Hiliseima libahundi mänguteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #601
    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

    Ma olen küla kaotuses suuresti süüdi. Sry.

    Comment

    • Ahv Kongost
      Bännitud
      • Nov 2013
      • 193

      #602
      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
      Visa Hing



      Eilne kuksi põske jobistamine sulle.

      Jep sain põske mõnusalt so what. ffs sa üldse postitama pidid surnud mängijana.

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #603
        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

        Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
        Kas tänane öökill oli random või tegi selle otsuse isutuba?
        isu ise

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #604
          Re: Hiliseima libahundi mänguteema

          Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
          Jep sain põske mõnusalt so what. ffs sa üldse postitama pidid surnud mängijana.
          Minu süül said suhu?

          :D

          DEAL WITH IT VISAKING

          Please tell me moar how 4 dead mängija level postid üksteise kohta sind mõjutasid kuidagi või mängu.

          weaaaaak, et üldse esile tood. :D

          Rahune maha, pohhui see prode libahundi mäng.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #605
            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

            Pärast brutaalset valetamist on minu jaoks see mäng ennast ammendanud.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #606
              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Pärast brutaalset valetamist on minu jaoks see mäng ennast ammendanud.
              =DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

              at least he didn't break his pinky

              Comment

              • Ahv Kongost
                Bännitud
                • Nov 2013
                • 193

                #607
                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                Minu süül said suhu?

                :D

                DEAL WITH IT VISAKING

                Please tell me moar how 4 dead mängija level postid üksteise kohta sind mõjutasid kuidagi või mängu.

                weaaaaak, et üldse esile tood. :D

                Rahune maha, pohhui see prode libahundi mäng.
                Ma ei ole väitnudki, et need mõjutasid ju.

                Lihtsalt see on sihilik mängurikkumine tulla dead mängijana rämpsu tootma.

                Comment

                • Ahv Kongost
                  Bännitud
                  • Nov 2013
                  • 193

                  #608
                  Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  EI kahtlusta.

                  MA LUBAN SULLE OMG ma küla ja kui me võidame koos siis see epic comeback PLZ.

                  Ma panin Khaleesi avatari ma tean see pole tõestus aga ma selline imelik, et võtan selliseid asju tõsiselt. Ma ei paneks Khaleesi avatari hundina ausalt.

                  Vaata nagu ma olin esimene, kes bwg clearis pinky promise pärast jne. Ma imelik nende asjade pealt.

                  Ma vandunsin timzile grete nimel mida ma ei teeks hundina.

                  Ma tean see pole mingi tõestus ja ainult mina tean, et ma 100% ei teeks neid asju hundina.
                  Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                  Ühesõnaga sa oled siis valmis Grete tapma libahundimängu pärast?

                  Just sayin, et see on asi millega sa mulle turja hüppasid kui ema isa või ma ei mäleta kelle nimel vandusin :D.
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  ROFL
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  Ma pole ju hunt keda ma tapma pean hakkama?
                  Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                  No aga kui tuleb välja, et oled hunt siis tapad Grete ära v :D
                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  MA POLE JU

                  Seda ma rääginigi, et ma ei teeks seda hundina

                  Kahju q_q-st kes ilmselt nüüd järgmised 10 aastat trellide taga vastutavana Grete surma eest peab istuma =(. RIP in peace Grete

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #609
                    Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                    Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                    Ma ei ole väitnudki, et need mõjutasid ju.

                    Lihtsalt see on sihilik mängurikkumine tulla dead mängijana rämpsu tootma.
                    No mis asja,

                    ära häma. Ei tulnud ma mitte midagi rikkuma, kõik said lolcatida ja teie mäng läks edasi.

                    See, et sa nii wulfiselt orbitisse lasid pani luuki sind hääletama aga nagu öeldud enne pole sinu söö tegelt kuna keegi mingit erilist mängu inputi ei andnud.

                    IMO olid üldse hundid eile õhtul juba võitnud. See, et RV siin polnud oma häält lukustamas andiski ühe päeva juurde.

                    GG ANYWAY well done, vähemalt hääletasid hunti finalis :D

                    Comment

                    • Ahv Kongost
                      Bännitud
                      • Nov 2013
                      • 193

                      #610
                      Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                      No mis asja,

                      ära häma. Ei tulnud ma mitte midagi rikkuma, kõik said lolcatida ja teie mäng läks edasi.

                      See, et sa nii wulfiselt orbitisse lasid pani luuki sind hääletama aga nagu öeldud enne pole sinu söö tegelt kuna keegi mingit erilist mängu inputi ei andnud.

                      IMO olid üldse hundid eile õhtul juba võitnud. See, et RV siin polnud oma häält lukustamas andiski ühe päeva juurde.

                      GG ANYWAY well done, vähemalt hääletasid hunti finalis :D
                      Ma ootasingi, et Rahvavaenlane tuleks hääletama. Kui ta oleks lükanud LuuK oleks ma koheselt q_q pannud.

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #611
                        Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                        Algselt postitas overbet Vaata postitust
                        Ma olen küla kaotuses suuresti süüdi. Sry.
                        #YOLO

                        Comment

                        • Ahv Kongost
                          Bännitud
                          • Nov 2013
                          • 193

                          #612
                          Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                          See oli ka muidugi jama, et Külatark day1 välja tuli. Väga vara ja väga lollil moel. Atleast 1 päeva oleks pidanud veel ootama.

                          Aga atleast oli 1 confirmed küla ükshetk teada.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #613
                            Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                            Algselt postitas Ahv Kongost Vaata postitust
                            Ma ootasingi, et Rahvavaenlane tuleks hääletama. Kui ta oleks lükanud LuuK oleks ma koheselt q_q pannud.
                            Mõned riverid tulevad koju, teised ei tule.

                            Variatsioon.

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #614
                              Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                              gg
                              vedas jah külal et kolmas hunt visa juba eile mängu ära ei kaotanud

                              keegi mängida tahtis ka üldse?

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #615
                                Re: Hiliseima libahundi mänguteema

                                Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                                gg
                                vedas jah külal et kolmas hunt visa juba eile mängu ära ei kaotanud

                                keegi mängida tahtis ka üldse?

                                gg tahtis

                                Comment

                                Working...