VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Looper
    Grinder
    • May 2013
    • 576

    #691
    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    BWG

    Tule mängu!

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #692
      Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

      Ei noo Looper. Oled nõus, et võtame järjekorras: Overbet -> WoW -> reevaluete the river ja mõtleme mis saab. Oleneb kes alles, kes läinud. Kes muutunud hundisemaks/kes külasemaks.

      Q_Q muutuski kahtlaseks ja ma hakkasin mõtlema, et Overbet ja Q_Q teevadki koostööd. See tundus nii krdi loogiline aga ma ei saa midagi teha kuna Q_Q kasuks räägivad paljud asjad. St sellessuhtes et ta küla on. Ja kui meid sel viisil ära leveldati, siis ma olen nõus kaotusega ja wp hundid.

      --

      Flipmachine polnud üldse teemas eile mu meelest kuniks viimastel minutitel keegi tuli jälgi segama ja Overbeti lynchi kaniitama.

      Imo väga võimalik, et Looper sa hundune.

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #693
        Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

        Yoo

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #694
          Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

          Wow peab ka olema 1 huntidest. Day1 tõi ta välja, et Overbet on hundine kohe. Q_Q liitus temaga ja mõlemad olid nõus. Day1 lõpus WoW ütleb, et: Õu Overbet on juu nii külaseks muutunud, kuidas me teda hääletada saame. Siis hakkaks hääli pilduma.

          Mis krdi postide järgi ta Overbeti külasemaks riidiks? Overbet ei teinud terve päev pmst ühtegi posti. Mõned üksikud: eh oh miks eh ah oh postid.

          Comment

          • Looper
            Grinder
            • May 2013
            • 576

            #695
            Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

            Mul on kahtlused ,et BWG angelshootis eile ja kadus ka samamoodi teemast.

            Ma ei saa aru miks eile hundid Luuki maha võtsid? Lambi mängija ju

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #696
              Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Jep sina sellele tähelepanu juhtisidki. Et wow võib olla hunt. Ma kuidagi arvasin, et ta ka külatiimis kuna day1 algus oli väga külane.
              I don't always take a hard stance on my reads in ww, but when I do I sponge q_q

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #697
                Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Wow peab ka olema 1 huntidest. Day1 tõi ta välja, et Overbet on hundine kohe. Q_Q liitus temaga ja mõlemad olid nõus. Day1 lõpus WoW ütleb, et: Õu Overbet on juu nii külaseks muutunud, kuidas me teda hääletada saame. Siis hakkaks hääli pilduma.

                Mis krdi postide järgi ta Overbeti külasemaks riidiks? Overbet ei teinud terve päev pmst ühtegi posti. Mõned üksikud: eh oh miks eh ah oh postid.
                sec

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #698
                  Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                  Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                  I don't always take a hard stance on my reads in ww, but when I do I sponge q_q
                  No lugesin su postid üle kõik ja well played hundu oled jamh,

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #699
                    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    sec
                    ma juba tean, mis poste sa välja tahad tuua.

                    Comment

                    • Looper
                      Grinder
                      • May 2013
                      • 576

                      #700
                      Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      MODNOTE

                      ET KÕIK OLEKS VÕRDNE


                      KUSTUTATUD POSTI SISU:

                      ranka
                      wowa sent
                      q_q sent
                      overbet sent
                      visahing sent
                      timz sent
                      looper
                      kaardimaja sent
                      emma sent
                      flip sent
                      pkrranno sent
                      bwg
                      luuk

                      Nagu te näete, siis tegemist on mu wordi listiga mängijatest ning sellest, kellele PM saadetud rolli kohta. Ranka oli esimene, kellel märkimata, sest temale ma saan iga rolli öelda skypes. Viimased kahte lihtsalt ei märkinud, looperile unustasingi rolli saata tol hetkel ja ta küsis pm-i teel ise. Viimast kahte ei hakanud märkima.

                      continue.
                      Selle järgi võttes, kui Karupoeg ei valeta siis reaalselt sai BWG kirja ja tänu minu tehtud prohmakale ühes teises teemas sai ta eile välja lasta angelshoti.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #701
                        Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                        Algselt postitas overbet Vaata postitust
                        wolfclaim=wolfy imo
                        SIin panin selle loltooni pealt ta hundiks. Sest kui see oli rünnak oli see loldiculous.
                        Algselt postitas overbet Vaata postitust
                        That ja #320, Visa, kust ma reade pole pannud. Keegi ei kommenteeri mu mõttekäike see mäng ja see ebaaktiivsus ajab mind lihtsalt närvi. 200 posti on lihtsalt mingit suvalist kust siin vahel, mis host karupoja poolt genetud. Mul kaob lihtsalt mott ära, kui vahepeal on mingi gifivõistlus, votecount ei tööta ja põhiteema on saunapidu. Fuck this game.
                        See post tundub lihtsalt nii aus ja see isiklik rünnak karupoja suunas. See ei ole dgaf mode, vaid disappointment mode - ja see ütleb et ta küla.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #702
                          Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                          Algselt postitas Looper Vaata postitust
                          Selle järgi võttes, kui Karupoeg ei valeta siis reaalselt sai BWG kirja ja tänu minu tehtud prohmakale ühes teises teemas sai ta eile välja lasta angelshoti.
                          bwg taga pole SENT Ju? Ma ise ka niimoodi rolle saatnud ja ikkagi on alati 1 inimene saamata jäänud. Teades Karupoja hostmisoskusi, siis ei usu, et BWG valetab.

                          Comment

                          • kaardimaja
                            FPP Pro
                            • May 2010
                            • 281

                            #703
                            Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            No lugesin su postid üle kõik ja well played hundu oled jamh,
                            Jep, lugesin kah ta poste eilsest õhtust ja väga hundine tõesti, minupoolest võib ta ka täna välja hääletada

                            Comment

                            • Looper
                              Grinder
                              • May 2013
                              • 576

                              #704
                              Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              bwg taga pole SENT Ju? Ma ise ka niimoodi rolle saatnud ja ikkagi on alati 1 inimene saamata jäänud. Teades Karupoja hostmisoskusi, siis ei usu, et BWG valetab.
                              Aga karupoeg kirjutab ,et lihtsalt neil taga ei olnud sent aga samas olid kirjad välja saadetud.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #705
                                Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                                SIin panin selle loltooni pealt ta hundiks. Sest kui see oli rünnak oli see loldiculous.


                                See post tundub lihtsalt nii aus ja see isiklik rünnak karupoja suunas. See ei ole dgaf mode, vaid disappointment mode - ja see ütleb et ta küla.
                                Ma teeks hundina täpselt sama posti kui ma ta asemel oleks. Tooks välja 100 erinevat häda, miks ma pole suutnud postitada.

                                Comment

                                Working...