VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #601
    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Qq siin päris tihti wolfboss
    Siis ka kui overbet sureb ja flipib hunt?

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #602
      Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

      Nojah tnx visa, eile olid minuga koos kindel, et overbet hunt.

      Comment

      • Emma
        Grinder
        • Mar 2013
        • 529

        #603
        Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        Ma tean jah aga ma 1000000000% kindel, et overbet hunt.

        Siis kui overbet täna ja ta hunt siis sul oleks kergem mind usaldada?
        Aga mina arvan, et te olete koos hundid.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #604
          Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

          Algselt postitas Emma Vaata postitust
          Aga mina arvan, et te olete koos hundid.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #605
            Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Siis ka kui overbet sureb ja flipib hunt?
            Jah ka siis sest targad hundid ei jäta sind ellu.

            See, et luuk oli night kill on ainus asi mis sinu kasuks räägib. Sa ei teeks day one nii lamp night killi või teeks sest me arvaks, et sa ei teeks ja sellepärast tegidki? Fk veits jama qq hunt vs luuk night kill ei lähe kudiagi kokku. kuskilt ei peegeldanud ju, et luuk võiks KT olla?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #606
              Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

              Algselt postitas Emma Vaata postitust
              Aga mina arvan, et te olete koos hundid.
              Ära sa jagasid Emma. Ma kirjutasin suurt posti sellest, kuidas Overbet ja Q_Q tegelt ongi wolfid. Kolmas nende liige on timz0333.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #607
                Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #608
                  Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Jah ka siis sest targad hundid ei jäta sind ellu.

                  See, et luuk oli night kill on ainus asi mis sinu kasuks räägib. Sa ei teeks day one nii lamp night killi või teeks sest me arvaks, et sa ei teeks ja sellepärast tegidki? Fk veits jama qq hunt vs luuk night kill ei lähe kudiagi kokku. kuskilt ei peegeldanud ju, et luuk võiks KT olla?
                  Ma olen spewed clear ka muidu.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #609
                    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                    KT-le sioovitus proovi peekida mängijaid kes on väga ebatõnäolised nightkillid nagu "luuk" oli.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #610
                      Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Ära sa jagasid Emma. Ma kirjutasin suurt posti sellest, kuidas Overbet ja Q_Q tegelt ongi wolfid. Kolmas nende liige on timz0333.
                      Tra kus ma tahaks, et see nii oleks visa. dream team pm mul igakord eenem randimist loen meieisa palve ja palun jumalalt abi, et saaks sellise teami.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #611
                        Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        Ma olen spewed clear ka muidu.
                        elaborate plz. Ma pole nii hea

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #612
                          Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                          Q_Q plaan oligi raiuda esimest päevast alates Overbeti nime. Täiesti lamp riid oli tegelt tal imo tol momendil. Terve päev raius Q_Q ühte ja sama nime, kuna 1000% kindel selles.
                          Ta teadis, et Overbet ongi tegelt hunt ja ta ise on ka. Sellepärast oli tal vaja alibit, kuna külana tapetaks ta day1 öösel alati ära. No peaaegu alati. Ta raius Overbeti nime kuni õhtuni välja ja siis kadus tund enne EOD. Siis saadeti Timz0333 jälgi segama flipmachine peale. Läks läbi ja rahvas panigi Flipmachine. Täna raiub ta taaskord Overbeti nime, kuna plaanis oma kaashunt tanki lükata ja siis kuni lõpuni võidukalt panna. Ta ei saa olla lambist nii 10000% kindel, et Overbet on hunt unless ta seda ei teaks.

                          Overbet kommenteerimas Timzi. See on väga wierd post imo:


                          Nendevaheline kahekõne:

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #613
                            Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            elaborate plz. Ma pole nii hea
                            See segadus vahepeal kus Rainer undeletes karupoja postid kus pidi olema "hundi list".

                            Ja Rainer sai modkilli.

                            Too koht spewib külaks mind.

                            Sest kui ma hunt oleks siis mu postid/reaktsioon tähendaks, et ma angleshootin.

                            Aga ma ei angleshooti, mängin ausalt ja olen küla ja too koht spewis külaks mind.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #614
                              Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Q_Q plaan oligi raiuda esimest päevast alates Overbeti nime. Täiesti lamp riid oli tegelt tal imo tol momendil. Terve päev raius Q_Q ühte ja sama nime, kuna 1000% kindel selles.
                              Ta teadis, et Overbet ongi tegelt hunt ja ta ise on ka. Sellepärast oli tal vaja alibit, kuna külana tapetaks ta day1 öösel alati ära. No peaaegu alati. Ta raius Overbeti nime kuni õhtuni välja ja siis kadus tund enne EOD. Siis saadeti Timz0333 jälgi segama flipmachine peale. Läks läbi ja rahvas panigi Flipmachine. Täna raiub ta taaskord Overbeti nime, kuna plaanis oma kaashunt tanki lükata ja siis kuni lõpuni võidukalt panna. Ta ei saa olla lambist nii 10000% kindel, et Overbet on hunt unless ta seda ei teaks.

                              Overbet kommenteerimas Timzi. See on väga wierd post imo:


                              Nendevaheline kahekõne:

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #615
                                Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                                Jep Q_Q. Täna võtamegi Overbeti, homme sinu ja siis Timz :)

                                Comment

                                Working...