16. Käsi - Aega Vastamiseni: 22. Oktoober, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: 16. Käsi - Aega Vastamiseni: 22. Oktoober, 23:59:59

    käsi lukus, sõin :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: 16. Käsi - Aega Vastamiseni: 22. Oktoober, 23:59:59

      Vastus:
      Kuna konverter jamas ja ei näidanud vastust õigesti siis pidin käsitsi lisama:

      River: ($124.50) 2 (3 players)
      SB raises to $301.66 (All-In), UTG+1 calls $15.01 (All-In), Hero calls $58 (All-In)

      Total pot: $255.51 | Rake: $3.50

      Results in white below:
      Hero didn't show 8, A (two pair, Aces and eights).
      SB shows: 9 8
      UTG+1 mucks: Q A

      Punktid:
      Yokker: 14 (2+12)
      hotcocacola: 2 (0+2)
      Tuul: 2 (0+2)
      Dzuu: 12 (12+0)
      HotGutShot: 2 (0+2)
      Lutzky: 8 (2+6)
      alaska: 6 (0+6)

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #18
        Re: 16. Käsi - Aega Vastamiseni: 22. Oktoober, 23:59:59

        Krt, 89s oli SB peal ka varuks, aga millegipärast välistasin selle. Olen ikka amatöörish...

        Aga ok. Järgmist kätt analüüsima.

        L.

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #19
          Re: 16. Käsi - Aega Vastamiseni: 22. Oktoober, 23:59:59

          Küsimus:
          Miks ta seal AQ nii kõvasti paugutas? Oleks võind hoo maha võtta ja mõelda kus ta omadega on.

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #20
            Re: 16. Käsi - Aega Vastamiseni: 22. Oktoober, 23:59:59

            Algselt postitas antnx
            Küsimus:
            Miks ta seal AQ nii kõvasti paugutas? Oleks võind hoo maha võtta ja mõelda kus ta omadega on.
            kas oli donk või siis oli teiste mängijate table image üli spewy.

            Kuna shorttack ka veel , siis tegi shorstackeri suurima vea ja ei liikunud kohe all inni.

            Comment

            Working...