Närvihaige mõte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Hal
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 35

    #1

    Närvihaige mõte

    poker roomiks UB

    Maraton for me

    Alustasin umbes 100 kätt tagasi ja plaan on mängida seni kuni Bad Beat Jackbot välja antakse

    update iga 2h tagant

    mäng nl 100 9 - 12 lauda

    wish me luck peale 12 h tuleb 1 h paus

    wish me luck ja loodetavasti ma enne ära ei väsi
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #2
    Re: Närvihaige mõte

    gl.
    loodetavasti sa ei väsi ära. 8)

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: Närvihaige mõte

      Edu ja bad jackbot koju

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: Närvihaige mõte

        good luck!

        Comment

        • Tarq666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 814

          #5
          Re: Närvihaige mõte

          kuna plaanid magada?

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #6
            Re: Närvihaige mõte

            oot kas see tähendab et mulle lille ei tulegi tooma homme.

            muidu edu, aga paus paigalda kella 14ks

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: Närvihaige mõte

              :D haige inimene oled :D
              aga loodetavasti hitid ;D

              Comment

              • Hal
                Julm Donk
                • Oct 2008
                • 35

                #8
                Re: Närvihaige mõte

                nii esimesed 2h möödas midagi head pole olnud ...
                palju coolereid 4 setti neist 2 jooksin suurema seti otsa ja ühel tõmati mast obv

                ning samuti standard asju ning esimesed 1 h ei saanud praktiliselt ühtegi potti maha

                statid 1400 käega 19/15/4

                tulemus - 240$

                ja kell 14 olen kohal siis teen pausi

                magada ei plaani

                Comment

                • Hal
                  Julm Donk
                  • Oct 2008
                  • 35

                  #9
                  Re: Närvihaige mõte

                  ei midagi head jälle variatsioon peksab jalaga näkku

                  riverid on väga muldsed aga mis teha ...

                  sarnane variatsioon eelmise 1,3 k käega võrreldes

                  aga vaatab mis edasi saab ...

                  hetke seis siis - 509$'

                  kuva tuleeee mängitud 2800 kätt

                  statid 19/16/3

                  pusin edasi ehk võidan mõne suurema poti nüüd ise ka



                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #10
                    Re: Närvihaige mõte

                    kui ära väsid mõtle minule, peaks aitama

                    Comment

                    • Hal
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 35

                      #11
                      Re: Närvihaige mõte

                      korralik rollercoster

                      algus oli juba hea tõmbasin paar head potti ning asi tundus hästi minevat ...

                      siis flopasin masti ning 300ne pot tahtis obv lurtsu minna kuna suurem mast oli vastas

                      peale mõne ilusa poti kaotamist olin - 700$

                      lustlik

                      siis tõmbas ülesse alla võitisn väiksekd potte kaotasin suuri ...

                      hetkel on seis selline - 420$

                      käsi 4300 statid samad ...


                      Comment

                      • Hal
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 35

                        #12
                        Re: Närvihaige mõte

                        ning enne kella 8 teen pausi kuna pean naise tööle viima et saaks kell 14 et saaks Türnüflit lilledega viskama minna paus kestab max 30 min

                        Comment

                        • Hal
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 35

                          #13
                          Re: Närvihaige mõte

                          jackpott tõmmati kokku ... 700k läks laiali jagamisele

                          vedas ei pidanutki looma kombel tunde mängima see kord

                          0.5/1 dol limit mängus tuli jackpott

                          nii et mina ei saanud osa ...

                          kokkuvõte

                          -432$
                          statid 20/17/4 käsi 4800 rake 400$ + paar k punne

                          nii Järgmise korrani ... ilmselt tuleb see suht varsti

                          aidaa seniks

                          lustlik graafik ka

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: Närvihaige mõte

                            ränk :D

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #15
                              Re: Närvihaige mõte

                              pead veel harjutama

                              Comment

                              Working...