Turniiride võistlus augustiks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • NhTyGgWp
    Julm Donk
    • Jul 2009
    • 89

    #1

    Turniiride võistlus augustiks

    Tere!

    Tutvustan ennast. Minu nimi on Ants Mängel ja tegin ka lõpuks endale PokkeriProdesse konto ära. Olen pokkeriga tegelenud 5 aastat, tõsiselt umbes 2 aastat. Praegu mängin ainult Pokerstarsis, "NhTyGgWp" nime all.

    Viimase 5 kuu tulemused - - >http://www.officialpokerrankings.com...595DC.html?t=2

    Lugesin reegleid ja olen kursis et "rämedal fishil" :) siin eriti suuri pakkumisi ja diile õigus teha ei ole. Siiski, oleks mul pakkuda kerge challenge.


    Nimelt, mängin starsis enamjaolt turniire ja lihtsalt enda motiveerimiseks ja et tekiks ka sportlik võistlusmoment, olen nõus ükskõik kellega sümboolse(ala 100 taala) rahasumma peale terve augustikuu turniire mängima. SNG, MTT mida iganes, enda valikul. Kes rohkem 31. augustiks teenib või vähem miinuses on võidab.

    Mõned tingimused veel. Turniirid peavad aset leidma nendes tubades, mida OPR registeerib. Arvesse lähevad ainult need turniirid, milles maksumus on alla 50 taala.

    Kes vähegi huvitatud on, andke märku!

    Kõike paremat soovides,
    Ants
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2
    Re: Turniiride võistlus augustiks

    See pole nagu diil vaid rohkem nagu võistlus, seega sobiks Võistluste foorumi alla. Ning ole kasvõi räme donk fish, aga sellist asja ei keela Sul keegi siin korraldada :)
    Loodan, et leiad mõne huvilise!

    Comment

    • NhTyGgWp
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 89

      #3
      Re: Turniiride võistlus augustiks

      Jajah, kiiruga vaatasin, ei pannudki tähele et Võistlused topic ka olemas. Vaikselt õpin siin ringi liikuma :)

      Comment

      • vilkar
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1290

        #4
        Re: Turniiride võistlus augustiks

        Algselt postitas NhTyGgWp
        Jajah, kiiruga vaatasin, ei pannudki tähele et Võistlused topic ka olemas. Vaikselt õpin siin ringi liikuma :)
        mis turnasid ise lased tavaliselt?

        mul juuli kuu turnade bankroll atm mingi 900 euri kokku :P

        Comment

        • NhTyGgWp
          Julm Donk
          • Jul 2009
          • 89

          #5
          Re: Turniiride võistlus augustiks

          Ma mängin alates 2-50 taalaseid. Palju NL Holdem MTT, ja üsnagi palju 46-180 sng-sid. Mõned satikad ka aeg ajalt.

          Üldiselt, kui tuleb tuju mängida, siis võtan järjest ette mõned lauad.

          Comment

          • urmo1
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 330

            #6
            Re: Turniiride võistlus augustiks

            Ma oleks nõus,aga teeks pool augusti kuud siis.

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #7
              Re: Turniiride võistlus augustiks

              Septembrisse võiks ühe teha, mis ei arvesta fieldi alla 360. Oleks siis ka käpp.

              Comment

              Working...