Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ahv Kongost
    Bännitud
    • Nov 2013
    • 193

    #1

    Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

    Tavai lööme uue registreerimisteema käima. Nagunii registreerimine kestab paar nädalat.

    Host: Visa Hing ( kui keegi muu soovi ei avalda )

    1) Ahv Kongost aka visa hing
    2) q_q
    3) timz0333
    4) WowAwiAA
    5)
    6)
    7)
    8)
    9)

    fak Big Bang tahtsin panna :( mitte Bing Bang
    Last edited by Ahv Kongost; 12.03.14, 21:41.
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #2
    Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

    proovige PN-is mäng käima panna, värsket verd tuleks ehk juurde. kuigi seal on soft nii jube, et ma ei suuda seal tavaliselt üle 3 minuti lugeda.

    Comment

    • Ahv Kongost
      Bännitud
      • Nov 2013
      • 193

      #3
      Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
      proovige PN-is mäng käima panna, värsket verd tuleks ehk juurde. kuigi seal on soft nii jube, et ma ei suuda seal tavaliselt üle 3 minuti lugeda.
      mhm. +10 ei suudaks seda kohutavat softi ära handlida :D

      Võrdleks nagu PokerStarsi mingi urkatoa softiga.

      Comment

      • Ahv Kongost
        Bännitud
        • Nov 2013
        • 193

        #4
        Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

        rahvavaenlane panen su in?

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #5
          Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

          praegu mitte, ma pean vaatama kjuidas ajaga on

          Comment

          • Kodu
            Klubi Liige
            • Dec 2008
            • 311

            #6
            Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

            ma hääletaks rahvavaenlase esimesel päeval välja

            Comment

            • Ahv Kongost
              Bännitud
              • Nov 2013
              • 193

              #7
              Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

              Algselt postitas Kodu Vaata postitust
              ma hääletaks rahvavaenlase esimesel päeval välja
              Kodu ma vaatan, et sa ka üsna reipalt oled reilinud seda mängu. Ehk tahaksid osavõtta?

              Comment

              • Kodu
                Klubi Liige
                • Dec 2008
                • 311

                #8
                Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                Kui rahvavaenlane on mängus siis on keda välja hääletada :)

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #9
                  Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                  Tahaks ka rahvavaenlase väljahääletusest osa saada.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #10
                    Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    Tahaks ka qq väljahääletusest osa saada.
                    fyp

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #11
                      Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                      Algselt postitas Kodu Vaata postitust
                      Kui rahvavaenlane on mängus siis on keda välja hääletada :)

                      seda vaatame kes keda välja hääletab :D kus su trussikud on? :D

                      Comment

                      • Kodu
                        Klubi Liige
                        • Dec 2008
                        • 311

                        #12
                        Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                        Seda ma ootasin. Siis kui sinuga tagaõues õlut lürpisime, tundusid mulle juba kahtlasena :)

                        Comment

                        • Ahv Kongost
                          Bännitud
                          • Nov 2013
                          • 193

                          #13
                          Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                          Võite julgelt end hostiks ka pakkuda. Ma ei pea hostima aga võin hostida kui keegi teine soovi ei avalda.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #14
                            Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                            Ma mängin aint siis kui emma mängib.

                            Enne ei pane mind in.

                            Bänned mängijad:
                            1. karupoeg
                            2. BlackWerewolfGenie

                            Comment

                            • Ahv Kongost
                              Bännitud
                              • Nov 2013
                              • 193

                              #15
                              Re: Libahunt numero 25 aka '' The Bing Bang '' registreerimine

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              Ma mängin aint siis kui emma mängib.

                              Enne ei pane mind in.

                              Bänned mängijad:
                              1. karupoeg
                              2. BlackWerewolfGenie
                              100% nõus selle alumise osaga.

                              Comment

                              Working...