VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #481
    Vote Count 3 to 480

    Hääled seisuga post 3 kuni 480
    Öö saabub 0:31:48 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    3 overbet VisaHing (84), Emma (44), q_q (80)
    2 pkrranno kaardimaja (12), BlackWerewolfGenie (32)
    2 flipmachine timz0333 (27), LuuK (27)
    1 VisaHing Looper (20)
    1 WowAwiAA overbet (18)
    1 q_q WowAwiAA (63)
    2 ei ole hääletanud pkrranno (0), flipmachine (3)

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #482
      Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

      Kaardimaja sa olid häälega flipmachine peal kuni ta vaguniks sai, mis siis juhtus?

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #483
        Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

        overbet

        Comment

        • Looper
          Grinder
          • May 2013
          • 576

          #484
          Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

          Algselt postitas overbet Vaata postitust
          Kust sa võtad, et ma pole see mäng analüüsivaid poste teinud? Ma olen enda arust häid pointe välja toonud, aga kõigil on lihtsalt täiesti pohhui olnud nendest. Besides, sa tõesti arvad, et ma 2 mängu järjest teeks täpselt sama paska ja ei õpiks oma vigadest?
          Just tahtsin visale sama öelda!

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #485
            Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

            Algselt postitas overbet Vaata postitust
            lol kuku, slip.

            Timz tõmbab lambi estimationi ja sa üritad insta tema posti põhjal BWGle rongi teha, märkamata, et BWG 0 poster.
            Algselt postitas overbet Vaata postitust
            Ok, timzi esimene post. Kui timz oleks wolf, siis timz sellist asja out of the gate ei teeks ja süüdistaks hundina kahte väga tugevat mängijat+BWGd, right. Ainuke spot kui timz oleks wolf oleks midagi sellist, et timz-kuku-wowa combo, mis on ridic unlikely ja peaks olema sel juhul siin wolfchatis paika pandud plaan, mis ei ole ka 100%. Ehk minu arvates kõike arvesse võttes on timz mingi solid 90% villager siin ehk by far kõige clearim.

            Tegelikult ma mõtlesin suht palju selle posti üle ja ma arvan, et siin on veel peidetud alatooni sees, mis confirmib, et timz villager, aga vb on see väga tinfoil...



            See post meeldib mulle, timzi clearijad meeldivad.



            Meeldib, ma ise olen alati selles paadis olnud, et wolfclaim ja igasugune spew=wolfy.
            That ja #320, Visa, kust ma reade pole pannud. Keegi ei kommenteeri mu mõttekäike see mäng ja see ebaaktiivsus ajab mind lihtsalt närvi. 200 posti on lihtsalt mingit suvalist kust siin vahel, mis host karupoja poolt genetud. Mul kaob lihtsalt mott ära, kui vahepeal on mingi gifivõistlus, votecount ei tööta ja põhiteema on saunapidu. Fuck this game.

            Comment

            • kaardimaja
              FPP Pro
              • May 2010
              • 281

              #486
              Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Kus qq sind clearis? Sa oled mul top 2 suspect samas ei tea kas hundid laseks sul sellist pläma ajada siin tho :/
              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              See oli minule awkward post.

              Seega tuhnisin veits ringi.

              Kaardimaja on varem alustanud külana mängu nii:

              #1





              #2
              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              Niiet kaardimaja küla pigem + kohustuslik NOOB CLEAR, sest ta oleks ju küsinud EOD lõppu WOLF CHATIS overbeti käest.
              (loodan et quotimine tuleb välja) :D

              q_q, kas sa oled ka oma otsust minu puhul muutnud?

              Visa, ma ei saanud ise aru, kus ma "slippisin!, äkki seletad?

              Comment

              • Looper
                Grinder
                • May 2013
                • 576

                #487
                Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                overbet
                Miks?

                Comment

                • Looper
                  Grinder
                  • May 2013
                  • 576

                  #488
                  Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                  Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
                  (loodan et quotimine tuleb välja) :D

                  q_q, kas sa oled ka oma otsust minu puhul muutnud?

                  Visa, ma ei saanud ise aru, kus ma "slippisin!, äkki seletad?
                  Lootsid ,et saad QQ rongi käima ja kui keegi kaasa ei tulnud lendasi ranno peale!

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #489
                    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                    Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
                    (loodan et quotimine tuleb välja) :D

                    q_q, kas sa oled ka oma otsust minu puhul muutnud?

                    Visa, ma ei saanud ise aru, kus ma "slippisin!, äkki seletad?
                    Ma enam kui kindel, et Q_Q ei mõelnud seda NOOB CLEARi tõsiselt. Siukest asja nagu WOLF chat ei pruugi üldsegi olla ja vb vahetatakse mõtteid ainult PM teel.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #490
                      Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                      Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                      overbet
                      Näe sõber ka platsis. Kus maal oled?

                      Comment

                      • kaardimaja
                        FPP Pro
                        • May 2010
                        • 281

                        #491
                        Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Kaardimaja sa olid häälega flipmachine peal kuni ta vaguniks sai, mis siis juhtus?
                        Flipmachine'i hääletamise rongi alustasin mina .. puhtalt sellepärast, et ta ei postitanud ... siis hüpati vagunisse, timpz ja luuk .. see rong ei olnud minu silmis aga mõeldud lõpptulemuse saavutamiseks.

                        Ma ei taha täna hääletada Overbetti, Flip'i, Visa ega q_q'd, seega või hääle kellegi uue peale veel panna, kui teile ranno ei sobi :D

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #492
                          Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                          Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
                          Flipmachine'i hääletamise rongi alustasin mina .. puhtalt sellepärast, et ta ei postitanud ... siis hüpati vagunisse, timpz ja luuk .. see rong ei olnud minu silmis aga mõeldud lõpptulemuse saavutamiseks.

                          Ma ei taha täna hääletada Overbetti, Flip'i, Visa ega q_q'd, seega või hääle kellegi uue peale veel panna, kui teile ranno ei sobi :D
                          Mis vahepeal flipmachine juures muutus? Peale selle, et ta teemasse sisenes.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #493
                            Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                            Tundub, et esimest korda ei saa clearida neid kellel hide maas.

                            Comment

                            • Looper
                              Grinder
                              • May 2013
                              • 576

                              #494
                              Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                              Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
                              Flipmachine'i hääletamise rongi alustasin mina .. puhtalt sellepärast, et ta ei postitanud ... siis hüpati vagunisse, timpz ja luuk .. see rong ei olnud minu silmis aga mõeldud lõpptulemuse saavutamiseks.

                              Ma ei taha täna hääletada Overbetti, Flip'i, Visa ega q_q'd, seega või hääle kellegi uue peale veel panna, kui teile ranno ei sobi :D
                              No ranno on hetkeseisuga pointless ju, lendab ise kui ei postita

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #495
                                Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

                                qbjhon lurkib ka ringi

                                Comment

                                Working...