MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #946
    Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

    Vägagi on teiste asi, kui iga mäng mingi total AIDS. Need ei ole väga rasked reeglid mida järgida ning tundub, et Te teistega ei arvesta ja tegutsete nii nagu heaks arvate.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #947
      Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

      Aga w/e. Kui selline asi meeldib siis laske käia ja ma enam oma nina siia ei topi ning võite oma reeglite järgi toimetada nagu tuju on.

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #948
        Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Mnjah sõnatu..
        +1

        Comment

        • LuuK
          Vana Tegija
          • Dec 2008
          • 1138

          #949
          Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
          Teiste mängijatega, kes elus on ei tohi nüüd küll lobiseda. Mulle tundub, et Sinu kill polnud veel teemasse postitatud ja seega andsid wowale lisainfot. Kui host öelnud, et oled raudpolt dead, siis võid tema käest küsida, kes on hundid.

          Teiste surnud mängijatega on fine rääkida. Elus mängijatega mingeid reade jagada ei tohi mingi juhul.
          ära näe vaeva sind trollitakse

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #950
            Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            Vägagi on teiste asi, kui iga mäng mingi total AIDS. Need ei ole väga rasked reeglid mida järgida ning tundub, et Te teistega ei arvesta ja tegutsete nii nagu heaks arvate.
            sa ei räägi praegu asjast.

            Ma küsisin sinult, kas selline asi annab vaakumis mingit hullu lisaedge wowale kui ta küla. Seda hakkasid sina alguses norima, küsides, et mis nahka me teeme. NB! sa algselt rääkisid ainult sellest, et peale oma surma ma ei tohi kontakti võtta teise mängijaga, viidates eelisele. Tahaks ka teada, millest selline eelis seisneb.

            See, mis minu ja wowa vahel pärast toimus ei oma tähtsust antud juhtumil, vaid tuleb vaadata eraldi, sest sellest ei saanud meie esmane diskussioon alguse. Ja AIDS on see mäng olnud pea alati.

            aga what ever. nhggwpty
            Last edited by karupoeg; 26.02.14, 15:33.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #951
              Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              sa ei räägi praegu asjast.

              Ma küsisin sinult, kas selline asi annab vaakumis mingit hullu lisaedge wowale kui ta küla. Seda hakkasid sina alguses norima, küsides, et mis nahka me teeme. NB! sa algselt rääkisid ainult sellest, et peale oma surma ma ei tohi kontakti võtta teise mängijaga, viidates eelisele. Tahaks ka teada, millest selline eelis seisneb.

              See, mis minu ja wowa vahel pärast toimus ei oma tähtsust. Ja AIDS on see mäng olnud pea alati.
              Jah. Näiteks saab öösel lugeda ja vaadata kes on Sinu peek/fakepeek ning tutvuda täpsemalt Sinu readidega.

              Teised külaelanikud seda teha ei saa, sest rikkusid reeglit.

              Ja ma mõtlen, et kogu see skype convo oli jama ei viitsinud tagasi minna ja kõike quoteda. See esimene asi eraldi on ka juba asi, mida ei tohiks teha.

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #952
                Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                WP host, WP hundid q_q ja VisaHing, kes mängisid hästi. Läks nii seekord
                jeap shit happens

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #953
                  Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                  LuuK ütleb hostina mulle hundid, teades, et ma olen 2 mängu eelnevalt "ära rikkunud" (teiste sõnade järgi). Wowa tahab teada hunte, mitte mina ei kirjutanud talle caps lockiga.

                  palk ja pind. või mis?

                  visahingele ja vapsikule mõeldud

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #954
                    Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                    heh

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #955
                      Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                      Jah. Näiteks saab öösel lugeda ja vaadata kes on Sinu peek/fakepeek ning tutvuda täpsemalt Sinu readidega.

                      Teised külaelanikud seda teha ei saa, sest rikkusid reeglit.

                      Ja ma mõtlen, et kogu see skype convo oli jama ei viitsinud tagasi minna ja kõike quoteda. See esimene asi eraldi on ka juba asi, mida ei tohiks teha.
                      fair enough (ma siiski arvan, et ei maksa üle tähtsustada seda esimest olukorda, kuid teine punkt õigus)
                      Last edited by karupoeg; 26.02.14, 15:37.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #956
                        Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                        Sellepärast ongi keelatud teiste mängijatega suhelda, et tahtlikult või kogemata keegi lisainfot ei saa ning reeglid on kõigile samad ning pole Sinu asi otsustada, kes saab varem teada, et Sa oled dead.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #957
                          Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                          Sa ei tea, mis teine võib teha selle infoga või kuidas ta reageerib antud olukorrale. Ei tasu sitta torkida.

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #958
                            Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                            muidu teema pealkiri võtab asja ilusti kokku

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #959
                              Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                              K sellekohapealt siis eksis LuuK ka natuke. Saatis meile info ( ütlesin Q_Qle et las saadab vastuse ka meile, et kas oli KT. Ei tohiks mingit lisa edge anda kui võimalik ), et Karupoeg oli külatark. Karupojale saatis info, et ta dead ja hundid on: Q_Q/Visa. Karupoeg saatis meile PM-id, et: WP. Karupoeg võttis ühendust WoW. Ütles välja, kes hundid. WoW tuli teemasse tegi 2 postitust. Ja oligi gg.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #960
                                Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                LuuK ütleb hostina mulle hundid, teades, et ma olen 2 mängu eelnevalt "ära rikkunud" (teiste sõnade järgi). Wowa tahab teada hunte, mitte mina ei kirjutanud talle caps lockiga.

                                palk ja pind. või mis?

                                visahingele ja vapsikule mõeldud
                                Eks siis tuleb Visale ülesandeks teha, et ta mängus alguses saadaks hostile caps lock kirja mida host teha ei tohi. Alustades postituste kustutamisega ning lõpetades karule ja wowale hundi nimede andmisega.

                                Comment

                                Working...