VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #706
    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Miks keegi flipmachine eile hääletas muidu?

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #707
      Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

      Panite lambist või olid mingid riidid ka?

      Comment

      • Looper
        Grinder
        • May 2013
        • 576

        #708
        Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

        Kui Overbet oleks hunt ja Q_Q mitte, siis oleks öösel huntide poolt just QQ oksa tõmmatud ,et ta enam ei hakkaks OB lyncima ,sest wow clearis teda.

        Comment

        • Looper
          Grinder
          • May 2013
          • 576

          #709
          Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Panite lambist või olid mingid riidid ka?
          tundus kahtlane, tuli foorumi ainult hääletama ja kadus.

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #710
            Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Ma teeks hundina täpselt sama posti kui ma ta asemel oleks. Tooks välja 100 erinevat häda, miks ma pole suutnud postitada.
            Sina ei ole Overbet.
            Eelmine mäng kui ta hunt oli, rabeles ta 2 päeva lootusetus olukorras. Nagu ütlesin ta ei ole hundina dgaf attitudega ning ka külana mitte. Aga see post ei viitagi sellele, et ta on dgaf vaid sellele, kuidas ta väliste faktorite tõttu mõjutatud on ja sp steamib.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #711
              Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Panite lambist või olid mingid riidid ka?
              really?

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #712
                Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
                Jep, lugesin kah ta poste eilsest õhtust ja väga hundine tõesti, minupoolest võib ta ka täna välja hääletada
                Räägi siis mis oli see hundine nende juures.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #713
                  Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                  Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                  Sina ei ole Overbet.
                  Eelmine mäng kui ta hunt oli, rabeles ta 2 päeva lootusetus olukorras. Nagu ütlesin ta ei ole hundina dgaf attitudega ning ka külana mitte. Aga see post ei viitagi sellele, et ta on dgaf vaid sellele, kuidas ta väliste faktorite tõttu mõjutatud on ja sp steamib.
                  Rofllllll Wow. :D Praegu oled väga kõveras enda arvuti taga?

                  Sa ei teeks siukest posti täna ja nüüd ja siin külana.

                  Comment

                  • Looper
                    Grinder
                    • May 2013
                    • 576

                    #714
                    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                    Minusilmis hundid Q_Q, BWG ja MR.X

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #715
                      Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                      Wow kes su TOP 3 hunti ja keda clearid kõigi as küla kõige rohkem?

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #716
                        Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Wow kes su TOP 3 hunti ja keda clearid kõigi as küla kõige rohkem?
                        Külad: Sina, Bwg, Emma.
                        Hundid: q_q, kaardimaja + 1 (see 1 ei ole looper)

                        Pole veel vaadanudki kes meil siin veel on elus ja värki.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #717
                          Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                          okei ma maale ja seedin seda asja õhtul.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #718
                            Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Rofllllll Wow. :D Praegu oled väga kõveras enda arvuti taga?

                            Sa ei teeks siukest posti täna ja nüüd ja siin külana.
                            On see vale?
                            Loe mängu mitte ära lahmi, see et sa enamuse poolt cleared oled, ei anna õigust kaikaid külale kodarasse loopida kohvipaksu pealt fakte võttes.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #719
                              Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                              On see vale?
                              Loe mängu mitte ära lahmi, see et sa enamuse poolt cleared oled, ei anna õigust kaikaid külale kodarasse loopida kohvipaksu pealt fakte võttes.
                              Miks mind clearite üldse? Imo ma võin vabalt olla see viimane undercover hunt ju.

                              Ja btw ma olen alates eilsest väga põhjalikku tööd teinud ja erinevaid teoorjaid on peas sadu läbi käinud. Sellepärast ka nii kergelt muutnud meelt.


                              ok ma nüüd kaon

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #720
                                Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                Ma tegin pilti sellest kus karupoeg listiga failis.



                                Miks peaks hunt tegema pilti listist, mis on vale vms?

                                Ainult küla, kes arvas, et nägi hundilisti.
                                See ei tähenda midagi, kuna küla q_q, kel meeldib mängu lahendada ei otsiks pääseteed lihtsamaks võiduks. Kuna võit ei anna sulle midagi ega ei huvita sind.
                                Hundina pole samuti põhjust teha.

                                Kuna sa oled q_q siis on sellise asja capturemine lihtsalt role q_q, ehk siis üks suur veidrus.

                                Comment

                                Working...