14. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. Oktoober, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. Oktoober, 23:59:59

    vastused lukus.

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #17
      Re: 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. Oktoober, 23:59:59

      Algselt postitas ranka
      vastused lukus.
      saab pakkuda veel, mul nett oli maas kirjutasin sulle chatis pm ka?

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #18
        Re: 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. Oktoober, 23:59:59

        Igatahes, pole vaja lugeda kui hiljaks jäin, aga turni eriti nõrk donkbet minuarust välistab seti, kui ta oleks tahnud flush+rea draw vastu ennast kaitsta siis oleks korralik bet olnud.

        Riveri calli järgi ütles et Ax flushdraw, kui ta seal all in OOP oleks virutanud siis poleks sinult kui agressolilt vast valuet saanud.

        Kuna tundmatu siis võib tõesti olla mingi top pair + straight draw turnil

        A 8

        J 10

        9 T

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. Oktoober, 23:59:59

          jah, arvestan su kätt.

          Ja avastasin, et käe pealkiri (Vastamise kuupäev) on vale.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. Oktoober, 23:59:59

            Vastus:

            Turn: ($55) 8 (2 players)
            MP3 bets $20, Hero raises to $66, MP3 calls $46

            River: ($187) 5 (2 players)
            MP3 checks, Hero bets $125, MP3 calls $124.15 (All-In)

            Total pot: $435.30 | Rake: $3

            Results in white below:
            Hero had 9, 9 (three of a kind, nines).
            MP3 had 2, 2 (three of a kind, twos).
            Outcome: Hero won $432.30

            Chat:

            MP3: wow
            MP3: that is perfect
            MP3: nh
            MP3: how many times one night can taht happen wow
            ranka666: cooler
            ranka666: nothing todo



            Punktid:
            hotcocacola: 16 (14+2)
            Tarmo: 12 (12+0)
            Yokker: 2 (0+2)
            kivisaba: 16 (14+2)
            Lutzky: 2 (0+2)
            Tuul: 24 (24+0)
            kilu6: 2 (0+2)
            grigory: 2 (0+2)
            Fortune: 2 (0+2)
            Davy: 2 (0+2)

            Muud kommentaarid:

            Algselt postitas hotcocacola
            kuna mu viimased 2 ennustust on täppi läinud, seega jätkan oma ultra kuldseid reade (HAHAAHAHHAAHHAHAA :D:D:D)

            J 10

            Näeb täitsa tõenäoline, sest preflop callida 5x BB sellega. Flopist top-pair ja kutt alustab bettimist, et teada saada kusmaal ta omadega on, sina rahulikult callid, oodates turni. Turn on talle soodne, Ta saab veel open-ended s8 drawi ja ikka on tal toppair ja noh nii ta läheb. Ma ei näe ühtegi teist reaalset kätt.
            Aga siiski pakun veel teise variandi kah: 2 2
            suppppper :)

            Algselt postitas Tarmo
            Vägisi kisub selle poole et MP3'l taskus kahed.
            2 2
            Ja kõik kes panid täkesse võiks mulle selgitada, et miks Te arvate, et tasl on 22?? Minu arvates on see jube vähe tõenäoline ja väga halb mäng sellisel boardil 22 niimoodi mängida, sest long runnis kaotad ikka väga palju valuet.

            Comment

            • Yokker
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 207

              #21
              Re: 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. Oktoober, 23:59:59

              ausalt öeldes ma ei tulnd selle pealegi,et tal kahed võiksid olla...kui mõne käe mängu õigesti ära arvan premeerin ennast millegiga ei tea veel millega aind...lol

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #22
                Re: 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. Oktoober, 23:59:59

                miks w :)?

                No ta checkib flopi, kuna ta on 100% kindel, et on sinust ees ja loodab, et sa alustad julma raiumist.
                Tegelikult sa väga toortusema ei hakanud ja kuna sul 0 readi sellest kutist, seega temalt võib kõike oodata.
                Turnil bettis ta juba ise esimesena, kuna ei tahtnud riverisse mingit eriti pekkis kaarti, mis võib ohustada tema setti :), (ala kobistad rea endale).
                Usun et riveril, kui sa Ranx lendasid allini ta mõtles ikka pikalt ja siis callis, kuigi ei imesta, kui ta vajutas kohe call nuppu, sest vaevalt et ta su flush draw peale pani, pigem kõrgem pocket:P

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. Oktoober, 23:59:59

                  Algselt postitas hotcocacola
                  Turnil bettis ta juba ise esimesena, kuna ei tahtnud riverisse mingit eriti pekkis kaarti, mis võib ohustada tema setti :), (ala kobistad rea endale).
                  aga miks ta siis bet/callib turni bet-shove asemel? Sellised mängud minu pähe eriti ei mahu :)

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #24
                    Re: 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. Oktoober, 23:59:59

                    Kui jumal lõi mehe ja naise, ega ta DONKE ei unustanud :D :D :D :D :D :D

                    Comment

                    • Davy
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1341

                      #25
                      Re: 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. Oktoober, 23:59:59

                      22 ??? ??? ??? Kas siin käemängus on mingid superuserid? 22 omg nice hand! ;D

                      Turni DONKBET set 1/3 potti, wtf is that

                      ma olen käemängus tiltis praegu :)

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #26
                        Re: 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. Oktoober, 23:59:59

                        ei no ega muidu ei pakukski kui ise hallil ajal sama kätt sama moodi ei mänginuks :D 22-55 oli any position limp call :D kuni pokernewsi foorumis läbi sõimati, et ikka raise või call :D

                        väga lihtne ennustada kui suudad villaniga samastuda :D
                        (ei tegelt kah enam ei limp -calli seda ausalt )

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. Oktoober, 23:59:59

                          maybe selles ongi viga, et ma ei suuda teinekord villainiga sammastuda. Pokemindset raamatus on selle kohta eraldi peatükk, kus räägitakse, et donk ei mängi nii nagu sina :)

                          Aga samas donke eriti readida ei saa ega polegi mõtet ning tihti enamus aega pead nende vastu mängima ABC pokkerit.

                          Comment

                          • Tarmo
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 316

                            #28
                            Re: 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. Oktoober, 23:59:59

                            Hommik, Ranka aga selles asi ongi et sa ei oska donke readida, ma ise nii lähedal dongile :D, lihtsalt vend laseb ullu slowplay'd postflopis, tahab et pott kasvaks muud ei midagi! Ise sellist hullu dongi stiili ei harrasta enam, push push :o

                            Tarmo

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. Oktoober, 23:59:59

                              ok :P

                              Comment

                              Working...