Overbeti eriti rigged libahundi idee

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #1

    Overbeti eriti rigged libahundi idee

    Mõned nädalad tagasi tekkis selline mõte, paneks siia laiemale arutlusele.

    Teha anonymous libahunt ehk ma teeks igale mängijale spetsiaalselt ainult mänguks mõeldud foorumikasutaja (nimedega stiilis Talunik, Pastor, Köster, Kooliõpetaja, Sulane, etc, etc).

    Lisaks oleks sel juhul keelatud igasugune enda päriskasutajale viitamine või sellest rääkimine, ehkki teiste rolle oleks lubatud arutada.

    Nt.

    Talunik: "Pastor peab olema karupoeg, sest karupoeg ütles mängus n nii ja ta ütles siin ka nii."
    Köster: "Nõus Talunikuga, karupoeg ilmselt Pastor."
    Kooliõpetaja: "Karupoeg ei saa Pastor olla, sest (põhjus X)"

    Pastor: "Ma ei saa karupoeg olla, sest (põhjus X)" - out of line, sest arutab iseenda võimalikku päriskasutajat

    Added boonusena võiks lõpuks teha ka arvamismängu enne reveali, et kõik saadavad oma pakkumised, kes mis gimmicku alt mängis.
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #3
      Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

      Algselt postitas overbet Vaata postitust
      Mõned nädalad tagasi tekkis selline mõte, paneks siia laiemale arutlusele.

      Teha anonymous libahunt ehk ma teeks igale mängijale spetsiaalselt ainult mänguks mõeldud foorumikasutaja (nimedega stiilis Talunik, Pastor, Köster, Kooliõpetaja, Sulane, etc, etc).

      Lisaks oleks sel juhul keelatud igasugune enda päriskasutajale viitamine või sellest rääkimine, ehkki teiste rolle oleks lubatud arutada.

      Nt.

      Talunik: "Pastor peab olema karupoeg, sest karupoeg ütles mängus n nii ja ta ütles siin ka nii."
      Köster: "Nõus Talunikuga, karupoeg ilmselt Pastor."
      Kooliõpetaja: "Karupoeg ei saa Pastor olla, sest (põhjus X)"

      [COLOR="#FF0000"]Pastor: "Ma ei saa karupoeg olla, sest (põhjus X)"[/COLOR] - out of line, sest arutab iseenda võimalikku päriskasutajat

      Added boonusena võiks lõpuks teha ka arvamismängu enne reveali, et kõik saadavad oma pakkumised, kes mis gimmicku alt mängis.
      Kuule joo vähem ausõna. Karta oli, et nii juhtub (vihje mu skype ennustusele), tasub kuulata vanemaid.

      Kui kõik saavad arutada, et pastor on karupoeg, sest (põhjus x) ja Pastor ise ei saa, sest on out of line, siis on kohe teada, kes on kes ja asjal kaob point ära.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #4
        Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

        Ma olen pastor

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #5
          Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

          overbeti idee on umbes sama, et mängime valetamis- ja veenmismängu, kuid hunt seda teha ei tohi. Nt kui küla arutab, et OB on hunt, siis juhul kui ta päriselt ka hunt on, siis ta ei tohi öelda: "ma ei ole, sest..."...

          gl

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #6
            Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            overbeti idee on umbes sama, et mängime valetamis- ja veenmismängu, kuid hunt seda teha ei tohi. Nt kui küla arutab, et OB on hunt, siis juhul kui ta päriselt ka hunt on, siis ta ei tohi öelda: "ma ei ole, sest..."...

            gl
            ...

            Point selles ju, et mitte arutada inimesi ega past mänge, vaid vaadata võetud liine vaakumis. Sellepärast ongi sellised limitatsioonid real kasutajate arutamisel paigas. Vastasel juhul saaksid kõik endale oma real identity insta angleshootida.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #7
              Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

              Ma ei saa aru mis keiss on? Ütlesin ju, et olen pastor. Mäng läbi.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

                Karupoeg ja wowa võiks olla "siiami kaksikud" ja nende roll kõigile teada. Samas on neil immuunsus mängu lõpuni, et heit teemas ei peatuks.

                Sellega on probleem laehndatud, kui karupoeg hakkab skypes pinnima ja wowa slipib või vastupidi :)

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #9
                  Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

                  Algselt postitas overbet Vaata postitust
                  ...

                  Point selles ju, et mitte arutada inimesi ega past mänge, vaid vaadata võetud liine vaakumis. Sellepärast ongi sellised limitatsioonid real kasutajate arutamisel paigas. Vastasel juhul saaksid kõik endale oma real identity insta angleshootida.
                  ma ei saa su poindist aru. Kui me mängime gimmickutega, siis on gimmickud. Kui keegi avastab kellegi rolli, siis so be it, well played. See ongi ju mõte, et üksteist leveldada.

                  Kui by default tulevad gimmickud sellepärast välja, et sa ei või oma aliast rünnaku all kaitsta, siis see on vähe mõttetu. See ei ole küll tõesti sama, mis mu hundivõrdlus, kuid ikkagi. Ma kujutan juba ette, kuidas day 1 möödub selle all, et üritatakse lihtsalt suruda kedagi, et teada saada, kes on keegi irl.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #10
                    Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Karupoeg ja wowa võiks olla "siiami kaksikud" ja nende roll kõigile teada. Samas on neil immuunsus mängu lõpuni, et heit teemas ei peatuks.

                    Sellega on probleem laehndatud, kui karupoeg hakkab skypes pinnima ja wowa slipib või vastupidi :)
                    ei kavatse tola mängida seekord. Tahaks ühe ausa mängu teha for real. OB Compaxi idee heade gimmickutega on muidu hea.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #11
                      Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      Kuule joo vähem ausõna. Karta oli, et nii juhtub (vihje mu skype ennustusele), tasub kuulata vanemaid.

                      Kui kõik saavad arutada, et pastor on karupoeg, sest (põhjus x) ja Pastor ise ei saa, sest on out of line, siis on kohe teada, kes on kes ja asjal kaob point ära.
                      Tsiteerin üht mitte nii tarka tegelast...

                      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                      See on testitud setup ja töötab. Ärge surkige töötavat asja.

                      Teisiti ei saakski, kuid ometi only gimmicks mänge läbi viiakse.
                      Niiet imo võiks käima ajada.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #12
                        Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        ei kavatse tola mängida seekord. Tahaks ühe ausa mängu teha for real. OB Compaxi idee heade gimmickutega on muidu hea.

                        sina ja aus mäng? tahaks uskuda, aga ma endiselt arvamusel, et need on siiski liiga erinevad asjad.

                        agaa muidu on see hea idee.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #13
                          Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

                          möh?

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #14
                            Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

                            Kle õli, kui sa ei saa ise kah aru mis sa 3 nädalat tagasi johmas peaga kritseldasid, siis...
                            Piinlik.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #15
                              Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

                              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                              Kle õli, kui sa ei saa ise kah aru mis sa 3 nädalat tagasi johmas peaga kritseldasid, siis...
                              Piinlik.
                              möh? midagi on maha kustutatud we?

                              Comment

                              Working...