WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #406
    Re: WW #19 Game thread

    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Terv.
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Emma küla
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    overbet
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Jep ma frozen.... c ya later.
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Ai kutid, mis te toodate nii palju.
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Ma readless.
    OB saab benefit of a doubt - palju ma temast ka ei pea, kahtlen, et sellise stiili hundina välja kannab tema või keegi teine.
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    unvote
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    So what is good y'all?
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Hmmmm, tülpimus....
    Vb ei saa kohal olla, next benefit of a doubt maybe?
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    If you want me to
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Mis infot said?
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    no lynch
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Ma parked
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Minu radar ikka ei pingi :(
    Räägi lähemalt Yolpa, mis teada said sellest.
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Ma kardan, et ma mõjutatud selle poolt, et mina olin see kes ilma tegeliku leppeta Timzi listi panin. Timz on siiani väga hundine, kuid kui see on nüüd selle pärast, et tal aega mängida pole ning ta küla on ja ma selle läbi ta lynchin - siis eriti douche.
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Pohuj päeval mõtlen.
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Eile mäng sa Visa püüdsid hoida kahtluse all mind ja timz - kes kumbki ilmselgelt ei olnud täiskohaga mängu kallal. Sama oli ka Rankaga, kelle koha pealt sa väga ilusti uksed valla jätsid.
    "Ranka küla" "vb hunt" "aga tundub küla, siiski proovime".
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Sa haarad siin ühte teemat ühe mängija kohta. Seesugune post vamib 20 sekundiga, sa pendeldad siin mõtetega nagu kirjandit kirjutades, mis ei ole üldse naturaalne. See on forced free flow.
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Liiga vähe poste, et 1+1 lisada.
    Yolpa kohta clueless e. role neutral.
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Irv kuidas uksi avali jätad.
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Visa, sa ei leia kedagi küla olevat? Räägime küladest.
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Kuhu timz kadus?
    Leidsid midagi, mis tema poolt külane on? See täna hommikune tervitus?
    Räägime timzist.
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Siin juba oleks timz justkui sinu jaoks lock küla.
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Ma olen parked once again.
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    S.t kõige ehedamalt saate selgust ikkagi lugedes up to that point ise.

    Vaadake WoW poste külana ( teistes mängudes ) ja hundina ( selles mängus ). Erinevad nagu öö ja päev. See toodi mitu korda välja erinevate mängijate poolt, et WoW pole päris see, see mäng. Jooksis day1 errorisse, tal oli raske postitada ja kadus pidevalt ära. Cmon. Nüüd üritab counterclaimida, et on KT. :D

    Täna öine peek oli Wow mul, kes hunt. Ei uskunud et hommikuks eluski olen aga siis närisin huntide plaani läbi.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #407
      Re: WW #19 Game thread

      Algselt postitas Emma Vaata postitust
      Appii mis toimub siin.
      yo second hunt :)

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #408
        Re: WW #19 Game thread

        WOW ja EMMA on HUNDID

        Comment

        • Emma
          Grinder
          • Mar 2013
          • 529

          #409
          Re: WW #19 Game thread

          Minu vaatepunktist: visa claimi nkn ei uskund, wowa oma suht legit. Kui te nüüd tegelt mõlemad hundid olete, siis on eriti haige :D
          Ok WowA claimis on vähemalt 1 asi kindlalt õige. Kaldun sinnapoole ikka tugevalt, aga teised külapoisid võiks ka midagi sekka öelda, enne kui hääle lukku panen.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #410
            Re: WW #19 Game thread

            Algselt postitas Emma Vaata postitust
            Minu vaatepunktist: visa claimi nkn ei uskund, wowa oma suht legit. Kui te nüüd tegelt mõlemad hundid olete, siis on eriti haige :D
            Ok WowA claimis on vähemalt 1 asi kindlalt õige. Kaldun sinnapoole ikka tugevalt, aga teised külapoisid võiks ka midagi sekka öelda, enne kui hääle lukku panen.
            Yohhaidi Hunt nr 2. Ei tea miks ma oma sisetunnet ei usaldada kunagi.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #411
              Re: WW #19 Game thread

              EMMA JA WOW ON HUNDID. Kui küla tahab võita, siis täna WOW ja homme EMMA. Muidu gg.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #412
                Re: WW #19 Game thread

                Jama on muidugi veel see, et Külal ainult 1 shot selleks. Seega tulebki kas uskuda WoWi ja Emmat, või mind.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #413
                  Re: WW #19 Game thread

                  Ok pean minema asuma.
                  Räägi külale miks peekisid sa eile just mind, kui ma juba eile sinu jaoks lock wolf olin.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #414
                    Re: WW #19 Game thread

                    Algselt postitas Emma Vaata postitust
                    Minu vaatepunktist: visa claimi nkn ei uskund, wowa oma suht legit. Kui te nüüd tegelt mõlemad hundid olete, siis on eriti haige :D
                    Ok WowA claimis on vähemalt 1 asi kindlalt õige. Kaldun sinnapoole ikka tugevalt, aga teised külapoisid võiks ka midagi sekka öelda, enne kui hääle lukku panen.

                    Ma küll ei saa aru kustkohast wow claim loogiline on?

                    Kui visa siin hunt siis palju õnne aga wow on mänginud way too diffrent, et sind uskuda!

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #415
                      Re: WW #19 Game thread

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Ok pean minema asuma.
                      Räägi külale miks peekisid sa eile just mind, kui ma juba eile sinu jaoks lock wolf olin.
                      Hea meelega räägin. Yolpa oli minu jaoks lock wolf. ( tõesti väga fakt up read, mis teha ). Sina olid teine kandidaat. Kahjuks oli Yolpa küla ja ma olin 99% kindel, et mind tapetakse öösel. Seega ütlesin Q_Qle, et okei ma nagunii saan surma aga viska mulle WoW. Vastuseks tuli, et WoW on hunt. Siis sain aru, et jep Emmaga olete koos. well palyed hundid. Täna öösel avastasin, et olen elus ja siiski on võimalus küla veenda veel. Oleks ma teadnud, et ma ellu jään täna, siis oleks ikkagi sind peekinud.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #416
                        Re: WW #19 Game thread

                        Tavai edu küla. Otsutate kumma kasuks otsutate aga siiski igatepidi nii külana, KTna kui ka wolfina kui ma see oleks sai mäng pekki keeratud keeralt. Võtan süü omaks. Lasen nüüd Tallinna poole minema.

                        Ütlen veelkord: Emma ja WoW on siin hundid. Wow on peeked hunt täna öösel. Tulen veel õhtul tagasi ja loodan kainet mõistust siis Overbetilt ja Timzilt :) Good luck.

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #417
                          Re: WW #19 Game thread

                          Sa ei tea kes meist 3st külast on tark, sa ei tea kuhu poole teema kaldub. Su ainus võimalus on seal jätta fake hundi peek.... See, et mina su viimane peek olen peaks külale juba selgesõnaliselt välja ütlema, et ta Visa claim on fake.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #418
                            Re: WW #19 Game thread

                            Aga dvj hitin road - c ya

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #419
                              Re: WW #19 Game thread

                              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                              Sa ei tea kes meist 3st külast on tark, sa ei tea kuhu poole teema kaldub. Su ainus võimalus on seal jätta fake hundi peek.... See, et mina su viimane peek olen peaks külale juba selgesõnaliselt välja ütlema, et ta Visa claim on fake.
                              irwwwwwwwwwwwwwwwwwwww WOW sul toodab hästi. Tooda veel. Oled ise väga kõveras praegu? Naerad ribadeks end kirjutades seda teksti?

                              Comment

                              • Emma
                                Grinder
                                • Mar 2013
                                • 529

                                #420
                                Re: WW #19 Game thread

                                Nonono, dafuq ma küla ppl. Panin algus ka mööda palju aga pilt hakkab kokku jooksma. WowA väited kõik liiga loogilised mu jaoks, et hunt olla.

                                Comment

                                Working...