VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #91
    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Ole hea kommenteeri #73.
    Raske kommenteerida ,ei tundu midagi väga kahtlast siin olemas. Timzi post suht lambikas ala pole teemat lugenud aga hundid on: xxx,xxx,xxx.
    Nagu ikka leveldamine käib esimestes postides iga teema.

    BWG lock hunt tundub nagu naljana , ma ei usu, et ta '' slipiks '' siin ja hakkaks 0posterit lockima vms.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #92
      Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

      Algselt postitas overbet Vaata postitust
      See on nii fishy mu arust ikka. Miks ütleb kuku kohe peale seda, kui timz ütleb, et q_q, wow ja BWG wolfid, et mina ja BWG lock wolfid? Kas ta ever ütleks külana mängija kohta, kes pole ühtegi posti 3h into d1 teinud, et ta on lock wolf?

      Lisaks, vaadake seda reaktsiooni. Esmalt tuleb 8 min vaikust, wolfchat oli ilmselgelt veidi elav ja seejärel mittemidagiütlev gif. Kukul oli WW14 täpselt sama liin, kui ta karupoja vastu day 1 slippis. Ta ei osanud karupoja hästi argumenteeritud süüdistustele muud moodi vastata kui gife pannes.
      See pole mitte midagi ütlev post.

      Mary ütleb seal super, sest plan worked.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #93
        Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

        Post = gif.

        Argfhhh!

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #94
          Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

          Q_Q ei poe sulle/ei locki sind/ei ürita vastastikust lockimistunnet tekitada :D aga tundud küa olevat, mis on nice (L).

          Comment

          • kaardimaja
            FPP Pro
            • May 2010
            • 281

            #95
            Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Niiet kaardimaja küla pigem + kohustuslik NOOB CLEAR, sest ta oleks ju küsinud EOD lõppu WOLF CHATIS overbeti käest.
            Ma olen selle üle õnnelik, aga kuna siis EOD ikkagi on? :D
            Väga tahaks, et q_q oleks küla, agu näha viitsib mees analüüsida, aga ta nii high class player, et teda tuleb lõpuni pingsalt jälgida.

            q_q poolt ja (vist) VisaHinge vastu jäi mulle silma see:
            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Nimeta mängijaid keda sa "day1 ei võtaks isegi kui hundiselt käitub".
            q_q küsib VisaHingelt listi "küladest", VisaHing ignob (ranka vastab out of turn nt). Imo hundid ei taha listi anda, kuna maha võtmise korral saaks sealt head readi. Ok, mängu alguses pole see vb nii oluline, aga siiski.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #96
              Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

              EOD suht loominguliselt homme mingi aeg

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #97
                Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
                Ma olen selle üle õnnelik, aga kuna siis EOD ikkagi on? :D
                Väga tahaks, et q_q oleks küla, agu näha viitsib mees analüüsida, aga ta nii high class player, et teda tuleb lõpuni pingsalt jälgida.

                q_q poolt ja (vist) VisaHinge vastu jäi mulle silma see:

                q_q küsib VisaHingelt listi "küladest", VisaHing ignob (ranka vastab out of turn nt). Imo hundid ei taha listi anda, kuna maha võtmise korral saaks sealt head readi. Ok, mängu alguses pole see vb nii oluline, aga siiski.
                Pmst olen nõus su väitega, et hundid ei taha liste teha aga ma pole kunagi day1 listide tegemises pro olnud. Mul isiklikult väga raske day1 liste tegema hakata. Mõned üksikud võib clearida külaks/hundiks aga liste veel tegema ei hakkaks. Day2 võin julgelt enda arvates küla/hundu listi ülesvisata kui mäng väga segaseks pole kujunenud.

                Q_Q küsis listi neist, keda ma '' mitte kunagi day1 välja ei võtaks isegi kui nad hundud näivad '' . Siukest listi ma ka teha ei oska. On üksikud mängijad lihtsalt, kelle day1 väljavõtmine on minuarvates -EV. Jep Overbet oleks siis üks neist, keda mina day1 ei puutuks veel. Samas on õige ka väide, et kui hunti näed siis tulista, et ei vaidle vastu.

                Loodan, et väga segane post ei tulnud.

                #great success

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #98
                  Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                  euphoooriaaa .. forever 'till the end of time

                  Comment

                  • Emma
                    Grinder
                    • Mar 2013
                    • 529

                    #99
                    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                    mõmmibeebi kui sa nii väga mängida tahad, miks sa siis hostid? :D

                    Comment

                    • LuuK
                      Vana Tegija
                      • Dec 2008
                      • 1138

                      #100
                      Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                      Tere

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #101
                        Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                        päev lõppeb 8 minuti pärast

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #102
                          Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          päevad mu naisel algavad 8 minuti pärast
                          FYP!

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #103
                            Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                            Looper on hunt v?

                            Comment

                            • Looper
                              Grinder
                              • May 2013
                              • 576

                              #104
                              Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              Looper on hunt v?
                              Ei Jänes :D

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #105
                                Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                                Ok ma usun sind!

                                Comment

                                Working...