15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    Vastane tundmatu. Ja mina seda kätt ei mänginud, see mängitud sõbra poolt. Seega 6maxi ka sisse ,et huvitavam oleks.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($275.20)
    Hero (Button) ($137.65)
    SB ($100.50)
    BB ($100)
    UTG ($156.10)
    MP ($198)

    Preflop: Hero is Button with 8, A
    2 folds, CO raises to $3.50, Hero calls $3.50, SB calls $3, 1 fold

    Flop: ($11.50) 2, 3, 8 (3 players)
    SB checks, CO bets $8, Hero calls $8, 1 fold

    Turn: ($27.50) 9 (2 players)
    CO checks, Hero bets $16, CO calls $16

    River: ($59.50) 10 (2 players)
    CO checks, Hero bets $42, CO calls $42

    Total pot: $143.50 | Rake: $3
  • HotGutShot
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #2
    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

    Esimene pakkumine sis A K Flopil saab 2 mastikaarti ja sis ootab turnil ja riveril oma masti
    Teine pakkumine tuleb K K kuna arvan et tal midagi sellist umbes käes on.

    Comment

    • Yokker
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 207

      #3
      Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

      Päris keeruline panna teda käe peale,,,usun,et tal oli flopist masti tõmme ja riveril sai paari..seega paneks ta 10 A peale...flopist surus masti tõmmet...turnil lootis odavalt masti saada,et vb ceckitakse vastu ja riveril sai halva kaardi ehk paari mis tõttu maksis kinni on minu mõtte käik

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

        A 10

        Raiseb kõva käega preflopil. Flopist flush draw ja tahab odavalt oma monster drawiga tasuta streete näha. Turnis callib, kuna pot on juba piisavalt suur & riveris sai oma toppairi, aga flushi ei tulnud, seega ta peab callima. Seda kätt on raske arvata, aga A10s on ainuke reaalne käsi antud juhul :)

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #5
          Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

          põhimõtteliselt siin mingit muud loogilist kätt peale AT. Overpairil ta ei võta hoogu turnil maha vb mingi donk 99 play aga see ikka väga fishy. Riveri call on ka müstika kui mis click ikka polnud siis kurat AT peab olema. Ehk siis pakkumine nr1 A T

          Ja siis lisa variant, mis kargas pähe psti tegemise ajal. ehk raiseb pre flop JQ ja contibetib flopi. Turnil näeb, et lootusetu keiss ja checkib plaaniga caalida sest tõmbab flush drawle ka gut shoti. riveril hitb gut shoti aga ei julge bettida sest flushi lehed maas. Teine äärmiselt THIN vastus on siis J Q

          Comment

          • jep18
            Julm Donk
            • Oct 2008
            • 49

            #6
            Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

            A 10

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #7
              Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

              ei saa aru mida see vend turni ja riveri checkcallide ette kujutab. AT 2rtud on loogiline kyll
              jah, aga mulle meeldiks siinkohal midagi muud pakkuda, t2iega 2ra jopata ja siis edetabelit lihtsalt
              l2hitulevikus juhtima minna, ehk siis loodan selle peale et vend CO peal sai kätte sellised kaardid, mis
              talle riveris andis rea, aga ta ei raisenud, sest kartis masti ning l2hen allini siinkohal pakkudes:
              6 7

              Comment

              • 2Godfather1
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 101

                #8
                Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

                9 10

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #9
                  Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

                  mina olen hero selles käes.

                  image on mul spewy, mitu korda olen buttonil 3bettinud ja showdownini jõudnud mitte just kõige tugevamate kätega. konkreetse vastase kohta mul readid puuduvad (kuna ta tuli suht hiljuti lauda)

                  Comment

                  • Tarmo
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 316

                    #10
                    Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

                    Ee, üritame midagi kirja saada, mina vaatasin käe läbi esimene mõte tuli kohe et ta masti peale väljas. Turnil peale ja väikest beti hero poolt ei olnud vastane loobunud oma mastist, hittis top paari kõrgeima kickeriga.
                    Siis mõtlesin just et miks krt ta peaks riveril ära callima.... ??? ??? ??? nii et selle pakkumise käigu jätan siia posti aga õige see kohe kindlasti ei ole :D 9 A

                    Si**a kah proovime 6 7
                    Floppas endale mastidraw, turni 9 lisas veel hunniku odd'se, river pani küll kaarid tema jaoks ritta aga ju hirmutas teda mast nii et igaks juhuks callis ära tõste.

                    Välja naerda pole vaja, ok? ;D ;D

                    Comment

                    • AshrakWhite
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 666

                      #11
                      Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

                      mina arvan et tal oli 3 3 võibolla olen loll, aga siuke read on mul, tüüp slowtas vaatas kas masti kaarti tuleb pasiivselt, lõpus ei tulnud, poleks sa 42 betting oleks ta haamri pannud ja kuskil 50 kanti vms bettind, luges et sul on kas preflop med pair või 8 paar A või K'ga.

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #12
                        Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

                        Pakun J J , kuigi tüüp mängis sellisel juhul oma kätt valesti, sest turn oleks ta pidanud b/f, aga kuna ta on tundmatu siis võib kõike oodata, nii et oletan et ta ei tahtnud potti suureks ajada ja check callis nii turni kui riveri sest backdoori mast tundub vähetõenäoline.

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #13
                          Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

                          Pakun, et vastane võib tõsta iga suurema ässaga, kahe pildiga, iga pocketiga ja suited connectoritega, flopis tuleb korralik c-bet, mis ei pruugi veel midagi tähendada, turn ja river tuleb c/c, mis välistab minu jaoks väga tugevad käed ja ka väga nõrgad käed. Iga setiga ta oleks arvatavasti tugevamat mängu teinud ja suurema paariga kui 1010 arvatavasti ka, A10s on võimalik, aga ma ei usu, pakun:

                          9 10

                          ,millega tal oleks olnud turnist flushdraw ja top paar, piisav callimiseks ja riverist top 2 paari, kah piisav

                          Comment

                          • Davy
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1341

                            #14
                            Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59


                            See võib olla halb pot control play. cc turn ja river igatahes nagu viitaks sellele. Tõenäoliselt mõtlev vastane, kes ei taha overpairiga all in kergelt minna ja käitus siis meie Hero table-imagele vastavalt. Loodetavasti muidugi Hero oli meil TAG.

                            Võiks ju igasuguseid mastikaarte ka pakkuda(mis siin palju tõenäolisemad on:) ), aga gambleme, et amaganile järgi jõuda :)

                            Q Q

                            A A

                            Muidugi ka igasugused mastiostud jms tulevad mängu, siiski arvaks, et mastiostuga või combo drawga oleks tehtud ka veel second barrel. Kes seda ärtut muidu välja maksaks:) Väga hea käsi, pakkumisvariante on ülipalju, saaks veidi vähendada kui villainist midagi teadsime, aga kui tundmatu, siis riskiks ja pakuks pot control playd.

                            Comment

                            • Dzuu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 445

                              #15
                              Re: 15. Käsi - Aega Vastamiseni: 20. Oktoober, 23:59:59

                              J 10

                              Comment

                              Working...