Hiliseima libahundi mänguteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ahv Kongost
    Bännitud
    • Nov 2013
    • 193

    #616
    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

    Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    gg
    vedas jah külal et kolmas hunt visa juba eile mängu ära ei kaotanud

    keegi mängida tahtis ka üldse?[
    r u serious?

    Hea tegelane oled ikka. Tuimalt Ahv Kongost lukku ja ei viitsi siin üldse arutledagi midagi.

    :D :D Nägid, et sinu otsusest sõltub kas küla kaotab v mitte. Ma ei ütle, et sinu pärast kaotas küla aga vähemalt oleks võinud võtta see 15 min ja vaadata alates day1 postid läbi. Kumb siis rohkem wolf on kas rahvavaenlane või mina.
    Samamoodi analüüsinud, et kumb reaalsem combo kas q_q ja visahing või rahvavaenlane ja q_q.

    Ps! ma ei ütle et sinupärast kaotasime. ei olnud sinupärast :P.

    Comment

    • Emma
      Grinder
      • Mar 2013
      • 529

      #617
      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

      Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
      See oli ka muidugi jama, et Külatark day1 välja tuli. Väga vara ja väga lollil moel. Atleast 1 päeva oleks pidanud veel ootama.

      Aga atleast oli 1 confirmed küla ükshetk teada.
      yeah sorry about that, ise tahtsite mind lynchida :D sain vähemalt ühe küla ära clearida. Ma ei oska kt-na mängida. Ega hundina. Oh wait..ega ka külana.

      #quit4lyfe

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #618
        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

        sry, eile oli tõsiselt kiire päev, vabariigile sai ring peale tehtud ja ei leidnud kuskilt neid vabu minuteid. aga mängu lõpp oli meeldiv, iseäranis hea meel oli mul selle üle, et visahing väga piinarikkalt selle mängu suhu sai. karistuseks eelmise mängu eest. paras raisk!

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #619
          Re: Hiliseima libahundi mänguteema

          Pokkeriprode live libahunt lõpeks probably massikaklusega.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #620
            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

            lol

            Comment

            • Ahv Kongost
              Bännitud
              • Nov 2013
              • 193

              #621
              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              sry, eile oli tõsiselt kiire päev, vabariigile sai ring peale tehtud ja ei leidnud kuskilt neid vabu minuteid. aga mängu lõpp oli meeldiv, iseäranis hea meel oli mul selle üle, et visahing väga piinarikkalt selle mängu suhu sai. karistuseks eelmise mängu eest. paras raisk!
              Kuule eelmine mäng kestis 1 päeva ja keegi ei võitnud/kaotanud.

              Karupoeg st ainult võitis kuna tema eesmärk sai täidetud.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #622
                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                Kuule eelmine mäng kestis 1 päeva ja keegi ei võitnud/kaotanud.

                Karupoeg st ainult võitis kuna tema eesmärk sai täidetud.

                mina kaotasin. tükikese enesest. mulle ei mahu senini pähe, et kuidas ma nii loll sain olla, et sind uskuma jäin.

                Comment

                • Ahv Kongost
                  Bännitud
                  • Nov 2013
                  • 193

                  #623
                  Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  mina kaotasin. tükikese enesest. mulle ei mahu senini pähe, et kuidas ma nii loll sain olla, et sind uskuma jäin.
                  lol.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #624
                    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                    Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                    Kahju q_q-st kes ilmselt nüüd järgmised 10 aastat trellide taga vastutavana Grete surma eest peab istuma =(. RIP in peace Grete
                    Eeldusel, et ma vahele jään.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #625
                      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                      You only YOLO once.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #626
                        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                        Hmm, peaks tegema mod note posti, et häält saab edaspidi lukku panna.

                        Kui maj pole siis see üsna hea move hääl "lukku" panna, et reaktsiooni näha vms.

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #627
                          Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                          Tahtsin kaval olla, et kuniks revealed kill pole, tullakse ikka huvi pärast ja ehk saab rohkem arutlust, muidu oleks hommiku maj it ja reveal ja süda rahu hoolimata tulemusest.

                          Comment

                          • Ahv Kongost
                            Bännitud
                            • Nov 2013
                            • 193

                            #628
                            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                            Ei kõik timm. Luuk hääletas kohe hommikul juba mind ja kui ta pärast oma hääle lukku lõi siis polnud enam midagi teha. Polnud kasu mu 25 postist, mis letti lõin. Ta lihtsalt ei lugenud neid =(

                            ei harazo pela oli, teeks veel ? Kui keegi ise ei taha hostida, võin ka vabalt host olla. Teen teema ära.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #629
                              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                              Algselt postitas overbet Vaata postitust
                              Pokkeriprode live libahunt lõpeks probably massikaklusega.
                              in

                              Comment

                              Working...