Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #31
    Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

    Emand Khaleesi ja Kunn Kuks

    normal ju

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #32
      Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
      närvihaigete liigasse soovitaks veel svenzat, vandalari, leitsi. andke hagu.
      ma arvan, et sa oleksid ka üks väga tugev kandidaat sellises n.ö. eliitnimistus.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #33
        Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

        ma olen vana rahu ise

        Comment

        • Ahv Kongost
          Bännitud
          • Nov 2013
          • 193

          #34
          Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

          BWG vastu pole otseselt midagi aga ta liiga yoloswag ja ei suuda kontrollida end :D. Karupoeg konkreetselt muudab kõik sitaks mida puutub. Seega Karupoeg show some respect ja siis saad varsti tagasi tulla.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #35
            Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

            :D

            Ei ma olen selle foorumi kõige halvem libahunditaja ja edaspidi kõikidest mängudest bänned, koos karupojaga.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #36
              Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine



              Arvan, et leidsin kuku playerslistist ka juba ülesse.

              :)

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #37
                Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                BWG vastu pole otseselt midagi aga ta liiga yoloswag ja ei suuda kontrollida end :D. Karupoeg konkreetselt muudab kõik sitaks mida puutub. Seega Karupoeg show some respect ja siis saad varsti tagasi tulla.
                :D

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #38
                  Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                  Unustasin mainida, et bännitud mängijatel on keelatud ka registeerimisteemas postitada.

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #39
                    Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                    imo suurem nali on see, et Ahv Kongost bänned on

                    Sorri boss ma kustutaks oma postid ära aga counter läheb perse.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #40
                      Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                      Algselt postitas Emma Vaata postitust

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #41
                        Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        imo suurem nali on see, et Ahv Kongost bänned on

                        Sorri boss ma kustutaks oma postid ära aga counter läheb perse.
                        ahv on banned kuna üks mode on kemikaal. ma isegi tean kes see on. kunagi see mode bännis minu, kui ma olin salvadore dali kõige kuulsama video siia postitanud. minu meelest see mode on koolis kukeks tehtud, ma isegi kujutan ette, et tal hakkavad käed ja jalad rõõmust värisema kui ta n'eb, et saaks kedagi bännida. sry, aga nii mulle tundub.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #42
                          Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                          ahv on banned kuna üks mode on kemikaal. ma isegi tean kes see on. kunagi see mode bännis minu, kui ma olin salvadore dali kõige kuulsama video siia postitanud. minu meelest see mode on koolis kukeks tehtud, ma isegi kujutan ette, et tal hakkavad käed ja jalad rõõmust värisema kui ta n'eb, et saaks kedagi bännida. sry, aga nii mulle tundub.
                          tulevastele põlvedele .D

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #43
                            Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                            in kui varsti algab

                            pohh, kes mängivad

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #44
                              Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              in kui varsti algab

                              pohh, kes mängivad
                              kui korufee ja muidu igasuguste asjade jumal juba viitsib isegi teemasse vaadata, siis peab meeldima.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #45
                                Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                                võiks panna jah käima 1 kord elus siis kui reaalselt mängida ka saab

                                Comment

                                Working...