Re: WW #19 Game thread
Vaadake WoW poste külana ( teistes mängudes ) ja hundina ( selles mängus ). Erinevad nagu öö ja päev. See toodi mitu korda välja erinevate mängijate poolt, et WoW pole päris see, see mäng. Jooksis day1 errorisse, tal oli raske postitada ja kadus pidevalt ära. Cmon. Nüüd üritab counterclaimida, et on KT. :D
Täna öine peek oli Wow mul, kes hunt. Ei uskunud et hommikuks eluski olen aga siis närisin huntide plaani läbi.
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Algselt postitas WowAwiAA
Vaata postitust
Vaadake WoW poste külana ( teistes mängudes ) ja hundina ( selles mängus ). Erinevad nagu öö ja päev. See toodi mitu korda välja erinevate mängijate poolt, et WoW pole päris see, see mäng. Jooksis day1 errorisse, tal oli raske postitada ja kadus pidevalt ära. Cmon. Nüüd üritab counterclaimida, et on KT. :D
Täna öine peek oli Wow mul, kes hunt. Ei uskunud et hommikuks eluski olen aga siis närisin huntide plaani läbi.

Comment