profitit 246$, 3.40$ turnadega, maha lahutame sellest summast 30 x 3.40 = 102$. Koguaksum jääb alles 246- 102 = 144)
    Samuti ei lähe arvesse, kui mängija peaks mängima rohkem kui 150 mängu antud grupis. Tulemuste arvutamiseks kasutame sharkscope´i.
    Põhimõtteliselt, kes on huvitatud võivad siia teemasse ennast registreerida. Kuidas ja kellele osavõtumaks tasuda, seda veel arutame. Kui on häid ideid ja ettepanekuid , andke julgelt teada.

    Registreerimine
    • Grupp 1 Osavõtumaks 25$
      Muhklionu
      kuco
      RudiTurbo

    • Grupp 2 Osavõtumaks 50$
      kympa
      NhTyGgWp
      urmo1
      asdafasdf
      lenC
      ranka
      Svenza

    • Grupp 3 Osavõtumaks 100$

  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #2
    Re: Ultimate SNG Challenge

    Idee on vahava ja kui asi ikka veel septembris on töökorras siis arvatavasti osalen ka ise.

    miks mitte teha süsteem selline et erinevatel gruppidel on erinevad osavõtu maksud.

    Comment

    • muhkLionu
      Grinder
      • Jan 2009
      • 522

      #3
      Re: Ultimate SNG Challenge

      Millistel pokkerisaitidel mängud arvesse lähevad?

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #4
        Re: Ultimate SNG Challenge

        Kes regada tahab, märkige ära mis grupis tahate osaleda!

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #5
          Re: Ultimate SNG Challenge

          Algselt postitas muhkLionu
          Millistel pokkerisaitidel mängud arvesse lähevad?
          Arvesse lähevad need mida saab sharkscope´iga trackida. Soovitatavad oleks Stars ja Full Tilt. Ma ise pole teistes kohtades eriti SNG-sid mänginud, ei tea kuidas seal traffic on ja kas 150 oleks seal normaalne täis saada nädalaga. Starsis ja FT-s kõige suurem traffic, seal ei tohiks probleemi olla.

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #6
            Re: Ultimate SNG Challenge

            Algselt postitas rohelinekonn


            miks mitte teha süsteem selline et erinevatel gruppidel on erinevad osavõtu maksud.
            Võib. Seda mõtlesin isegi. Et suurema limiidi vendadel rohkem motivatsiooni oleks. Keskmine grupp buyin 50$ ja kõrgeim 100$. Siis oleks kõigil huvi mängida.

            Comment

            • muhkLionu
              Grinder
              • Jan 2009
              • 522

              #7
              Re: Ultimate SNG Challenge

              MuhkLionu - Grupp 1

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #8
                Re: Ultimate SNG Challenge

                Algselt postitas Svenza
                Võib. Seda mõtlesin isegi. Et suurema limiidi vendadel rohkem motivatsiooni oleks. Keskmine grupp buyin 50$ ja kõrgeim 100$. Siis oleks kõigil huvi mängida.
                just just eriti veel kui kõrgemal on ehk vähem osalejaid siis nagu jääb psikeseks võidu summa

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #9
                  Re: Ultimate SNG Challenge

                  Registreerimine
                  • Grupp 1
                    Muhklionu
                    Mike_K6o
                  • Grupp 2
                    kympa

                  • Grupp 3
                    Svenza
                    erplander

                  Comment

                  • erplander
                    ekrelander
                    • Oct 2008
                    • 1029

                    #10
                    Re: Ultimate SNG Challenge

                    erplander - Grupp 3

                    (aga olen alates järgmisest nädalast netist eemal 19. augustini..)

                    Comment

                    • groams
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 683

                      #11
                      Re: Ultimate SNG Challenge

                      Gaash...ei saa kahjuks osa võtta. Kuigi oleks fun probably.

                      Põhjus selles, et kindlasti aasta lõpuni tahaks 60$seid mängida ja kui ma seda ei tee, siis SuperNova jääb ka unistuseks aind.
                      Ja kui Timukaga challenge läbi on, siis sukeldun pea ees 60$stesse. Ehk jah, kahjuks läheb kõik aeg 60$ 9manidele.

                      Aga jälgin võistlust kindlasti.
                      GL kõigile.

                      Comment

                      • MIKE_K6o
                        FPP Pro
                        • Jan 2009
                        • 221

                        #12
                        Re: Ultimate SNG Challenge

                        Grupp 1

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #13
                          Re: Ultimate SNG Challenge

                          Algselt postitas groams
                          Gaash...ei saa kahjuks osa võtta. Kuigi oleks fun probably.

                          Põhjus selles, et kindlasti aasta lõpuni tahaks 60$seid mängida ja kui ma seda ei tee, siis SuperNova jääb ka unistuseks aind.
                          Ja kui Timukaga challenge läbi on, siis sukeldun pea ees 60$stesse. Ehk jah, kahjuks läheb kõik aeg 60$ 9manidele.

                          Aga jälgin võistlust kindlasti.
                          GL kõigile.
                          Saab ka teha high stakes grupi, kui piisavalt huvilisi on
                          Grupp 4
                          38$-60$
                          Ja samad reeglid kehtivad

                          Comment

                          • kympa
                            Jube Noob
                            • Jul 2009
                            • 110

                            #14
                            Re: Ultimate SNG Challenge

                            avaks siis grupi nr 2

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #15
                              Re: Ultimate SNG Challenge

                              Mulle omale meeldib näiteks nädalast arvestust pidada esmaspäevast pühapäevani. Et kui saame piisava arvu osalejaid igasse gruppi, võiks juba uuel nädalal alustada. Ja ettepanek osalustasu suhtes
                              Grupp1 - 25$
                              Grupp 2 -50$
                              Grupp 3 - 100$

                              Comment

                              Working...