in
Werewolf- one more time?
Collapse
X
-
Re: Werewolf- one more time?
Must töö tehti ära vähemalt. Praegu viimane aeg sest detsembris ei viitsi keegi enam.
Uusi kasutajaid ka foorumisse tulnud kes ei tea millega tegemist aga tahaks käppa proovida siis siit saab aimu ja näha reegleid. http://foorum.pokkeriprod.com/showth...%C3%A4nguteema!
Comment
-
Re: Werewolf- one more time?
Ära hakka jälle pihta.Algselt postitas q_q Vaata postitustMa in aga ainult koos visa, emma ja rahvavaenlasega.
Ma ka in.
Comment
-
Re: Werewolf- one more time?
Algselt postitas VisaHing Vaata postitustSPOILER ALERT
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Karupoeg rikub mängu taaskord
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
-
Re: Werewolf- one more time?
Sa ei saa werewolfist aru. 40% entertainmenti on mäng ise ja 60% sellele järgnev shitstorm.Algselt postitas VisaHing Vaata postitustSPOILER ALERT
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Karupoeg rikub mängu taaskord
Comment
-
-
Re: Werewolf- one more time?
Kui mäng ei alga hiljemalt pühapäev - esmaspäev siis ma out for sure. 8-9 lendan minema ise ja pikalt afk.Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitustma oleks 100% sees, kui mäng algaks 8,9,10 nov.
Comment
-
Re: Werewolf- one more time?
Algselt postitas VisaHing Vaata postitustKui mäng ei alga hiljemalt pühapäev - esmaspäev siis ma out for sure. 8-9 lendan minema ise ja pikalt afk.
tra jälle vingud?
Comment
Comment