Hei!
Reklaamin siin natuke ühte võistlust. Tegemist siis võistkondliku bowlinguvõistlusega, kus võistkonnas on 3 liiget. Võitlus on hcp-süsteemiga, st et mida algajam mängija seda rohkem antakse boonuspunkte. Iga 2 nädala tagant mängitakse ühe õhtuga 3 mängu. Õlle libistamine mängude ajal rangelt soovitatav. Auhinnad rahalised +veel mingit nodi. Hea võimalus mingi aja tagant paari sõbraga midagi koos teha. Kui kellegil huvi siis vastan hea meelega siin teemas küsimustele.
Reklaamin siin natuke ühte võistlust. Tegemist siis võistkondliku bowlinguvõistlusega, kus võistkonnas on 3 liiget. Võitlus on hcp-süsteemiga, st et mida algajam mängija seda rohkem antakse boonuspunkte. Iga 2 nädala tagant mängitakse ühe õhtuga 3 mängu. Õlle libistamine mängude ajal rangelt soovitatav. Auhinnad rahalised +veel mingit nodi. Hea võimalus mingi aja tagant paari sõbraga midagi koos teha. Kui kellegil huvi siis vastan hea meelega siin teemas küsimustele.