Re: Hiliseima libahundi mänguteema
r u serious?
Hea tegelane oled ikka. Tuimalt Ahv Kongost lukku ja ei viitsi siin üldse arutledagi midagi.
:D :D Nägid, et sinu otsusest sõltub kas küla kaotab v mitte. Ma ei ütle, et sinu pärast kaotas küla aga vähemalt oleks võinud võtta see 15 min ja vaadata alates day1 postid läbi. Kumb siis rohkem wolf on kas rahvavaenlane või mina.
Samamoodi analüüsinud, et kumb reaalsem combo kas q_q ja visahing või rahvavaenlane ja q_q.
Ps! ma ei ütle et sinupärast kaotasime. ei olnud sinupärast :P.
Algselt postitas LuuK
Vaata postitust
Hea tegelane oled ikka. Tuimalt Ahv Kongost lukku ja ei viitsi siin üldse arutledagi midagi.
:D :D Nägid, et sinu otsusest sõltub kas küla kaotab v mitte. Ma ei ütle, et sinu pärast kaotas küla aga vähemalt oleks võinud võtta see 15 min ja vaadata alates day1 postid läbi. Kumb siis rohkem wolf on kas rahvavaenlane või mina.
Samamoodi analüüsinud, et kumb reaalsem combo kas q_q ja visahing või rahvavaenlane ja q_q.
Ps! ma ei ütle et sinupärast kaotasime. ei olnud sinupärast :P.
Comment